رضازاده تمامي مسابقات وزنه‌برداري را تحريم كرد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 763
تاریخ عضویت: دوشنبه 8 خرداد 1385, 10:52 pm
محل اقامت: مشهد
سپاس‌های دریافتی: 196 بار
تماس:

رضازاده تمامي مسابقات وزنه‌برداري را تحريم كرد

پست توسط sohrab_poet »

خبرگزاري فارس: حسين رضازاده، دارنده 6 مدال طلاي جهان و المپيك و مرد سال ورزش ايران از شركت در كليه مسابقات وزنه‌برداري كناره‌گيري كرد.


به گزارش خبرنگار خبرگزاري فارس و بهن قل از يك منبع آگاه، در حاليكه تيم ملي وزنه‌برداري ايران با هدايت ايوانف بلغاري براي شركت در مسابقات جهاني دومنيكن آماده مي‌شود، حسين رضا‌زاده روز گذشته پس از عدم حضور در ركوردگيري تيم ملي، اعلام كرد به دليل اعتراض به عملكرد فدراسيون وزنه‌برداري و بي‌توجهي به ملي‌پوشان، ديگر تيم ملي را در مسابقات همراهي نخواهد كرد.
رضازاده كه موفق‌ترين ورزشكار ايران از سال 2000 تاكنون بوده و دو مدال طلاي المپيك را به همراه ثبت ركورد در كارنامه خود دارد، امسال نيز براي كسب هفتمين مدال طلاي خود در آمادگي مطلوب و وضعيت مساعدي به سر مي برد.
اين قهرمان اردبيلي وزنه‌برداري دنيا معتقد است، بودجه 60 ميليوني فدراسيون در چندين سال گذشته، به بيش از يك ميليارد تومان رسيده است؛ اما هيچ تغييري در حقوق ملي‌پوشان ايجاد نشده و حتي قهرماني مانند وي، هنوز جوايز سال 2005 خود را دريافت نكرده‌ است.
تاكنون هيچ منبع رسمي اين خبر را تائيد يا تكذيب نكرده است
تصویر
New Member
نمایه کاربر
پست: 6
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 4 خرداد 1385, 11:40 am
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط mr_mashmash »

بازتاب : در پي نارضايتي حسين رضازاده، قوي ترين مرد جهان و اعلام انصراف از حضور در مسابقات جهاني، مسوولان فدراسيون وزنه برداري صبح امروز در محل اردو نظر مساعد رضازاده را براي حضور در اردوي كلمبيا و مسابقات جهاني دومينيكن جلب كردند.

به گزارش ايسنا، در پي اعتراضات شب گذشته رضازاده و عدم حضور در ركوردگيري تيم ملي، برخي از مسوولان فدراسيون وزنه برداري صبح امروز در محل تمرين تيم ملي حضور يافته و از وي دلجويي كردند.

نمايندگان فدراسيون در اين ديدار قول مساعد هر گونه همكاري و حمايت را به قوي ترين مرد جهان داده و نظر مساعد وي را براي حضور در اردوي كلمبيا و مسابقات جهاني دومينيكن جلب كردند.

تيم ملي وزنه برداري ايران جمعه اين هفته عازم كلمبيا مي شود
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”