علي‌آبادي: سازمان بدهي‌هاي پرسپوليس را قبلا پرداخت كرده‌است

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 499
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 11 بهمن 1384, 9:22 pm
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

علي‌آبادي: سازمان بدهي‌هاي پرسپوليس را قبلا پرداخت كرده‌است

پست توسط hamed6248 »

مهندس "محمد علي‌آبادي" اعلام كرد: سازمان تربيت بدني مبالغ بدهي‌هاي پرسپوليس به "ايليچ ، نيكوليچ و بگوويچ" بازيكنان و مربي جدا شده از اين تيم را در زمان مديريت‌هاي قبلي به باشگاه پرداخت كرده‌است . رييس سازمان تربيت بدني در جلسه نشست با هيات مديره باشگاه پرسپوليس كه شب‌گذشته در محل اين باشگاه برگزار شد گفت : ظاهرا اين مبالغ پرداختي از سوي سازمان ، صرف هزينه‌هاي ديگر شده و طبق قانون سازمان نمي‌تواند بار ديگر مطالبات آنها را پرداخت كند. در اين جلسه علي‌آبادي، رئيس مجمع باشگاه پرسپوليس و رئيس سازمان تربيت بدني نظرات خود را درباره مسائل فرهنگي و ورزشي با اعضاي هيات مديره در ميان گذاشت و توصيه‌هايي داشت كه در دستور كار هيات مديره قرار گرفت.
وي تاييد كرد كه استقلال باشگاه پرسپوليس بايد حفظ شود و اين باشگاه با خودكفايي و درآمدزايي روي پاي خودش بايستد.
علي آبادي گفت : سازمان تربيت بدني تا حد امكان و در چارچوب قانون كمكهاي دولتي خود را به باشگاه افزايش خواهد داد.
دكتر علي سعيدلو و فداحسين مالكي، رئيس و نايب رئيس هيات مديره باشگاه پرسپوليس هم درباره فعاليت‌هاي انجام شده و برنامه‌ريزي براي حل مشكلات مالي در آينده راهكارهايي ارائه كردند كه مقرر شد در جلسات بعدي درباره آن تصميم‌گيري شود.
سعيدلو در اين نشست بر پرداخت بدهي ‪ ۴/۵‬ميلياردتوماني باشگاه پرسپوليس تاكيد كرد.
فداحسين مالكي نيز با ابراز رضايت از موفقيت‌هاي بدست آمده در باشگاه پرسپوليس درباره ادامه اين مسير نظرات خود را اعلام داشت.
در اين نشست "محمد حسن انصاري فرد" مديرعامل باشگاه پرسپوليس گزارشي از اهم فعاليت‌هاي انجام شده در هشت ماه گذشته را ارائه كرد و روند كاري باشگاه را براساس سياستها و هدف گذاريهاي مصوب شده در هيات مديره كه بر محور جلب رضايت هواداران و در چارچوب رعايت مسائل فرهنگي، درآمدزايي، كسب موفقيت در عرصه‌هاي ورزشي، فرهنگي، اقتصادي و ... بوده را توضيح داد.
مديرعامل پرسپوليس درباره دلايل قطع همكاري با آري هان و جذب مصطفي دنيزلي توضيحاتي داد و درباره هزينه استفاده از اين مربيان نيز مسائلي را مطرح كرد كه مورد تاييد اعضاء قرار گرفت.
انصاري فرد درباره تامين هزينه‌هاي شكايت نيكولوسكي، ايليچ و بگوويچ به فيفا و خطراتي كه در اين زمينه باشگاه را تهديد مي‌كند توضيحاتي داد.
در همين راستا باشگاه پرسپوليس مي‌بايست راسا نسبت به تامين اعتبار و پرداخت مطالبات آنها اقدام نمايد.
يكي از موارد مورد بحث در اين جلسه نحوه پرداخت بدهي چهار و نيم ميليارد توماني باشگاه پرسپوليس كه از زمان مديريت‌هاي قبلي برجا مانده بود.
در اين‌باره مقرر شد بعد از حسابرسي بدهي‌هاي برجا مانده از سالهاي گذشته، در نشست بعدي اعضاي مجمع پيرامون نحوه تامين اعتبار و چگونگي پرداخت آنها تصميم‌گيري شود.
گفتني است حسابرسي اسناد مالي باشگاه پرسپوليس در سالهاي گذشته از چند روز پيش آغاز شده است.

مهندس علي آبادي هم براساس درخواست اعضاي هيات مديره تاكيد كرد كه با تسريع در روند حسابرسي بدهي‌هاي ‪ ۴/۵‬ميليارد توماني باشگاه پرسپوليس هرچه زودتر در اين‌باره تصميم‌گيري شود تا باشگاه با چالش‌هاي مالي كمتري مواجه باشد.

"محمد حسين نژادفلاح" عضو هيات مديره باشگاه پرسپوليس به علت ماموريت اداري در اين جلسه شركت نداشت.
يا رب نگاه تو عشق زندگي است بنماي که زندگي يعني عاشقي
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”