برانكو : از هيچ كس عذرخواهي نمي كنم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 155 بار
تماس:

برانكو : از هيچ كس عذرخواهي نمي كنم

پست توسط Kingman_62 »

آخرين ويچ فوتبال ملي احتمالاً شرايط را به خوبي درك مي كرد و به همين خاطر به ايران بازنگشت تا به عنوان نقش اول سريال شكست مورد محاكمه اذهان عمومي قرار نگيرد.
برانكو اما خودش را مقصر نمي داند و با افتخار از نتايج تيم ملي مي گويد و سوابقش را به يادمان مي آورد و حتي مدعي است كه مردم هم از او راضي بوده اند.
ايوانكوويچ در گفتگو با خبرگزاري فوتبال ايران پس از اين سكوت چند ماهه يك بار ديگر با قدرت از خودش دفاع كرد و حتي انگشت اتهام را به سوي رسانه ها نشانه رفت، انگار كه رسانهها تنها مخالفان او بوده اند آن هم از سر سرسختي!
با اطمينان كامل از خودش دفاع مي كند و مدعي است كه بهترين نتايج تاريخ فوتبال ما را به دست آورده، شايد به اين خاطر كه احتمالاً با تاريخ پرافتخار فوتبال ايران چندان آشنا نيست!
- مثل اينكه قرار است به ايران بياييد.
به ايران؟ براي چه كاري ؟ مربيگري؟
- نه، دوره مربيگري شما تمام شد، مثل اينكه پس از پايان قرارداد، قرار است براي تسويه حساب با فدراسيون فوتبال به ايران سفر كنيد.
تسويه حساب كه هنوز انجام نشده و البته بايد براي اين كار به كشور شما سفري داشته باشم. فعلاً چند سفر را در دستور كار دارم و احتمالاً به انگلستان هم خواهم رفت. پس از آن احتمالاً برنامه سفر به ايران را دارم. حالا در زاگرب هستم و به هيچ چيزي فكر نمي كنم.
- گفته مي شد شما كانديداي مربيگري در تيم ملي كشورتان بوده ايد.
بله، دقيقاً همين طور بود و شانس بسيار زيادي هم داشتم. به هر حال من با تيم ملي ايران به افتخارات زيادي دست پيدا كردم و در جام جهاني هم مربي اين تيم بودم، پس طبيعي بود كه در پايان مدت قراردادم از كشور خودم پيشنهاد داشته باشم.
- اما در نهايت شما انتخاب نشديد
خوب، من يك گزينه بودم و آنها ترجيح داده اند گزينه ديگري را انتخاب كنند. در كرواسي مربيان زيادي حضور دارند. اين بار فرصت مربيگري در تيم ملي به شخص ديگري داده شد.
- پس حالا هيچ فعاليتي نداريد؟
پيشنهاد كه زياد داشته ام اما فعلاً به هيچ پيشنهادي فكر نمي كنم. در كشور خودم هم دوست ندارم كار كنم اما از چند تيم اروپايي پيشنهادهايي مطرح شده است. به موقع پيشنهادهاي تازه را بررسي خواهم كرد و سعي مي كنم انتخاب مناسبي براي آينده داشته باشم.
- چطور شد كه به ايران بازنگشتيد؟
وقتي بازيهاي ايران در جام جهاني تمام شد قرارداد من هم به پايان رسيده بود و ديگر كاري در ايران نداشتم، ضمن اينكه خانواده ام در آلمان بودند و بايد به كشور خودم بازمي گشتم به همين خاطر از اردوي تيم ملي جدا شدم و با بازيكنان در همانجا خداحافظي كردم.
- اما اين ذهنيت به وجود آمده كه شما مي خواستيد پاسخگو نباشيد؟
پاسخگو؟ پاسخگو در قبال چه چيزي؟ من با تيم شما در جام جهاني حاضر شدم و ما نتايج خوبي گرفتيم. نيازي به پاسخ نبود و اگر هم سؤالي از سوي رسانه ها باقي مانده بود بعد از بازيها در يك كنفرانس با حضور خبرنگاران كشور خودتان در مورد همه چيز صحبت كرديم. من در همانجا پيرامون عملكرد تيم ملي و نتايجي كه در جام جهاني به دست آمد صحبت كردم و هيچ سؤالي را بي جواب نگذاشتم.
- شرايط در آنجا متفاوت بود. پس از بازگشت تيم سؤالهاي تازه اي مطرح شد و خيليها هنوز هم مي خواهند برانكو پاسخگو باشد
چه كسي اين طور مي خواهد؟ من پاسخ خبرنگاران را در همان كنفرانس دادم. مردم ايران هم كه هميشه لطف داشته اند و با من مهربان هستند. آنها از نتايج ناراضي نبوده و نيستند.
- از تغييرات فوتبال ايران و خصوصاً فدراسيون خبر داريد؟
بله، مثل اينكه آقاي مصطفوي فعلاً مسؤول فوتبال شده اند. شنيده ام ايشان هم سابقه زيادي در فوتبال ايران داشته و اميدوارم موفق باشد اما دادكان هم زحمات زيادي كشيد و من هيچ وقت او را فراموش نمي كنم. به خاطر همه اين سالها از او متشكرم كه هميشه حامي من و تيم ملي بود.
- آقاي مصطفوي گفته اند كه شما بايد به ايران بياييد و از مردم رسماً عذرخواهي كنيد؟
عذرخواهي؟ مطمئنيد كه چنين چيزي گفته اند؟ عذرخواهي براي چه؟ براي كدام اشتباه؟ من موفق بوده ام و نتايج من اين مسأله را ثابت مي كند. دليلي براي عذرخواهي نمي بينم. اگر بيايم حتماً از مردم تشكر مي كنم به خاطر لطف و محبتي كه به من داشته اند. به خاطر اينكه هميشه از من حمايت كرده اند و نام مرا در ورزشگاهها صدا مي زدند. مردم ايران نشان دادند كه هميشه از من راضي بوده اند و حمايت كرده اند. من هم از آنها تشكر مي كنم. دليلي براي عذرخواهي وجود ندارد و من اشتباهي نكرده ام كه كسي انتظار عذرخواهي داشته باشد.
- اما خيليها
 تصویر

تصویر

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

پست توسط hamed6248 »

يه کمي بنده خدا راست ميگه!
يا رب نگاه تو عشق زندگي است بنماي که زندگي يعني عاشقي
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

پست توسط hamed6248 »

راستي نظر بقيه چيه؟
يا رب نگاه تو عشق زندگي است بنماي که زندگي يعني عاشقي
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: بزقوش?؟قافلانکوه
سپاس‌های ارسالی: 2945 بار
سپاس‌های دریافتی: 2310 بار

پست توسط achachi98 »

راست مي گين تقصير اون نيست
:-( :-(
[External Link Removed for Guests]

Atlantis اگر اومدی به من pm بده منتظرتمتصویر
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 10 بار
تماس:

پست توسط Mehran_k »

:::P :::P خيلي باحاله اين برانکو....راست مي گه بدبخت بهترين نتايج تاريخ فوتبال ايران رو کسب کرده واسه همينه که تو جدول فيفا اينقدر نزول کرديم :::P :-D
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 155 بار
تماس:

پست توسط Kingman_62 »

من که اگه بياد ايران حتما به استقبالش ميرم 8-)
 تصویر

تصویر

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 351 بار
سپاس‌های دریافتی: 1579 بار
تماس:

پست توسط Dr.Akhavan »

چه خود متشكر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”