آندره آغاسي براي خداحافظي از دنياي تنيس آماده مي‌شود

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 499
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 11 بهمن 1384, 9:22 pm
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

آندره آغاسي براي خداحافظي از دنياي تنيس آماده مي‌شود

پست توسط hamed6248 »

"آندره آغاسي" مشهورترين نامي كه طي ‪ ۲۵‬سال گذشته در رقابتهاي تنيس جهان شنيده شده، خود را براي خداحافظي از اين رشته در مسابقات تنيس آزاد آمريكا كه فردا دوشنبه آغاز مي‌شود، آماده مي‌كند.
به‌گزارش خبرگزاري رويترز از نيويورك، اين تنيس باز ‪ ۳۶‬ساله آمريكايي براي بيست و يكمين بار در اين رقابتها شركت مي‌كند اما درد مداوم در ناحيه پشت، خستگي و ميل به سپري كردن اوقات بيشتر در كنار خانواده، وي را به خداحافظي از دنياي تنيس بعد از خاتمه رقابتهاي جايزه بزرگ آمريكا ترغيب كرده است.
تنيس باز شماره يك سابق جهان روز شنبه به خبرنگاران گفت: براي تحمل هيجانات آخرين مسابقه آماده ام. هنوز خود را كاملا آماده نكرده ام اما مطمئنم مي‌توانم هرآنچه اتفاق مي‌افتد بفهمم.
آغاسي سال گذشته بعد از پيروزي در سه مسابقه پنج ستي پياپي، به فينال اين پيكارها راه يافت و اگرچه در تمام سال، درد پشتش را تحمل كرده اما اميدوار است يك تجربه به يادماندني ديگر را در آخرين رويداد مهم فصل، بدست آورد.
وي گفت: احساس خوبي دارم. تنيس آزاد آمريكا هميشه رقابتي بوده كه بتوانم خود را ثابت كنم كه از گمنامي تا اوج شهرت را برايم در پي داشته است. فكر مي‌كنم با كمي عدم اطمينان بازي در اينجا را آغاز كردم اما به جايي رسيدم كه به آن بيشتر از هر جا و هر مسابقه‌اي در دنيا عشق بورزم.
آغاسي ادامه داد: اين ورزشگاه به خاطر تك تك تماشاگراني كه روي سكوهايش مي‌نشينند، هيجان و فضاي خاصي دارد.
رقابتهاي تنيس آزاد آمريكا يكي از چهار گرند اسلم اصلي جهان است كه فردا آغاز مي‌شود. سه مسابقه ديگر به تناوب در استراليا، فرانسه و انگليس برگزار مي‌شود.
يا رب نگاه تو عشق زندگي است بنماي که زندگي يعني عاشقي
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”