قلعه‌نويي: بختياري زاده بدون اطلاع من در تمرين حاضر نشده است

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

قلعه‌نويي: بختياري زاده بدون اطلاع من در تمرين حاضر نشده است

پست توسط hamed6248 »

سرمربي تيم ملي فوتبال كشورمان اعلام كرد كه سهراب بختياري زاده بدون اطلاع من، تمرينات تيم ملي را ترك كرده و ديگر در اين تمرينات حاضر نشده است. امير قلعه‌نويي اظهار داشت: عدم حضور بختياري زاده در تمرينات به معني اين است كه وي ديگر تمايلي به حضور در تيم ملي نداشته و به همين دليل او را خط خورده تصور مي‌كنيم. وي افزود: به دليل خط خوردن بختياري زاده و انصراف كريم باقري، از محمد علوي براي حضور در تمرينات تيم ملي دعوت شده است.
سرمربي تيم ملي فوتبال خصوص ساير ملي‌پوشان گفت: آنها در ‪ ۷۲‬ساعت قبل از ديدارهاي تيم ملي مي‌توانند در اردو حاضر شوند. اما از سوي فدراسيون فوتبال تلاش‌هايي انجام شده تا اين بازيكنان در صورت رضايت باشگاه‌هاي خود كمي زودتر به جمع ديگر ملي پوشان بپيوندند.
قلعه‌نويي در خصوص ديدارهاي تداركاتي تيم ملي گفت: در تاريخ ‪ ۱۱‬مرداد يك ديدار تداركاتي با يك تيم داخلي خواهيم داشت و در تاريخ ‪ ۱۷‬و يا ‪۱۹‬ مرداد يك ديدار تداركاتي با يك تيم خارجي كه به سبك سوريه بازي مي‌كند انجام مي‌دهيم.
وي گفت: در تلاش هستيم كه اين ديدار با تيم امارات انجام شود زيرا شباهت‌هاي زيادي بين بازي تيم‌هاي سوريه و امارات وجود دارد.
يا رب نگاه تو عشق زندگي است بنماي که زندگي يعني عاشقي
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”