قلعه‌نويي: علي‌دايي با پيراهن شماره ‪ ۱۰‬از تيم ملي خداحافظي مي‌كند

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 499
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 11 بهمن 1384, 9:22 pm
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

قلعه‌نويي: علي‌دايي با پيراهن شماره ‪ ۱۰‬از تيم ملي خداحافظي مي‌كند

پست توسط hamed6248 »

سرمربي تيم ملي فوتبال اعلام كرد: پيراهن شماره ‪ ۱۰‬تيم ملي فوتبال را نگاه داشته‌ايم تا طي مراسمي "علي دايي" كاپيتان سابق تيم با آن پيراهن از تيم ملي خداحافظي كند.
"امير قلعه نويي" روز چهارشنبه پس از پايان مسابقه دو تيم ايران و سوريه كه با نتيجه يك بر يك مساوي خاتمه يافت گفت : در بازي با امارات به دليل اينكه دوستانه و تداركاتي بود از پيراهن‌هايي با شماره‌هاي بازيكنان سابق تيم ملي استفاده كرديم.
وي افزود: ولي با توجه به اينكه در اين مسابقه به دليل رسميت داشتن نمي‌توانستيم از شماره واقعي و شماره‌هاي بازيكناني كه در اولين مسابقه تيم ملي در برابر چين تايپه استفاده كردند،بهره ببريم، از شماره‌هاي بالاي ‪ ۲۲‬استفاده شد.
قلعه‌نويي ادامه داد: در بازي با امارات پيراهن شماره ‪ ، ۹‬وحيد هاشميان را به عنايتي داديم و اين هيچ دليلي بر اين نبود كه پيراهن هاشميان را از وي گرفته باشيم.
سرمربي تيم ملي با اشاره به تعويض مهدي مهدوي كيا كاپيتان تيم، گفت: با تغيير سيستم در تيم مهدوي كيا بايد تعويض مي‌شد و با مشاوره‌اي كه با ناصر ابراهيمي مربي تيم داشتم، قرار بود بازوبند كاپيتاني به جواد نكونام برسد ولي مهدوي كيا به دليل نزديك به محمود فكري در زمين مسابقه بازوبند سرگروهي را به فكري داد.
وي درباره تعويض‌هاي انجام شده تيم ايران در اين مسابقه افزود: تعويض‌ها به موقع انجام گرفت و مثلا مهرزاد معدنچي بسيار خوب ظاهر شد ولي در اواخر مسابقه توان بدني‌اش تحليل رفته بود و تعويض شد، عليرضا نيكبخت را هم نگاه داشتيم چون خواسته‌هاي مرا برآورده كرد و خوب بود.
قلعه نويي در پايان ضمن اعلام اينكه تمام بازيكنان زحمت كشيدند مسووليت اين تساوي در ايران را برعهده گرفت و گفت: از تمام مردم ايران و آناني كه در ورزشگاه حضور يافتند و تيم ايران را تشويق كردند ممنون هستم، ولي همه بايد قبول كنند نتيجه در فوتبال هم جزيي از فوتبال است.
يا رب نگاه تو عشق زندگي است بنماي که زندگي يعني عاشقي
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”