استقلال و پرسپوليس را چه مي شود؟

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

استقلال و پرسپوليس را چه مي شود؟

پست توسط Leila »

در فصل جديد نقل و انتقالات ، استقلال و پرسپوليس را چه مي شود ؟
اولين جرقه را پرسپوليسي ها زدند كه نيك بخت واحدي ابي پوش را به پرسپوليس بردند و مبلغ گزافي به او پرداخت كردند ، در حاليكه طلب سال گذشته ي بازيكنان خود را هنوز پرداخت نكرده اند . نيك بخت در ان روزها گفته بود كه مسئولين استقلال به من توجه نمي كردند و رفتاري ناپسند با من داشتند .
در ان سوي قضيه ، استقلالي ها ، يكي از با تعصب ترين مردان پرسپوليس را ، ابي پوش كردند كه همان علي انصاريان است ...
انصاريان هم در مصاحبه هاي خود اعلام داشت كه برخورد مسئولين پرسپوليس با من بد بود و پس از هشت سال مزد زحمات مرا طور ديگري ادا كردند .
هر دو بازيكن ، مسئولين باشگاه خود را بي معرفت قلمداد كردند و حال بايد پرسيد ايا فصل جديد مسئولين اين باشگاه معرفت خود را ثابت خواهند كرد ؟ اگر چه مديران اين باشگاه هميشه نداشتن بودجه را عامل بروز اين اختلافات مي دانند اما بازيكنان طلبكار مي گويند اگر تيم بودجه ندارد ، پس چرا به بازيكن تازه وارد پول مي دهند .
اين حرف و حديث ها هم چنان ادامه داشت كه در خبر ها امد مجتبي جباري هم در قبال مبلغ 350 ميليون تومان پرسپوليسي خواهد شد .
جباري در چند هفته ي اخير مصاحبه هاي تندي عليه مديران استقلال داشت ، ظاهرا او براي ماندن در اين تيم رقم كلاني در خواست كرده بود كه مديران استقلال با ان موافقت نكرده بودند .
يكي از نزديكان باشگاه استقلال در اين مورد مي گويد : او بازيكن خوب و مردمي است اما نمي دانم چرا اوضاع به اين شكل شد ، او مبلغي را مي خواهد كه اگر با پرداخت ان موافقت كنيم كل تيم از هم مي پاشد و باعث اعتراض ساير نفرات مي شود ، از سوي ديگر جباري فعلا مصدوم است و در هيچ كجاي دنيا به يك بازيكن اسيب ديده چنين پولي نمي دهند اما در بيخ گوش ابي پوشان ، سرخ پوشان پايتخت كه گويا امسال وضع مالي شان خوب شده هنوز بدهي هاي فصل گذشته را پرداخت نكرده اند ! مي خواستند براي خريد جباري 351 ميليون تومان پرداخت كنند . به هر حال در فصل جديد نقل و انتقالات ، پيوستن به اين دو تيم قديمي به يك اپيدمي تبديل شده است .
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران. شهرک اکباتان
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 186 بار

پست توسط ARMIN »

سلام
فکر نمي کنم به اين زودي ها درگيري بين آبي و قرمز خاتمه يابد. خدا به داد فوتبال کشور برسه.
Don't play games with the ones who love you
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”