دايي: با كريمي صحبت مي‌كنم، او مي‌تواند به پرسپوليس كمك كند

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 830
تاریخ عضویت: شنبه 2 تیر 1386, 11:47 pm
محل اقامت: باختران
سپاس‌های ارسالی: 309 بار
سپاس‌های دریافتی: 2025 بار
تماس:

دايي: با كريمي صحبت مي‌كنم، او مي‌تواند به پرسپوليس كمك كند

پست توسط ali1371 »

    بتوانيم با يکديگر همکاري داشته باشيم مطمئناً مي‌توانيم به پرسپوليس کمک کنيم. هيچ کس به ياد ندارد که من به کريمي در گذشته بي‌احترامي کرده باشم. متأسفانه در گذشته مسائلي اتفاق افتاد که فاصله‌ها زياد شد ولي الان بايد قدر امثال کريمي را بيشتر بدانيم.
 
  تصویر   [HR]       سايت گل ـ گويا علي دايي سرمربي پرسپوليس در خصوص بازگشت علي کريمي به اين تيم چراغ سبز نشان داده و حرف‌هاي او نشان مي‌دهد که احتمال پرسپوليسي شدن جادوگر در روزهاي آينده بسيار زياد است. دايي در آخرين مصاحبه‌اي که در روزنامه پرسپوليس انجام داده در مورد بحث پرسپوليسي شدن کريمي مي‌گويد:« من هميشه علي را دوست داشته و دارم شايد بعضي مسائل اتفاق افتاده که تعابير مختلفي را به همراه داشته است اما من کريمي را دوست دارم و حضور او مي‌تواند به هر تيمي کمک کند. الان حيف است چنين سرمايه‌اي را از دست بدهيم و من حتما با کريمي صحبت خواهم کرد.»
او ادامه مي‌دهد:« اگر بتوانيم با يکديگر همکاري داشته باشيم مطمئناً مي‌توانيم به پرسپوليس کمک کنيم. هيچ کس به ياد ندارد که من به کريمي در گذشته بي‌احترامي کرده باشم. متأسفانه در گذشته مسائلي اتفاق افتاد که فاصله‌ها زياد شد ولي الان بايد قدر امثال کريمي را بيشتر بدانيم.»
دايي در خصوص وضعيت شيث رضايي و مصاحبه‌اي که اين بازيکن انجام داده مي‌گويد:«‌متأسفانه بايد بگويم که او نتوانست قدر جايگاه خود را بداند و کارهايي انجام داد که دور از شأن يک بازيکن پرسپوليس بود. خدا را شکر مي‌کنم که تمام بازيکنان پرسپوليس به اين مسأله تأکيد داشتند که خيلي از حرف‌هاي شيث در مصاحبه‌اي که انجام داد کذب محض است و ايشان مرتکب رفتارهايي شده که ديگر شرايط براي ادامه همکاري مناسب نيست و من تا زماني که در پرسپوليس هستم رضايي در اين تيم نخواهد بود.»
سرمربي پرسپوليس تأکيد مي‌کند:«‌خدا وکيلي خيلي از حرف‌هاي شيث خنده‌دار بوده و بايد بگويم اتفاقات مربوط به اين بازيکن فقط به يکي، دو مورد خلاصه نمي‌شود. متأسفانه او مسائل کذبي را مطرح کرده که البته قصد جواب دادن به آنها را ندارم.»
  
 
   
  که ارتش ایران درجنگ کرد حماسه نبود معجزه بود
یاسرعرفات
 
وبلاگ من [External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”