صفحه 1 از 1

به فرهاد مجيدي راي بدهيد

ارسال شده: چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۹, ۸:۳۶ ق.ظ
توسط Mr.Amirhessam
در نظر سنجي سايت رسمي فيفا فرهاد مجيدي به عنوان تأثيرگذار ترين بازيکن درصدر قرار دارد.


به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون جهانی فوتبال (FIFA)، در یک نظر سنجی که در صفحه نخست این سایت قرار داده شده است، فرهاد مجیدی با 73/45 آرا به عنوان تأثیرگذارترین بازیکن از نظر بازدیدکنندگان اعلام شده است.

در این نظر سنجی به غیر از فرهاد مجیدی که تاکنون 4 گل به ثمر رسانده است، یاسر القحطانی، لی دونگ کرونوسلاو لورک و کوجی ناکاتا حضور دارند.

این گزارش حاکی است؛ یاسر القحطانی با کسب 53/45 آرا نزدیک ترین تعقیب کننده مجیدی است.

این در حالی است که فرهاد مجیدی در روزهای گذشته با اختلاف بیشتری در صدر قرار داشت اما به نظر می رسد عرب ها برای پایین کشیدن مجیدی از صدر بسیج شده اند و اختلاف آنها در این نظر سنجی به حداقل رسیده است.

همچنین گفتنی است عملکرد تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا مقابل عربستانی ها فوق العاده بوده است و فرهاد مجیدی به تنهایی توانسته است 4 گل را وارد دروازه تیم های عربی گروه خود کند تا یکی از مدعیان آقای گلی لیگ قهرمانان آسیا نیز به شمار بیاید.

برای شرکت در این نظر سنجی به سایت [External Link Removed for Guests] مراجعه کنید.

پس از باز شدن سایت فیفا در قسمت سمت راست صفحه نظر سنجی قابل مشاهده می باشد که باید با انتخاب فرهاد مجیدی و انتخاب گزینه vote رای خود را ارسال کنید.
تصویر

Re: به فرهاد مجيدي راي بدهيد

ارسال شده: چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۹, ۱۱:۳۱ ق.ظ
توسط night triper

Re: به فرهاد مجيدي راي بدهيد

ارسال شده: چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۹, ۱۲:۱۸ ب.ظ
توسط afi66
mr.amirhessam انگار شما عادت کردین به جای همه رای بدین همچین نوشتی باید به فرهاد مجیدی رای بدهید که انگار اگر ندهیم خلاف شرع کردیم میتونی این خبر رو اعلام کنی ولی اینکه بگید باید به کی رای بدهید خیر نمیتونی