لجبازی‌های قطبی به فوتبال ایران لطمه می‌زند...

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 434
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 11 آذر 1386, 6:02 pm
سپاس‌های ارسالی: 192 بار
سپاس‌های دریافتی: 361 بار
تماس:

لجبازی‌های قطبی به فوتبال ایران لطمه می‌زند...

پست توسط HARD »

 
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران با انتقاد مجدد از برنامه‌های افشین قطبی گفت: سرمربی تیم ملی ساز خودش را می زند و با لجبازی‌هایش به فوتبال ایران ضربه خواهد زد.  
 به گزارش خبرنگار مهر، پرویز مظلومی پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر ذوب آهن اصفهان با بیان مطلب فوق در جمع خبرنگاران افزود: به نظر می رسد تعاملی بین فدراسیون، تیم ملی و باشگاه‌ها وجود ندارد. قطبی ساز خودش را می زند و با این لجبازی‌ها به فوتبال لطمه خواهد زد. 
 وی در ادامه افزود: باشگاه‌ها سازندگان بازیکن هستند و بازیکنان آماده را به تیم ملی تحویل می دهند اما قطبی با این برنامه که به نظر می رسد با فدراسیون، کمیته فنی و نماینده باشگاه‌ها هماهنگ نیست برای لیگ و باشگاه‌ها مشکل ایجاد می کند. 
 وی با بیان اینکه باید ارزش تیم ملی را حفظ کرد، افزود: قرار بود اوکراین به ایران بیاید اما ارمنستان جانشین این تیم شد حالا به ما می گویند بازیکن خود را یکشنبه تحویل دهید و پنجشنبه نفرات به تیم بر می گردند، این در حالی است که ما جمعه یک بازی سنگین با استیل آذین داریم. 
 سرمربی تیم استقلال در این خصوص اضافه کرد: دوست داریم به تیم ملی کمک کنیم و هر کاری که از دست‌مان برآید انجام می دهیم اما نمی دانم قطبی این بازی را از کجا پیدا کرده است؟! چرا دیدارهای تیم ملی را در تهران نمی گذارد تا جلوی مردم ایران بازی کنند؟! 
 مظلومی خاطر نشان کرد: اگر دو روز بازیکنان‌مان را می گرفتند اشکال نداشت اما پس دادن آنها یک روز پیش از بازی مهم با استیل آذین به ما ضربه می زند.  
 وی ادامه داد: قطبی خودش را جای ما بگذارد، آن وقت ببیند می تواند جوابگوی تماشاگران استقلال باشد. پس از شکست برابر فولادخوزستان بسیاری از دوستان از ما انتقاد کردند، با این شرایط اگر خدای ناکرده نتیجه بدی در دیدار با استیل بگیریم، آیا سرمربی تیم ملی پاسخگو خواهد بود؟ 
 مظلومی با انتقاد دوباره از افشین قطبی، مدعی شد برگزاری دیدار دوستانه با تیمی چون ارمنستان به ارتقا سطح فنی فوتبال ایران کمک نمی کند و افزود: مگر قطبی صحبت‌های کمیته فنی را هم گوش می دهد؟ اصلا نمی دانم پس از جدایی یاوری و ذوالفقارنسب نماینده مربیان در این کمیته کیست. اما تنها باید بگویم ما در هفته‌های نخست لیگ بازی‌های سخت و فشرده‌ای داریم و اگر این گونه بخواهند برنامه‌ریزی کنند، بازیکن خود را به تیم ملی نمی دهیم. 
 وی در ادامه انتقاداتش از تیم ملی تاکید کرد: 15 روز در بهترین و مهمترین روزهای آماده سازی تیم بازیکنان‌مان را گرفتند زیرا دلیل آنها بسته شدن قرارداد اردوی اتریش بود. ما نفرات‌مان را به تیم ملی دادیم و در نهایت ضربه‌اش را خوردیم. ما قصد همکاری با تیم ملی را داریم اما نمی دانم شاید قطبی بیکار است که مدام چنین برنامه‌هایی را برای تیم ملی در نظر می گیرد! شاید او می خواهد برنامه‌های خودش پر شود!  
 مظلومی در ادامه خطاب به مسئولان فدراسیون فوتبال گفت: یکی به داد ما برسد و پاسخگوی مشکلات ما باشد. فقط می توانم بگویم متاسفم.   >>خبرگزاری مهر
New Member
پست: 3
تاریخ عضویت: شنبه 9 مرداد 1389, 11:17 pm
سپاس‌های ارسالی: 25 بار

Re: لجبازی‌های قطبی به فوتبال ایران لطمه می‌زند...

پست توسط SaSe »

قطبی هرگر دست به لجباری نزده آقای حسود...
از همان سال اولی که به ایران آمد این آقای مظلومی دلال مدام در حال توهین به آقای قطبی است...
آقای مظلومی شما افتضاحی را که در استقلال به بار آوردید را به گردن دیگران نگذارید...

حداقل از این خجالت بکشید که افشین قطبی پشیزی برای حرف های شما ارزش قائل نیست . خجالت بکش دلال. خجالت بکش
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”