ماداگاسکار هم برای ما شاخ شد!!! در حسرت گل زنی...

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
نمایه کاربر
پست: 389
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 7 فروردین 1390, 9:26 pm
محل اقامت: _̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l شیراز
سپاس‌های ارسالی: 5009 بار
سپاس‌های دریافتی: 2658 بار

ماداگاسکار هم برای ما شاخ شد!!! در حسرت گل زنی...

پست توسط HESAM-007 »

سرویس ورزشی «تابناک» ـ علی دایی در دیدار تیم ملی ایران با ماداگاسکار تشویق شد. دلیل آن تشویق، اما مربیگری دایی یا دعوا با کاشانی یا چیزی شبیه به اینها نبود، بلکه دلیلش ضعف خط حمله ایران مقابل ماداگاسکاری بود که بسیاری می پنداشتندکه باید دست کم پنج گل به این تیم بزنیم! شاید خاطره بازی با مالدیو و گلزنی های متعدد دایی در آن بازی و بازی های مشابه بود که نام دایی، این نماد گلزنی فوتبال ایران را دوباره طنین انداز کرد!


تصویر


اولادی، نوروزی، انصاری فرد و خیلی های دیگر کوشیدند و کوشیدند؛ اما تنها سید جلال حسینی بود که تنها یک بار موفق به گلزنی شد و در موارد دیگر، گلزنان (مهاجمان) تیم ملی ایران هرگز موفق به تهدید دروازه حریف و گلزنی نشدند که نشدند! در چنین فضایی بود که صدای مردمانی را درآورد که اتفاقاً از همیشه بهتر تیم ملی را تشویق می کردند و حتی نام بازیکنانی که جزو استقلال و پرسپولیس هم نبودند، بر زبان می آوردند.


دلیلش هر چیزی می تواند باشد، جز اشتباه مردم!


تصویر


به لیگ نگاه کنید. سال گذشته، مرد سال فوتبال ایران از نگاه مردم فرهاد مجیدی شد؛ گلزنی 36 ساله. بزرگترین خرید پرسپولیس امسال هم علی کریمی است؛ بازیکنی تهاجمی با 35 سال سن!


و این یعنی ناکامی برهانی ها، رضایی ها، نوروزی ها، غلامی ها و همه دیگران! شاید بگویید برخی از اینها که نام بردیم، در ترکیب فیکس تیم ملی نبودند اما بحث این نیست، بلکه حرف این است، آنها که نبودند نتوانستند خودشان را به کی روش تحمیل کنند و دلیل نبودنشان این است و نه بد سلیقگی کی روش!


تصویر


موضوع این است که آنها هنوز در مرحله ساخته شدن هستند و به دوره پختگی نرسیده اند! و مردم با فریاد علی دایی، علی دایی تلاش می کنند، همین ندا را به سازندگان ضعیف لیگ برسانند.

روزی روزگاری سازندگان ساختند؛ آنها مهدوی کیا را ساختند که از 40 متری دروازه دالیان را فتح می کرد و هفت سال در بندر هامبورگ پادشاهی کرد؛ آنها مجیدی را ساختند که در 36 سالگی برترین گلزن لیگ شود؛ آنها دایی را ساختند که آقای گل جهان شد؛ سازندگان باقری را ساختند که مرد نامرئی خط دفاع حریفان لقب گرفت؛ سازندگان نیکبخت را ساختند که عروسی اردنیها را به هم زد؛ هاشمیانی را ساختند که بالگرد شد و خطیبی را ساختند که مهارناپذیر بود و گاهی در سرعت از توپ جلو می زد!

سازندگان سامره را ساختند که حتی در کشور چکمه هم شد یک گلزن مادرزاد! پیش از آن هم سازندگان، پیوس، مرفاوی، ناصر محمدخانی، عبدالعلی چنگیز و... را ساختند و حتی پیشتر از آن همایون بهزادی پروین، مظلومی ها، حجازی ها و... را!


حالا اما حتی مشابه یکی از نمونه های ذکر شده هم در فوتبال ایران وجود ندارد! کار به جایی رسیده که برای حل مشکل گلزنی برخی تلاش می کنند، مجیدی 36 ساله را راضی کنند که خداحافظی اش را فراموش کند و دوباره به تیم ملی سلام بدهد!

رقم ها را باید با صد ادغام کرد!

فلانی؟ هفتصد میلیون!

بهمانی؟ یک میلیارد و دویست میلیون!


بازدهی اما صفر که نه، زیر صفر!


تصویر


حالا ماداگاسکار هم برای ما دفاع سیم خاردار تشکیل می دهد و حتی می توانیم به آنها لقب دفاع صخره ای را بدهیم!

آنها البته نه سیم خاردارند، نه صخره! بلکه این ما هستیم که دیگر توان بریدن پنیر سوئیسی را هم نداریم!
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”