هند خواستار حمايت ايران از ميزباني اين كشور در بازي‌هاي آسيايي ‪ 2014

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 499
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 11 بهمن 1384, 9:22 pm
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

هند خواستار حمايت ايران از ميزباني اين كشور در بازي‌هاي آسيايي ‪ 2014

پست توسط hamed6248 »

سفير هندوستان در ايران ، پيش از ظهر امروز ضمن ديدار با معاون رييس جمهوري و رييس سازمان تربيت بدني ، خواستار حمايت ايران از ميزباني اين كشور در بازيهاي آسيايي ‪ ۲۰۱۴‬شد .
ه‌گزارش سايت خبري سازمان، "مابرينگ سينگ" سفير كشور هندوستان در تهران، در اين ديدار با اشاره به روابط ديرينه دو كشور ، خواستار گسترش مناسبات ورزشي بين ايران و هند شد و گفت: مايليم از تجارب ورزش ايران به ويژه در رشته‌هاي فوتبال و كشتي استفاده كرده و سطح اين رشته‌ها را در هندوستان ارتقاء بخشيم .
وي در عين حال با اشاره به برنامه‌هاي كشورش براي ميزباني بازيهاي آسيايي ‪ ، ۲۰۱۴‬خواستار حمايت ايران از هندوستان در راه كسب اين ميزباني شد و گفت: براي اين بازيها برنامه ساخت ‪ ۳۰‬ورزشگاه را در دستور كار داريم كه ‪ ۱۵‬استاديوم آن آماده شده و بقيه نيز تا سال ‪ ۲۰۱۰‬تكميل خواهد شد.
مهندس علي آبادي نيز در اين ديدار، از ميزباني هندوستان در بازيهاي آسيايي ‪ ۲۰۱۴‬حمايت كرد و گفت : مطمئن هستيم كه كشور هند با توجه به قدمت و سابقه مي‌تواند ميزبان خوبي براي بازيهاي آسيايي باشد .
وي در عين حال از گسترش مناسبات ورزشي ايران و هندوستان استقبال كرد و گفت: با توجه به پتانسيل‌هاي دو كشور در زمينه ورزش، ايران و هند مي‌توانند همكاري خوبي با يكديگر داشته باشند و با انتقال تجربه و دانش فني رشته‌هاي پيشرو خويش ، به يكديگر در توسعه كمي وكيفي آن رشته‌ها كمك كنند .
رييس سازمان تربيت بدني همچنين در ديدار با سفير هند ، از وزير ورزش اين كشور براي سفر به ايران دعوت كرد و ابراز اميدواري نمود كه درخلال اين سفر پروتكل ورزش دو كشور به امضاء رسيده و طرفين در كليه زمينه‌ها ، مناسبات ورزشي خويش را توسعه دهند .
يا رب نگاه تو عشق زندگي است بنماي که زندگي يعني عاشقي
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”