علي‌آبادي: فضاي مناسب براي جوانان نسازيم، ضرر كرده‌ايم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 499
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 11 بهمن 1384, 9:22 pm
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

علي‌آبادي: فضاي مناسب براي جوانان نسازيم، ضرر كرده‌ايم

پست توسط hamed6248 »

معاون رييس جمهوري و رييس سازمان تربيت بدني در آستانه ميلاد پرخير و بركت مولي الموحدين حضرت علي (ع) گفت: تلاش مي‌كنيم با استعانت از آن امام همام خدمتگزار واقعي مردم شريف ايران اسلامي باشيم.
مهندس محمد علي آبادي در سمينار آموزشي ويژه آقايان با عنوان "مديريت زمان و دانايي" كه در محل سازمان تربيت بدني برگزار شد، با امن خواندن فضاي ورزش گفت: اگر نتوانيم فضاي مناسبي براي اوقات فراغت نوجوانان و جوانان بسازيم، اين خود ما هستيم كه متضرر مي‌شويم و اين فرزندان ما هستند كه ضرر مي‌كنند.
وي با اشاره به سفرهاي اخير استاني خود تاكيد كرد: جاي بسي خوشحالي است كه اين همت و اراده براي از بين بردن مشكلات و معضلات در مديريت ورزش و منابع به وجود آمده است و همه كاركنان و مديران تلاش جدي مي‌كنند تا كاري روي زمين نماند.
رييس سازمان تربيت بدني گفت: امكان فني و مهندسي كشور در شرايطي است كه مي توانيم در مدت زمان بسيار كوتاهي، پروژه‌ها و طرحهاي عمراني را به مرحله بهره برداري برسانيم و خوشحالم از اينكه طرحهايي در سفر اخير به آذربايجان غربي كه از سه ماه پيش آغاز شده است با همكاري ساير مسوولان استان به زودي به مرحله بهره برداري خواهند رسيد.
علي آبادي همچنين از بهره برداري از ‪ ۲۰۰۰‬طرح عمراني تا پايان سال آينده در كشور خبر داد.
يا رب نگاه تو عشق زندگي است بنماي که زندگي يعني عاشقي
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”