6میلیون دلار؛دستمزد کرش در تیم ملی فوتبال !!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 870 بار
سپاس‌های دریافتی: 695 بار

6میلیون دلار؛دستمزد کرش در تیم ملی فوتبال !!

پست توسط atlantik »

کارلوس کرش پرتغالی با انعقاد قراردادی سه ساله به ارزش 6 میلیون دلار هدایت تیم ملی فوتبال ایران را برعهده خواهد گرفت.

به گزارش مشرق به نقل از مهر، کارلوس کرش در حال حاضر در تهران به سر می برد تا در صورت توافق نهایی با مسئولان فدراسیون فوتبال ایران هدایت این تیم را برعهده گیرد.
کرش 57 ساله سپتامبر سال گذشته به دلیل کسب نتایج ضعیف در رقابت‌های مقدماتی یورو 2012 از سمت سرمربیگری تیم فوتبال پرتغال اخراج شد. این مربی متولد موزامبیک پیش از این در دو دوره به عنوان مربی منچستریونایتد در کنار سرآلکس فرگوسن کار کرده ضمن اینکه در مقطعی هم به عنوان سرمربی رئال مادرید فعالیت کرده است.
کرش در گفتگو با سایت "اسپورت 360" مذاکره با فدراسیون فوتبال ایران را تایید کرد. وی گفت: بله مذاکراتی صورت گرفته است اما من در حال مطالعه پیشنهاد ایرانی‌ها هستم اما تاکید می کنم تا بدین لحظه هیچ چیز قطعی نشده است.
بر پایه این گزارش، کرش ملاقاتی هم با علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال ایران داشته و اگر توافق نهایی حاصل شود وی به امارات می رود تا از نزدیک بازی دوستانه تیم‌های فوتبال ایران و روسیه را در ورزشگاه "شیخ زاید اسپورتس سیتی" به نظاره بنشیند.
...........................................
اختصاصی سایت گل: کارلوس کرش فردا برای عقد قرارداد وارد تهران می‌شود

سایتگل – کارلوس کرش، مربی سابق تیم ملی پرتغال و باشگاه رئال مادرید فردا بهصورت VIP وارد تهران می‌شود. او قرار است جلسه‌ای محرمانه با علی کفاشیان،رییس فدراسیون فوتبال ایران داشته باشد و در این جلسه قرارداد او بهاحتمال 99 درصد بسته می‌‌شود.
او با این قرارداد 1.5 تا 2 میلیون دلار در سال دستمزد خواهد گرفت و بهاحتمال بسیار زیاد هدایت تیم امید را هم در اختیار خواهد گرفت که البتهاین یکی از شروط او برای پذیرفتن این قرارداد بوده است.
او در این جلسه بر سر ماندن در تهران و شرایط کار هم با کفاشیان توافق خواهد کرد.
کرش دو دوره مربی تیم ملی پرتغال بوده و در زمینه ملی سابقه هدایتامارات و آفریقای جنوبی را هم دارد. او که سابقه کار در لیگ ژاپن را همداراست هدایت رئال مادرید را هم در دست داشته. البته شاید بسیاری او رابیش از همه با دستیاری سر الکس فرگوسن در منچستریونایتد به یاد بیاورند.
او همچنین پرورش دهنده نسل طلایی فوتبال پرتغال است که در میان آنهانام بازیکنان بسیاری مانند لوییس فیگو و روی کوشتا به چشم می خورد.
هرگونه نقل این خبر باید با ذکر نام سایت گل باشد.
[FONT=Courier New]من در کشوری زندگی می کنم که زبانش پارسی است، اما به آن فارسی می گویند  [FONT=Courier New][COLOR=#7030a0]چون   "پ" ندارد!   

[FONT=Microsoft Sans Serif]دکتر علی  
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1602 بار
سپاس‌های دریافتی: 3486 بار

Re: 6میلیون دلار؛دستمزد کرش در تیم ملی فوتبال !!

پست توسط HASAN BARATY »

چه عجب يه مربي به درد بخور اوردن .از كفاشيان بعيد بودتصویرتصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”