برانکو:دادکان قرارداد را فسخ نکرد. نمي دانم چقدر از فدراسيون پول گرفتم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: مشهد
سپاس‌های دریافتی: 196 بار
تماس:

برانکو:دادکان قرارداد را فسخ نکرد. نمي دانم چقدر از فدراسيون پول گرفتم

پست توسط sohrab_poet »

بازي با آنگولا آخرين حضور برانکو بر روي نيمکت تيم ملي ايران بود و شايد زمان آن رسيده که آخرين کروات فوتبال ملي را فراموش کنيم اما با گذشت چند ماه هنوز سوال هاي بي جوابي در خصوص ايوانکوويچ و همکاري او با فدراسيون فوتبال مطرح مي شود و شايد تنها خود او پاسخ قانع کننده اي داشته باشد.
برانکو در گفت و گو با خبرگزاري فوتبال مدعي شد که نمي داند چقدر از فدراسيون فوتبال پول گرفته و هنوز فرصت نکرده به درستي مبالغ دريافتي خودش را حساب کند.
او که خودش را يکي از مربيان بزرگ فوتبال مي دانست امروز تنها به کارهاي شخصي رسيدگي مي کند و همچنان ادعا دارد پيشنهاداتي دريافت کرده اما فعلا پاسخ نمي دهد. او که در جام جهاني سرمربي تيم ملي ايران بود حالا هدايت يک تيم باشگاهي را هم در دست ندارد.
ايوانکوويچ همچنين در گفت و گو با خبرگزاري فوتبال ايران بر اين نکته تاکيد داشت که دادکان قراردادش را فسخ نکرده است بلکه مدت قرارداد به پايان رسيد.
- هنوز مربيگري را آغاز نکرده ايد؟
به کرواسي بازگشته ام و مشغول انجام کار هاي شخصي هستم. کارهاي زيادي خصوصا در شرکت دارم و فرصتي برايم باقي نمانده ضمن اينکه هنوز هيچ کدام از پيشنهادات را نپذيرفته ام و اگر وقت بيشتري پيدا کنم در اين زمينه تصميم گيري خواهم کرد.
- گفته بوديد براي ديدن دوستانتان به ايران مي آييد.
من دوستان خوبي در ايران دارم و علاقمند هستم که در اولين فرصت به ايران سفر کنم اما هنوز فرصتي فراهم نشده و موقعيت براي انجام اين سفر مهيا نيست.
- اجلاس فيفا چطور بود؟
با حضور بهترين و سرشناس ترين مربيان جهان اجلاس فيفا به خوبي برگزار شد و براي همه حاضرين مفيد بود. فکر مي کنم مباحث خوبي در اين اجلاس مطرح شد که براي همه مفيد بود.

- مثل اينکه دراين اجلاس با قلعه نويي هم ملاقات کرديد.
بله ، با قلعه نويي مفصلا در خصوص همه چيز صحبت کرديم مخصوصا در مورد تيم ملي و همچنين تجربياتي که در فوتبال ايران داشته ام. حرف هاي زيادي براي گفتن داشتيم . قلعه نويي هم در مورد بازي هاي اخير و وضعيت کلي فوتبال ايران صحبت مي کرد. فکر مي کنم ملاقات مفيدي بود و من هم براي سرمربي جوان تيم ملي ايران آرزوي موفقيت کردم.
- گفته مي شود در مورد علي کريمي هم نکاتي را مطرح کرده بوديد.
مباحث ما کلي بود و حرف خاصي زده نشد نمي دانم چرا تا اين به مسائل ريز و خاص در مورد بازيکنان علاقمند هستيد اما حرف هاي ما فراتر از نکات خاص بود. در مورد شرايط کلي تيم ملي و فوتبال ايران صحبت کرديم.
- همچنان در خصوص همکاري شما با فدراسيون فوتبال صحبت هاي زيادي مطرح مي شود
فکر مي کنم در اين خصوص همه چيز روشن است و تعجب مي کنم که چرا هنوز حرف هاي زيادي در اين مورد شنيده مي شود.
- گفته شده در طول همکاري با فدراسيون فوتبال ايران مجموعا دو ميليون و هفتصد هزار دلار دريافت کرده ايد.
مي توانيد به اسناد موجود در فدراسيون خودتان رجوع کنيد و دراين خصوص اطلاعات لازم را به دست بياورد اما اگر از من مي پرسيد بايد بگويم در اين زمان به شکل هاي مختلف از فدراسيون مبالغي را دريافت کردم. پيش قرارداد ، حقوق ماهيانه و همچنين پاداش.
واقعا فرصت نبوده که بخواهم همه آنها را حساب کنم. نمي توانم بگويم در طول اين مدت چقدر پول گرفته ام چون واقعا نمي دانم.
- مسئله مدت قرارداد هم حاشيه هاي زيادي را به همراه داشته.
اين مسئله که کاملا روشن شد و من هم مدارک خودم را ارائه دادم که تا اول جولاي (10 تير ماه) قرارداد داشته ام. ديگر دليلي وجود ندارد که بخواهم در اين مورد صحبت کنم.

- گفته مي شود مدت قرارداد شما بيشتر بوده اما دادکان در آن زمان قرارداد را فسخ کرد و شما تيم ملي را ترک کرديد.
به هيچ وجه اينطور نبوده است. قرارداد من تا 1 جولاي اعتبار داشت و بعد از آن من هيچ تعهدي نداشتم. پيش از پايان مدت قرارداد البته از دادکان اجازه گرفتم تا با خانواده راهي کرواسي بشوم آن هم در شرايطي که فوتبال ملي ايران پس از جام جهاني فعاليتي نداشت و به من نيازي نبود اما قرارداد فسخ نشد.
بعد از دادکان هم که شما مربي ديگري را انتخاب کرديد و قلعه نويي مشغول به فعاليت شد . اين موضوع ديگر تمام شده و جاي بحث ندارد.
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”