قلعه‌نوعي: به علت تغيير تاكتيك، دايي را به اردوي تيم ملي دعوت نكردم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

قلعه‌نوعي: به علت تغيير تاكتيك، دايي را به اردوي تيم ملي دعوت نكردم

پست توسط hamed6248 »

امير قلعه‌نويي سرمربي تيم ملي فوتبال ايران گفت: با توجه به تغييراتي كه در سيستم بازي تيم ملي خواهم داد، از " علي دايي " به اردوي اين تيم دعوت نكردم. با توجه به سيستمي كه قرار است در زمين پياده كنيم از دايي دعوت نكردم و در خصوص "فريدون زندي" نيز لازم است بگويم كه وي جايگاهي در اين تيم نخواهد داشت. وي با ارج نهادن به زحمات "علي دايي" در تيم ملي فوتبال ايران گفت: در طول چند روز گذشته تلاش داشتم كه با دايي كه زحمات بسياري را براي تيم ملي ايران كشيده است ، تماس داشته باشم ولي موفق نشدم.
سرمربي تيم ملي فوتبال ايران درباره عدم دعوت از " محمد نصرتي " به تيم ملي توضيح داد: نصرتي مصدوم است به همين خاطر از او دعوت نكردم ، برخي از افراد به من گله مي‌كنند كه چرا بازيكناني كه در تيمي عضويت ندارند به اردو دعوت شده‌اند كه به آنان مي‌گويم براي من ملاك فني آنان مهم است نه تيمشان .
وي درباره چگونگي دعوت از بازيكنان به اردوي تيم ملي فوتبال ايران اظهار داشت: براي انتخاب بازيكنان من به همراه "كيومرث هاشمي" و داريوش مصطفوي سرپرست و دبير فدراسيون فوتبال بيش از ‪ ۵‬ساعت به گفت وگو پرداختيم و در هر پست حداقل ‪ ۳‬بازيكن را انتخاب كرديم .
قلعه‌نويي درباره كادر فني تيم ملي گفت: نگاهي به اعضاي كادر فني تيم ملي فوتبال ايران بيانگر آن است در تركيب اين كادر همه چيز ازجمله تجربه، علم‌گرايي ، شجاعت ، شهامت و جواني لحاظ شده است .
با توجه به اين‌كه كار بزرگي را برعهده گرفته‌ام از افراد بزرگي نيز در اين كادر استفاده كرده‌ام .
وي در ادامه اظهار داشت: من كار سختي را برعهده گرفته ام ولي اميد دارم كه موفق شوم ، در شرايط فعلي من مجبورم دعوت‌شدگان به اردوي تيم ملي فوتبال ايران را از نظر توان بدني و انگيزه به سطح مطلوبي برسانم چرا كه بازيكنان دوران استراحت خود را مي‌گذرانند .
وي درباره چگونگي حضور لژيونرها در تمرينات تيم ملي گفت: از امروز رايزني‌هاي خود را با تيم‌هاي اماراتي آغاز خواهيم كرد تا بتوانيم هر چه زودتر از بازيكنان ايراني كه در اين كشور فعاليت مي‌كنند ، استفاده كنيم و در خصوص بازيكناني كه در تيم‌هاي اروپايي بازي مي‌كنند ، آنها نيز ‪۷۲‬ ساعت قبل از بازي‌ها در اختيار ما قرار خواهند گرفت.
قلعه‌نويي درباره چگونگي دعوت از بازيكناني همچون " كريم باقري و محمود فكري" اظهار داشت: براي من بحث ملي مطرح است ، ضمن آنكه اين دو بازيكن سال گذشته در تركيب تيم‌هاي خود بسيار خوب كار كردند افزون بر آنكه از تجربه بالايي براي قرار گرفتن در دفاع آخر برخوردارند.
سرمربي تيم ملي فوتبال ايران متذكر شد: افزون بر بازيكنان با تجربه از بازيكنان جوان و جوياي نامي هم دعوت كرده‌ايم كه اميدهاي آينده فوتبال ايران به‌شمار مي‌روند و شايد در همان مرحله اول از اردو خط بخورند ولي با شرايط تيم ملي آشنا مي‌شوند .
وي درباره شرايط حضورش در تيم فوتبال استقلال تهران گفت: من اين تيم را ترك نكرده‌ام و به عنوان مدير فني در زماني كه تيم ملي برنامه‌اي نداشته باشد در استقلال خدمت خواهم كرد و در صورتي كه كادر فني اين تيم از من مشورت بخواهند به آنها مشاوره مي‌دهم .
قلعه‌نويي درباره برنامه‌هايش اظهار داشت: برنامه‌هاي خود را در سه بخش كوتاه ، ميان و بلند مدت تدوين و در اختيار فدراسيون فوتبال قرار خواهم داد. در برهه كنوني براي من حضور قدرتمند در مرحله مقدماتي مسابقات جام ملت‌هاي آسيا مهم است.
با توجه به توانايي و پتانيسل موجود در فوتبال ايرن من معتقدم كه تيم كشورمان مي‌تواند در جام جهاني ‪ ۲۰۱۰‬حرف‌هاي بسياري براي گفتن داشته باشد.
سرمربي تيم ملي فوتبال ايران درباره تعامل با مربيان حاضر در ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي ايران گفت: اعتقاد كامل به مشورت با مربيان دارم و سعي دارم هر دو ماه جلسه‌اي با آنان برگزار كنم و از نظراتشان بهره گيرم افزون بر آن هريك از اين مربيان هر زمان كه بخواهند، مي‌توانند با من تماس بگيرند و نقطه نظراتشان را بگويند.
وي تداخل كار تيم ملي با تيم اميد ايران را رد و گفت: براي آنكه هيچ تداخلي بين فعاليت‌هاي دو تيم به وجود نيايد من هيچ يك از بازيكنان تيم اميد را به اردو دعوت نكردم افزون بر آنكه روز دوشنبه هفته جاري نشستي با كادر فني تيم اميد در كميته ملي المپيك خواهم داشت و تمام مسائل را بررسي خواهيم كرد.
يا رب نگاه تو عشق زندگي است بنماي که زندگي يعني عاشقي
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”