چمپيونز ليگ آغاز شد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 763
تاریخ عضویت: دوشنبه 8 خرداد 1385, 10:52 pm
محل اقامت: مشهد
سپاس‌های دریافتی: 196 بار
تماس:

چمپيونز ليگ آغاز شد

پست توسط sohrab_poet »

خبرگزاري فوتبال ايران – معتبرترين رقابت باشگاهي جهان در فصل جديد سه شنبه شب با برگزاري هشت ديدار در گروه هاي اول تا چهارم آغاز شد و بزرگان قاره سبز به استثناء اينتر و ليورپول مقابل رقيبانشان به برتري دست يافتند.
به گزارش خبرگزاري فوتبال در آغاز فصل جديد رقابت هاي ليگ قهرمانان اروپا تيم هاي نامدار اروپا پيروزي هاي پرگلي کسب کردند. در گروه نخست رقابت ها بارسا مدافع عنوان قهرماني در حالي که براي نخستين بار در تاريخ نامي را بر روي پيراهنش درج کرده بود به ميدان آمد. بارسا در اين بازي رسما حامي يونيسف شد.
شاگردان رايکارد در نيوکمپ با پنج گل لفسکي صوفيه را مغلوب کردند. اينيستا ، ژولي ، پويول ، اتوئو و رونالدينيو زننده گل هاي اناري در اين جدال بودند.
در دومين بازي گروه يک چلسي با نتيجه دو بر صفر از سد برمن گذشت. اسين گل اول چلسي را به ثمر رساند و بالاک که براي نخستين بار در رقابت هاي اروپا يي پيراهن چلسي را بر تن داشت گل دوم را وارد دروازه ژرمن ها کرد.
در گروه دوم رقابت ها بايرن در حالي که 10 دقيقه کريمي را در اختيار داشت با نتيجه چهار بر صفر از سد اسپارتاک موسکو گذشت. پيزارو ، سانتاکروز، سالي حميدزيچ و شواناشتايگر براي بايرن گل زني کردند.
در ديگر بازي گروه دوم اسپورتينگ ليسبون در خانه با يک گل اينتر ميلان را شکست داد.
در گروه سوم دو بازي با تساوي بدون گل به پايان رسيد. گالاتا مقابل بوردو و آيندهوون در مصاف با ليورپول به تساوي بدون گل رضايت دادند.
در گروه چهارم آ اس رم شاختار دونسک اوکراين را با چهار گل در هم کوبيد. تادي ، توتي ، ده روسي و پيزارو براي رم گل زني کردند.
المپياکوس در ديگر بازي گروه چهار ميزبان والنسيا بود و با نتيجه چهار بر دو اين بازي را واگذار کرد. مورينتس مهاجم اسبق رئال مادريد و ليورپول در اين بازي سه گل به ثمر رساند تا عامل اصلي پيروزي والنسيا باشد. آبيول زننده ديگر گل اسپانيايي ها بود
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”