حسين رضازاده: برخي از افراد، افتخارات دايي را فراموش كرده‌اند

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

حسين رضازاده: برخي از افراد، افتخارات دايي را فراموش كرده‌اند

پست توسط hamed6248 »

قوي‌ترين مرد ايران و جهان گفت: برخي از افراد يادشان رفته است كه " علي دايي " براي فوتبال ايران چه افتخاراتي را كسب كرده است.
" حسين رضازاده " با اشاره به انتقاداتي كه از " علي دايي " در رقابت‌هاي جام جهاني ‪ ۲۰۰۶‬آلمان صورت گرفت، گفت: متاسفانه برخي از افراد فراموش كرده‌اند كه برهه‌اي از تاريخ فوتبال ايران با نا " علي دايي " رقم خورده و او جزيي جدايي ناپذير از تاريخ فوتبال اين مرز و بوم است .
وي افزود: من مي‌دانم كه " دايي " براي اينكه در شرايط مطلوب بدني قرار بگيرد، چه زحماتي را متحمل شده ولي متاسفانه برخورد خوبي در يك ماه گذشته با او نشده است.
دارنده دو مدال طلاي بازي‌هاي المپيك ‪ ۲۰۰۰‬و ‪ ۲۰۰۴‬سيدني و آتن اظهار داشت: "دايي" يك ورزشكار ملي است و اكنون سنش بالا رفته ولي او بهتر از هركس ديگر مي‌داند كه چه زماني بايد از صحنه رقابت‌ها كناره‌گيري كند.
ملي‌پوش وزنه‌برداري ايران در ادامه به كادر جديد تيم ملي فوتبال ايران اشاره كرد و گفت: من كارشناس اين رشته ورزشي نيستم ولي با شناختي كه از " امير قلعه‌نويي " دارم، مطمئنم كه وي مي‌تواند تيم ايران را به‌روزهاي اوج خود بازگرداند
وي در ادامه گفت: من هم مثل تمامي ايرانيان آرزو دارم كه تيم ملي فوتبال ايران در رويدادهاي مختلف به نتايج خوبي دست يابد.
رضازاده درباره تشكيل اردوي آمادگي تيم ملي وزنه‌برداري ايران در اردبيل اظهار داشت: تمامي شرايط را براي تشكيل اين اردو كه از روز شنبه هفته آينده در اين شهر برگزار خواهد شد، فراهم كرده‌ام .
وي افزود: ملي‌پوشان در هتل كوثر اسكان خواهند يافت و در محلي كه در كنار اين هتل قرار دارد، به تمرين خواهند پرداخت.
ملي‌پوش وزنه‌برداري ايران متذكر شد با هماهنگي‌هاي به عمل آمده ، برخي از وزنه‌برداران و مربيان استان اردبيل با حضور در اين محل، از نزديك نظاره‌گر تمرينات ملي‌پوشان خواهند بود كه اين امر كلاسي خوبي براي آنان به شمار خواهد رفت.
يا رب نگاه تو عشق زندگي است بنماي که زندگي يعني عاشقي
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6692 بار
سپاس‌های دریافتی: 12082 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 »

برخي از افراد يادشان رفته است كه " علي دايي " براي فوتبال ايران چه افتخاراتي را كسب كرده است

من كه چيزي يادم نيست! آها يادم اومد خراب كردن پنالتي جلوي عربستان و حذف ايران در جام ملتهاي آسيا! حركت آكروباتيك جاوي كره جنوبي در بازيهاي جام ملتهاي آسيا و به دنبال اون خوردن گل از كره و در نهايت حذف ايران از جام ملتهاي آسيا! گل زدن به مالديو!!!!! :::P گل نزدن در جام جهاني!!!! گل نزدن به هيچ تيم قدرتمند!‌ ( من كه يادم نمي اد‌)
زدن تمام پنالتي هاي تيم ملي!‌ كه اين يكي كه شاهكار هست! نقش يار دوازدهم حريف در اين دو سه سال اخير ! و ...
متاسفانه برخي از افراد فراموش كرده‌اند كه برهه‌اي از تاريخ فوتبال ايران با نا " علي دايي " رقم خورده و او جزيي جدايي ناپذير از تاريخ فوتبال اين مرز و بوم است .

اين كه دليل نمي شه كه آقا تا هر وقت دلش خواست توي تيم ملي بازي كند! و تر بزند به تيم! پس اگه اينطوري هست الان بايد مارادونا تا 1500 سال ديگه بازي كنه!
او بهتر از هركس ديگر مي‌داند كه چه زماني بايد از صحنه رقابت‌ها كناره‌گيري كند.

اگه از خودش باشه تا 90 سالگي بازي ميكنه! در ضمن اين طور به نظر ميرسه كه اون خودش تشخص نداده كه كي بايد خداحافظي كنه! اين وظيفه ديگران هست كه بهش ياد آوري كنند.
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون
Captain II
Captain II
محل اقامت: گشتم نبود نگرد نیست.
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 127 بار
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

خيلي باحال گفتي :::P :::P :::P
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 351 بار
سپاس‌های دریافتی: 1579 بار
تماس:

پست توسط Dr.Akhavan »

راستي فكر نكنم رضا زاده قويترين مرد دنيا باشه
آخه او قويترين وزنه بردار دنيا است و نه قويترين مرد دنيا
يادمه وقتي ايران اين لقب را به او داد - هيئت جهاني قويترين مردان جهان از او دعوت كرد كه در مسابقاتشان شركت كرد و او نرفت
به نظر من امير قرائي و مهراب فاطمی قويترين مردان ايران هستند :eek:
Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

از نظر من راست مي گي :smile: :smile: :smile:
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

پست توسط Leila »

درسته نبايد فراموش كرد كه علي دايي كلي گل زده و ركورد گل هاش خيليه
ولي اين اواخر يه مقدار خودش رو خراب كرد :-(
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

گل تمام گلهاش تو بازي دوستانه بود فکر کنم 20تاش جلوي مالديو زد :::P :::P :::P
بقيهش توي فوتبال محله شون (گل کوچيک) :::P :::P :::P
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

پست توسط hamed6248 »

Leila,
شما درست مي فرمائيد
حا لا قرار جاي پاي دايي را در کنار جاي پاي بزرگان فوتبال مانند پله و......... در موزه فدارسيون فيفا قرار بدند
ايا اين افتخار براي ما نيست!
يا رب نگاه تو عشق زندگي است بنماي که زندگي يعني عاشقي
Captain II
Captain II
تماس:

پست توسط DJ.HAMED »

آخره کلاسه :::P
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”