انگشت‌نگاري از كاروان ذوب‌آهن در فرودگاه سئول

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major I
Major I
پست: 863
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 29 دی 1388, 10:53 pm
محل اقامت: البرز
سپاس‌های ارسالی: 5392 بار
سپاس‌های دریافتی: 4116 بار
تماس:

انگشت‌نگاري از كاروان ذوب‌آهن در فرودگاه سئول

پست توسط FARSHAD.ADL »

کاروان تیم فوتبال ذوب‌آهن ایران پس از ورود به کره‌جنوبی مورد انگشت‌نگاری مأموران فرودگاه قرار گرفت.

به گزارش فارس، کاروان تیم فوتبال ذوب‌آهن برای رویارویی با سوان سامسونگ بلووینگز کره‌جنوبی از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، ساعت22:40 شب گذشته از تهران عازم دبی شد و پس از توقف 3 ساعته، ساعت3:30 بامداد امروز راهی سئول شد.

کاروان ذوبی‌ها پس از سفر 8 ساعته به سئول با اتوبوس راهی سوان محل برگزاری دیدار با سامسونگ کره‌جنوبی شد.کاروان ذوب‌آهن مسیر 60 کیلومتری سئول تا سوان محل برگزاری دیدار باسامسونگ را با اتوبوس طی کرد و پس از استقرار در هتل به استخر و سونا رفت.

*در فرودگاه شهر سئول در اقدامی عجیب از بازیکنان و همراهان ذوب‌آهن انگشت‌نگاری به‌عمل آمد که باعث اعتراض عسگری یکی از مقامات باشگاه ذوب آهن و اصغر فروتن سرپرست ذوب‌آهن شد. این اقدام کره‌ای‌ها، سبب شد مسئولان این تیم به یکی از کارمندان سفارت ایران در سئول که برای خوشامدگویی کاروان ایران به فرودگاه آمده بود، اعتراض کنند.

* برای ماچادو بازیکن پرتغالی، ایگور کاسترو، دسوزا و یورگن کده بازیکنان و مربی خارجی ذوب‌آهن قبل از حضور در کره ویزا صادر نشده بود و این موضوع باعث شد ابراهیم‌زاده سرمربی ذوب‌اهن نگران شود. در نهایت ویزای این مربی وبازیکنان در فرودگاه سئول صادر شد.

* این تیم امروز تمرین ندارد و تمرینات از فردا پیگیری خواهد شد.

*زمانیکه کاروان ذوب‌آهن قصد ورود به هتل محل اقامت خود را در شهر سوان داشت ازمقابل استادیوم این شهر عبور کردند که همزمان با دیدار سامسونگ وسئونگ‌نام بود. این دیدار در نهایت با برتری 3 بر 2 سامسونگ به پایان رسید.

بازی ذوب آهن و سوان سامسونگ چهارشنبه هفته جاری در چارچوب مرحله رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان برگزار میشود.
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”