دونگا: بازيكنان برزيل بايد جسم،روح ، فكر وقلب خود را به تيم بسپارند

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

دونگا: بازيكنان برزيل بايد جسم،روح ، فكر وقلب خود را به تيم بسپارند

پست توسط hamed6248 »

" دونگا" سرمربي جديد تيم ملي فوتبال برزيل مي‌گويد بازيكنانش بايد براي بازي در تيم ملي كشوري كه پنج بار قهرمان جام جهاني شده است ، جسم ، فكر،قلب و روح خود را به اين تيم بسپارند.
وي در مصاحبه‌اي تلفني با خبرگزاري رويترز گفت :" يك بازيكن تيم ملي بايد حالت و رويكرد خاص خود را داشته باشد و نيازي نيست كه من و ديگران اين موضوع را به آنان گوشزد كنيم ."
به گزارش خبرگزاري رويترز از سائوپائولو ، دونگا گفت :" تا زماني كه من مسئول تيم هستم آنان بايد جسم ، روح ، فكر و قلب خود را به تيم ملي بسپارند ."
وي افزود :" بازيكنان بايد دريابند كه ما از كيفيت فوتبال برخورداريم ولي آنان بايد پرانگيزه باشند و شوق بازي براي تيم ملي را داشته باشند و بدانند كه اين امكان براي كمتر كسي وجود دارد و بتوانند حداكثر استفاده را از آن بكنند."
اين مربي ‪ ۴۲‬ساله كه فاقد تجربه مربيگري قبلي است يك گزينه شگفت انگيز هنگام معرفي سرمربي جديد برزيل در روز دوشنبه بود .
وي كه به همراه برزيل قهرمان جام جهاني ‪ ۱۹۹۴‬شده و به خاطر روحيه جنگندگي‌اش شهرت يافته ، جايگزين كارلوس آلبرتو پري يرا شد كه به دنبال ناكامي برزيل در جام جهاني آلمان و فراتر نرفتن از حد هشت تيم نهايي ، استعفاء كرد .
دونگا پيشتر به تلويزيون برزيل گفته بود :" از زمان جام جهاني برخي از بازيكنان اظهار نظر كرده‌اند كه بازيكنان فاقد انگيزه و قدرت اراده لازم بودند ."
وي افزود :" اين دقيقا آن چيزي است كه من و مردم آن را نمي‌خواهيم ."
يا رب نگاه تو عشق زندگي است بنماي که زندگي يعني عاشقي
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”