افتضاح جدید فوتبال ایران

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
پست: 556
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 5 آذر 1385, 12:28 pm
سپاس‌های ارسالی: 1602 بار
سپاس‌های دریافتی: 3486 بار

افتضاح جدید فوتبال ایران

پست توسط HASAN BARATY »

[External Link Removed for Guests]

رحمان احمدی دو اخطاره بود تصویرتصویرتصویرتصویر

چرا سپاهان 3 بر صفر بازنده شد
سپاهان اصفهان شب گذشته در حالی السد قطر را شکست داد که در پایان مشخص شد با نتیجه سه بر صفر بازی راباخته است!


به گزارش قدس آنلاین یک بار دیگر از آن اتفاقاتی که فقط درایران می افتد.در حالی که کمتر از چند ماه از گاف تاریخی فدراسیون فوتبال در مورد تیم امید و ماجرای بازی با عراق(استفاده کردن از بازیکن محروم) می گذرد این بار این گاف در لیگ قهرمانان و برای بازی با سپاهان تکرار شد.
سپاهانی ها که شب گذشته موفق به شکست دادن السد در اصفهان شدند در حالی این بازی را با پیروزی پشت سر گذاشتند که ازیک بازیکن دو اخطاره در ترکیب خود استفاده کردند.
رحمان احمدی دروازه‌بان اول سپاهان در این فصل و فصل قبل پرسپولیس، در ابتدای همین فصل لیگ قهرمانان که دو فصل لیگ برتر ما را شامل می‌شود، دو بازی برای پرسپولیس در لیگ قهرمانان انجام داد که هر دو در بیرون از خانه بود و در هر دو بازی هم اخطار دریافت کرد. در دقیقه 47 بازی با الاتحاد عربستان و در دقیقه 66 بازی با الوحده امارات. نکته عجیب و شاید هم جالب ماجرا این است که مدیران تیم السد این موضوع را می‌دانستند و بلافاصله بعد از پایان بازی شکایت خود را به نماینده AFC دادند؛ اما هیچ یک از مدیران سپاهان این موضوع را نمی‌دانست. درست مثل همان ماجرای تیم امید ایران.
ماجرا از وقتی جدی شد که رحمان احمدی 20 دقیقه بامداد امروز به هوشنگ نصیرزاده زنگ زد و از او پرسید اخطارهای او در بازی‌های پرسپولیس در همین فصل لیگ قهرمانان محاسبه می‌شود یا نه و وقتی با پاسخ مثبت او روبرو شد، گفت که السدی‌ها شکایت کرده‌اند. نصیرزاده به احمدی گفت که شکایت قطری‌ها وارد است و به این ترتیب سپاهان بازی رفت و خانگی خود مقابل السد را 3 بر صفر باخت.
این اتفاق در حالی افتاد که مسئولان باشگاه السد بلافاصله پس از اتمام بازی در نامه ای اعتراض خود را به مقامات کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کردند.
اگرچه هنوز رایی در این مورد صادر نشده و سپاهان هنوز بازنده این بازی نیست؛ اما بعید است کنفدراسیون فوتبال آسیا چیزی غیر از این رای صادر کند.

((نکته جالب اینجا است که تنها یک روز قبل از این حادثه افتخارافرینان کشتی فرنگی 2 مدال طلا برای ایران به ارمغان اوردن .حالا سالی 300 میلیارد ناقابل خرج فوتبال کنید))تصویرتصویر
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 4350
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 23 اسفند 1384, 1:14 pm
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6692 بار
سپاس‌های دریافتی: 12082 بار
تماس:

Re: افتضاح جدید فوتبال ایران

پست توسط Mohammad 1985 »

واقعا که !!!!!!!
رحمان احمدي دو اخطاره بود

احتمال بازنده شدن سپاهان وجود دارد

تيم فوتبال سپاهان ايران درحالي مقابل السد قطر در مرحله يک چهارم نهايي مسابقات فوتبال ليگ قهرمانان باشگاه‌هاي آسيا به برتري رسيد که در ترکيب خود از يک بازيکن محروم استفاده کرده است.


پس از حذف عجیب تیم فوتبال امید ایران از گردونه مسابقات فوتبال انتخابی المپیک 2012 لندن به دلیل استفاده از یک بازیکن محروم (کمال کامیابی نیا) سپاهانی‌ها نیز در اقدامی مشابه از بازیکنی استفاده کردند که در مرحله گروهی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا دواخطاره شده بود و اجازه حضور در مرحله حذفی این مسابقات را نداشت.

رحمان احمدی دروازه بان فصل جاری تیم فوتبال سپاهان اصفهان در فصل گذشته برای تیم پرسپولیس بازی می کرد. این دروازه بان در فصل 2011 لیگ قهرمانان آسیا که دور رفت از مرحله یک چهارم نهایی آن چهارشنبه شب به اتمام رسید در بازی رفت مقابل الاتحاد عربستان و هر دو دیدار رفت و برگشت مقابل الوحده امارات برای سرخپوشان به میدان رفت.

این دروازه بان باتجربه براساس آنچه در آرشیو سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا درج شده در دیدار رفت مقابل الاتحاد عربستان در دقیقه 47 از داور مالزیایی مسابقه کارت زرد گرفته و در دقیقه 66 دیدار برگشت مقابل الوحده امارات که آخرین بازی پرسپولیس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا بود نیز دومین کارت زرد خود را این بار از داور عمانی دریافت کرده است.

با این شرایط رحمان احمدی دواخطاره بوده و اجازه همراهی تیمش را در دیدار مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا نداشته است. با توجه به حذف تیم فوتبال پرسپولیس از مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا طبیعتا این بازیکن فرصت حضور در مرحله یک هشتم نهایی را نداشته و با انتقال به تیم سپاهان اصفهان در نخستین دیدار این تیم در مرحله یک چهارم نهایی به میدان رفته است.

حال مشخص نیست سپاهان نقض قانون کرده و مستوجب تنبیه انضباطی است یا اینکه بدون منع قانونی از رحمان احمدی استفاده کرده و برنده دیدار رفت مقابل السد قطر است.

هوشنگ نصیرزاده، کارشناس داوری و مسائل حقوقی فوتبال در این خصوص گفت: اخطارها را در مسابقات به بازیکنان نشان می دهند نه باشگاه‌ها به همین دلیل وقتی یک بازیکن چند اخطار دریافت کرده و باشگاهی را ترک می کند این اخطاره‌ها را همراه خود به باشگاه دیگر نیز می برد. یکی از مواردی که در ای تی سی بازیکنان وجود دارد این است که محرومیت‌ها نیز به تیم انتقال گیرنده بازیکن نیز باید اطلاع داده شود.

وی در این خصوص افزود: شاید سپاهانی‌ها شانس آورده باشند و اخطاره‌های رحمان احمدی محاسبه نشده باشد، در غیر اینصورت او محروم است و باشگاه السد می تواند با شکایت به کنفدراسیون فوتبال آسیا نتیجه بازی را به سود خود تغییر دهد.

باشگاه السد قطر بلافاصله پس از برگزاری دیدار مقابل سپاهان ایران به دلیل استفاده تیم اصفهانی از یک بازیکن محروم به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کرده و خواهان تغییر نتیجه این بازی شده است. نکته جالب توجه این است که قطری‌ها از این موضوع اطلاع کامل داشته‌اند و سپاهانی ها از آن بی اطلاع بوده‌اند.

البته مسئولان باشگاه سپاهان مدعی هستند این بازیکن محروم نبوده و حتی ناظر بازی نیز به آنها تاکید کرده می توانند از وجود او استفاده کنند. قطعا در روزهای آینده مشخص خواهد شد، ادعای سپاهانی‌ها درست است یا اینکه بازی برده مقابل السد را بازنده خواهند شد.

صبح امروز در نشستی ویژه با حضور علیرضا رحیمی، مدیرعامل باشگاه سپاهان و مجید بصیرت، سرپرست تیم فوتبال این باشگاه در خصوص موضوع محرومیت رحمان احمدی بحث و گفتگو شد تا تدابیر لازم در این رابطه اندیشیده شود.
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون
Furious Poster
Furious Poster
پست: 387
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 4 اسفند 1387, 10:29 pm
سپاس‌های ارسالی: 2381 بار
سپاس‌های دریافتی: 1171 بار

Re: افتضاح جدید فوتبال ایران

پست توسط nasir irani »

فوتبال آماتور ایران با فاسدترین و بی سواد ترین مدیران دلالان و مسولین دنیا رو رها کنید......که هیچ ارزشی نداره......
Senior Poster
Senior Poster
پست: 739
تاریخ عضویت: چهارشنبه 3 تیر 1388, 2:26 am
سپاس‌های ارسالی: 326 بار
سپاس‌های دریافتی: 1085 بار

Re: افتضاح جدید فوتبال ایران

پست توسط HITMAN_KU »

وقتی که مسئولان فوتبال ما اینقدر مشنگند بهتره خود بازیکنها حواسشون به کارتشون باشه!!!

راستی من احتمال میدم شاید تیم مقابل رشوه داده تا مسئولان فوتبال ما بازیکن 2 کارته بیارن!!!
Major II
Major II
پست: 639
تاریخ عضویت: دوشنبه 13 تیر 1390, 5:19 pm
سپاس‌های ارسالی: 1984 بار
سپاس‌های دریافتی: 1829 بار

Re: افتضاح جدید فوتبال ایران

پست توسط GHAZALAK88 »

خدارو شکر 12 نفره نرفتن تو زمین :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???: :???:
تصویر تصویر تصویر [External Link Removed for Guests]تصویر تصویر تصویر
تصویر وبلاگ ابشار زیباو دل انگیز شوی تصویر

تصویر تصویر
Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر
پست: 42
تاریخ عضویت: شنبه 12 دی 1388, 8:55 pm
محل اقامت: اصفهان
سپاس‌های ارسالی: 118 بار
سپاس‌های دریافتی: 434 بار

Re: افتضاح جدید فوتبال ایران

پست توسط mahdiss »

با سلام

امروز صبح در برنامه زنده رود اقاي تاج اعلام كردن خبر باخت اصفهان صحت نداره و با شكايت تيم السد موافقت نشده
رابطه ای رو که مرده ، هر ۵ دقیقه ۱ بار نبضشو نگیر
دیگه مرده
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 41
تاریخ عضویت: دوشنبه 29 شهریور 1389, 9:30 am
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 57 بار

Re: افتضاح جدید فوتبال ایران

پست توسط parandi2 »

این مسوولین باید به جرم حیف و میل و برباد دادن بودجه بیت المال، تخریب وجهه و چهره ایران در دنیا، و ... اخراج و در دادگاه بصورت علنی محاکمه بشوند.
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”