دوازدهمين دوره مسابقات پينگ پنگ جوانان آسيا در ژاپن آغاز شد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 499
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 11 بهمن 1384, 9:22 pm
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

دوازدهمين دوره مسابقات پينگ پنگ جوانان آسيا در ژاپن آغاز شد

پست توسط hamed6248 »

دوازدهمين دوره مسابقات پينگ پنگ قهرماني نوجوانان و جوانان آسيا با حضور تيمهاي ايران در شهر "كيتاكيوشو" كشور ژاپن از صبح امروز آغاز شد.
در اين دوره از رقابتها ‪ ۱۲‬تيم در رده جوانان و ‪ ۹‬تيم در رده نوجوانان با هم به رقابت خواهند پرداخت.
در قسمت جوانان پسر كه با حضور ‪ ۱۲‬تيم منتخب آسيا در دو گروه برگزار مي‌شود، تيم‌هاي چين و كره‌جنوبي در پايان مرحله مقدماتي حضور خواهند داشت و مابقي تيم‌ها در دو گروه ‪ ۵‬تيمي باهم به رقابت مي‌پردازند.
در گروه يك تيم‌هاي ژاپن، سريلانكا، هنگ كنگ ، ماكائو و در گروه دو تيم‌هاي اندونزي، چين تايپه، هند ايران و قزاقستان حضور دارند.
طبق برنامه، تيم ملي كشورمان اولين ديدار خود را در مقابل مالزي برگزار خواهد كرد، و در ديدار دوم به مصاف تيم قزاقستان خواهد رفت و در بازي آخر خود در مرحله مقدماتي فردا با تيم قدرتمند چين تايپه روبرو خواهد شد.
در اين مرحله از هر گروه سه تيم به مرحله دوم راه خواهند يافت تا بهمراه تيم‌هاي چين و كره‌جنوبي مرحله حذفي و نهايي اين مسابقات را برگزار كنند.
در رده نوجوانان اين پيكارها كه براي اولين بار برگزار مي‌شود، ‪ ۹‬تيم در دو گروه حضور دارند كه در گروه يك چين، چين تايپه، ايران و ژاپن ب، شركت دارند كه با توجه به اينكه دو تيم به مرحله بعد صعود خواهد كرد كار پينگ پنگ بازان نوجوان كشورمان بسيار مشكل خواهد بود.
در رقابتهاي رده نوجوانان تيمهاي ژاپن‌الف ، كره جنوبي، هند، تايلند و هنگ كنگ براي تعيين دو تيم صعودكننده از اين گروه باهم به رقابت خواهند پرداخت.
طبق برنامه اعلام شده، تيم ايران ديدار اول خود را در مقابل چين برگزار مي‌كند و در ديدارهاي بعدي به مصاف ژاپن الف و چين تايپه مي‌رود.
در قسمت نوجوانان دختر نيز ‪ ۱۱‬تيم در سه گروه باهم به‌رقابت خواهند پرداخت كه در گروه اول تيم‌هاي ژاپن‌الف، هنگ كنگ و هند، در گروه دوم چين، چين تايپه، سري لانكا و قزاقستان و در گروه سوم كره جنوبي، تايلند، ايران و ژاپن ب حضور دارند.
امروز تيم نوجوانان دختر كشورمان با تيم‌هاي تايلند و كره‌جنوبي ديدار مي‌كند و فردا صبح در مقابل يك تيم از كشور ميزبان به ميدان خواهد رفت.
در نخستين روز اين ديدار در رده جوانان تيم كشورمان در مقابل پينگ پنگ بازان جوان مالزي با برتري ‪ ۳‬بر ‪ ۲‬به پيروزي رسيدند.
در اين ديدار كارن اسدي پويا، سعيد مسعود و امير چراغيان، در مقابل حريفان خود به برتري رسيدند.
در ديدار دوم امروز پينگ پنگ بازان كشورمان كه بايد در مقابل تيم قزاقستان قرار مي‌گرفتند بعلت ورود با تاخير اين تيم به سالن مسابقه ، ديدار دو تيم به روز بعد موكول شد.
در قسمت نوجوانان پينگ پنگ بازان كشورمان در اولين ديدار خود در مقابل چين قهرمان جهان در يك بازي يك طرفه تن به شكست دادند.
همچنين نوجوانان ايران در ديدار دوم به مصاف چين تايپه و فردا در پايان مرحله مقدماتي اين پيكارها به ديدار تيمي از كشور ميزبان خواهند رفت.
اين رقابتها از امروز تا هشتم مرداد ماه جاري در شهر "كيتاكيوشو" ژاپن برگزار مي‌شود.
يا رب نگاه تو عشق زندگي است بنماي که زندگي يعني عاشقي
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”