مجیدی چرا و به کجا می رود؟؟؟

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
پست: 266
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 7 خرداد 1387, 12:17 pm
سپاس‌های ارسالی: 120 بار
سپاس‌های دریافتی: 580 بار

مجیدی چرا و به کجا می رود؟؟؟

پست توسط nima20 »

مجیدی چرا و به کجا می رود؟
ماجرای جدایی فرهاد مجیدی از جمع کهکشانی های پایتخت به یکی از موضوعات روز فوتبال ایران تبدیل شده است. اما اینکه مجیدی چرا تصمیمی گرفته از تیم محبوبش جدا شود و قصد ادامه دوران بازیگری در کدام تیم را دارد برای همه اهالی فوتبال به یک سوال بی پاسخ تبدیل شده است.
به گزارش مشرق به نقل از افکار، کاپیتان استقلال بحث جدایی اش از جمع آبی پوشان را در پایان فصل گذشته بر سر زبان ها انداخت. او که هنوز با استقلال قرارداد داشت در پایان فصل دهم لیگ برتر تهران را ترک کرد و قصد بازگشت هم نداشت اما تماس های مکرر فتح الله زاده با او سبب شد در نهایت کاپیتان استقلال متقاعد شود که یک فصل دیگر هم استقلال را همراهی کند.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی افکار ، در این بین یکی از مهمترین مشکلات مجیدی در طول فصل جاری مسائل خانوادگی وی بوده است. مجیدی در طول ماه هایی که فصل یازدهم لیگ برتر در حال برگزاری بود در تمام بازی های خانگی استقلال اولین نفری محسوب می شد که ورزشگاه را ترک می کرد. در بدو کار این موضوع برای کسی اهمیتی نداشت اما پس از چند هفته وقتی از مسئولان تیم در این خصوص سوال شد، در پاسخ گفته شد که چون فرزندان او در خانه تنها هستند مجیدی ترجیج می دهد هرچه سریع تر به خانه اش بازگردد.


پيشنهاد خوب يك تيم اماراتي به كاپيتان آبي‌ها
در نيم فصل بازيكنان مي‌توانند باشگاه خود را تغيير دهند. معمولاً بازيكناني تن به اين كار مي‌دهند كه با پيشنهاد خوبي روبرو باشند. اكنون فرهاد مجيدي كاپيتان استقلال با چنين پيشنهادي روبرو است. فرهاد از يك تيم اماراتي پيشنهاد دارد. او درباره اينكه نام تيم خواهانش چيست هنوز حرفي نزده اما به نظر مي‌رسد تيم خواهان كاپيتان استقلال از قدمت و سابقه مطلوبي در ليگ اين كشور برخوردار باشد. مجيدي فصل پيش هم از يك تيم اماراتي پيشنهاد داشت.
از ياد نمي‌رود كه باشگاه الجزيره امارات چگونه قصد داشت با پرداخت ۲ ميليارد تومان كاپيتان استقلال را به تيم خود ببرد اما مجيدي به خاطر هواداران استقلال از اين پيشنهاد خوب مالي صرفنظر كرد. حالا يكي ديگر از تيم‌هاي اماراتي فرهاد را مي‌خواهد. قطعاً پيشنهاد رسيده از نظر مالي آنقدر مطلوب است كه مجيدي را اغوا كند اما سوال اين است كه آيا كاپيتان آبي‌ها اغوا خواهد شد يا خير؟! آيا مجيدي به پيشنهاد رسيده پاسخ مثبت خواهد داد يا همچنان در خدمت استقلال و هوادارانش خواهد بود؟!

آنچه در روزهای گذشته بر مجیدی گذشت
شعارهای یکپارچه هواداران استقلال در تشویق مجیدی برای عدم جدایی این این تیم، کاپیتان استقلال را به شدت به فکر فرو برد. تا حدی که این بازیکن در رختکن حال و هوای کاپیتان یک تیم پیروز را نداشت و دائم با خودش کلنجار می رفت.
از سوی دیگر اتفاقات روی سکوها و خواهش هواداران استقلال از مجیدی برای نرفتن، با کاپیتان استقلال کاری کرد که او پیش از آنکه تصمیمش را برای جدایی از استقلال قطعی کند در آخرین ساعات شب گذشته بار دیگر با پرویز مظلومی صحبت کند. البته اینکه در این تماس تلفنی چه مسائلی مطرح شد را کسی نمی داند اما قطعا مظلومی با طرح بسیاری از مسائل مختلف سعی داشته مجیدی را منصرف کند.

طی روزهای آینده مشخص خواهد شد كه آيا مجيدي دوست دارد نيم فصل از استقلال جدا شود يا خير. بي‌گمان اگر مجيدي حرف از رفتن به اين تيم اماراتي بزند هيچ يك از هواداران استقلال خوشحال نخواهند شد و علي فتح‌ا...‌زاده را مجاب مي‌كنند كاپيتان آبي‌ها را همچنان در اين تيم حفظ كند البته با توجه به اينكه مجيدي رابطه بسيار گرم و صميمانه‌اي با فتح‌ا...‌زاده و مظلومي دارد خيلي بعيد است كه حتي با وجود دريافتي چشمگير از اين تيم اماراتي حاضر به ترك استقلال باشد اما به هر شكل بروز هر اتفاقي هم دور از ذهن نيست.
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”