باشگاه هواداران استقلال(آبيته)

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

گل تقی پور آفساید نبود،داوری یک دنیا از فوتبالمان عقب است

پست توسط samanrossonero »

سرمربي تيم استقلال تهران گفت: معتقدم طولاني شدن زمان تعطيلي ليگ، نبود يك دو بازيكن اصلي و مشكلات داوري به استقلال ضربه زد.

امير قلعه‌نويي پس از شكست تيم بر صفر تيمش در بازي مقابل فولاد خوزستان گفت: به تيم فولاد تبريك مي‌گويم چرا كه تيم خوبي را ساخته است اما، در هيچ نقطه از جهان اين گونه نيست كه مسابقات ليگ 17، 18 روز تعطيل شود. دشوار است در اين مدت بازيكنان را آماده نگه داريم. اما در هر صورت بازي‌هاي ملي است و ما مي‌توانيم كاري انجام دهيم.

وي افزود: در هر صورت مجتبي جباري نيز عمل كرده است ضمن آنكه نبود پيروز قرباني نيز در تيم ما بسيار تاثيرگذار بود چرا كه مشاهده كرديد در نبود قرباني خط دفاعي ما چندان خوب نبود و نبود قرباني صددرصد در ضعف خط دفاعي ما تاثيرگذار بود.

قلعه‌نويي درباره شرايط بازي نيز گفت: ما نتوانستيم از موقعيت‌هايمان استفاده كنيم ضمن آنكه بسيار بدشانس بوديم چرا كه سياوش اكبرپور و فرهاد مجيدي دو موقعيت خوب گلزني را با بدشانسي از دست دادند كه اگر آن‌ توپ‌ها گل مي‌شد شرايط بازي بسيار تفاوت مي‌كرد.

وي درباره قضاوت داور اين مسابقه نيز گفت: در هر صورت بعضي سوت‌هايي كه زده شد تمركز تيم ما را بر هم زد، تاكنون در مسابقات ليگ برتر شش پنالتي ما گرفته نشده است هم‌چنين فرصت‌هاي بي‌شمار تك به تك آفسايد گرفته شده و همچنين آفسايدهايي نيز به ضرر استقلال گرفته شده است. طبيعي است كه اين اشتباهات تمركز تيم ما را بر هم مي‌زند.

وي افزود: پس از بازي از دو سه نفر كارشناس داوري سوال كرديم و آن‌ها اعلام كردند كه گل ابراهيم تقي‌پور صحيح بوده است، با اين حال اشتباهاتي كه داور داشت شرايط ما را بر هم ريخت.

وي درباره اخراج مرفاوي نيز گفت:‌مرفاوي تنها به داور مسابقه گفت كه مراقب وقت‌هاي تلف شده باشد.

سرمربي تيم استقلال درباره شايعه اختلافش با واعظي آشتياني نيز گفت: هيچ اختلاقي ميان ما وجود ندارد و از مديرعامل و هيات مديره استقلال تشكر مي‌كنم چرا كه تزريق‌هاي مالي خوبي صورت گرفته است و استاديوم پاس نيز اكنون در اختيار ماست و تلاش‌هاي بسيار مهمي انجام شده است. من هيچ اختلافي با واعظي‌آشتياني ندارم و با حضور او دورنماي خوبي را براي استقلال مي‌بينم.

قلعه‌نويي درباره تشويق شدنش از سوي تماشاگران در پايان بازي گفت: از آن‌ها تشكر مي‌كنم در هر صورت تماشاگران استقلال از ما جلوتر هستند وطبيعي است كه وقتي آن‌ها مي‌بينند تا چه اندازه فرصت‌هاي استقلال با سوت‌هاي اشتباه از بين مي‌رود تيم ما را درك مي‌كنند.

قلعه‌نويي گفت: تيم استقلال نسبت به بازي‌هاي گذشته چندان خوب نبود اما، باز هم شاهد بوديد كه فولاد به غير از يك گل و يكي دو ضدحمله فرصت ديگري به دست نياورد و تمامي مالكيت توپ در اختيار استقلال بود.

سرمربي استقلال درباره حضور بازيكنان برزيلي نيز گفت: برزيلي‌ها به ايران آمدند و شنبه در تست پزشكي شركت مي‌كنند در هر صورت از نظر فني من بايد آن‌ها را تاييد كنم و در مسائل مالي نيز بايد مديريت باشگاه به آن‌ها به توافق برسد در واقع تنها مسائل فني به من مربوط است و در زمينه امضاي قرارداد مديريت باشگاه تصميم مي‌گيرد.
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: خانه
سپاس‌های ارسالی: 22 بار
سپاس‌های دریافتی: 98 بار

پست توسط ANTIDOTE »

اینا همش حرفه مفت :x
از یک مربی به اصطلاح حرفه ای این حرفا بعید هستش :-(
باید شهامت داشته باشه بگه خوب بازی نکردیم.خوب نتونستم تیم حریفو انالیز کنم.
مگه تعطیلی فقط برای استقلال بود.تعطیلی به همه تیم ها ضرر زد.
استقلال یک تیم پرستاره هست.نباید مربی بهونه دو تا بازیکن را بگیره که چون جباری و قربانی نبود باختیم :x
تو حرفت را بزن …چکار داري که باران نمي بارد
اينجا سالهاست که ديگر به قصه هاي هم گوش نمي دهند
دست خودشان نيست
به شرط چاقو به دنيا آمده اند
و تا پيراهنت را سياه نبينند…
باور نمي کنند چيزي از دست داده باشي
Major
Major
نمایه کاربر

گل تقی پور رو ندیدی آفساید نبود؟
تک به تک اکبرپور رو ندیدی آفساید گرفت؟
درو کردن مجیدی رو ندیدی؟
کجای دنیا توپ دفع شده بوسیله مدافع اگه به مهاجم تیم حریف بیفته آفساید اعلام میشه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

تصویر تصویر تصویر
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 11 بار
تماس:

پست توسط zadora »

جناب samanrossonero تا حدودی حرف شما درسته
ولی این جواب قانع کننده ای نیست :x
اشتباهات داوری برای همه تیم ها بوده و هست
استقلال و پرسپولیس با این همه ستاره باید انقدر خوب بازی کنن که اشتباهات داوری نتونه تاثیری در نتیجه داشته باشه
در بازی امروز توپ و میدان دست استقلال بود اما موقعیت های خطرناک زیادی نداشت :x
آدولف هیتلر: اگر من روزی در مقابل یهودیان به دفاع بر خیزم دفاع من جهاد بزرگ من است که خداوند ان را فرمان داده است.

تصویر
Major
Major
نمایه کاربر

عزیزم وقتی تاکتیک یک تیم پاس تو در و فرار از آفساید هست و 4 تا فرارش رو آفساید اعلام می کنن و 4 تا تک به تکش رو رو میگیرن چیکار کنه؟
وقتی گل سالم آفساید میشه چیکار کنن بازیکنها؟
خوبه روانی نمیشن...

تصویر تصویر تصویر
Major
Major
نمایه کاربر

بازيكن برزيلي استقلال 500 هزار دلار مي‌خواهد

سرپرست تيم فوتبال استقلال تهران گفت: بازيكن برزيلي براي قرارداد با اين تيم، خواستار مبلغ 500 هزار دلار شد.

از ساعت 15 امروز تا دقايقي پيش، مسئولان استقلال همراه مدير برنامه و فابيو بالا، بازيكن برزيلي در جلسه بودند تا در صورت توافق با يكديگر، مقدمات عقد قرارداد فراهم شود.

در حالي كه پيش از اين رضا رجبي اعلام كرده بود مبلغ قرارداد اين بازيكن 250 هزار دلار خواهد بود، اين بازيكن و مدير برنامه هايش مدعي شدند براي يك فصل، 500 هزار دلار مي‌خواهند. با توجه به اين قضيه، مذاكرات طرفين نتيجه اي نداشت.

علي نظر جويباري در اين باره اظهار داشت: اين بازيكن به لحاظ فني تائيد شده است؛ اما امروز بايد در باره چگونگي عقد قرارداد با او و مدير برنامه هايش صحبت مي‌كرديم و تا 80 درصد با آنها به توافق رسيديم.

وي افزود: او ابتدا مبلغ 500 هزار دلار مي‌خواست؛ اما به او گفتيم در استقلال چنين پول هايي پرداخت نمي‌كنيم و او را به مبلغ مورد نظر خود راضي كرديم.

منبع: فارس

تصویر تصویر تصویر
Major
Major
نمایه کاربر

حمله لفظي قلعه نويي به جلالي

يکي از برنامه هاي راديو ورزش شب گذشته در راستاي گفت و گو با مربيان ليگ برتري با مجيد جلالي ارتباط تلفني برقرار کرد.
جلالي درخصوص صحنه گل استقلال به مجري برنامه گفت: گل استقلال اصلاً درست نبود. قبل از اينکه تقي پور توپ را وارد دروازه کند،تمام بازيکنان ما ايستادند و به همين دليل هم او توانست توپ را گل کند.
با پايان يافتن صحبت هاي جلالي،تهيه کنندگان برنامه با اميرقلعه نويي ارتباط تلفني برقرار کردند.سرمربي استقلال که به شدت از صحبت جلالي ناراحت بود،در ابتداي صحبت هايش گفت: ما به مسئولان و مربيان فولاد احترام مي گذاريم و پيروزي آنها را تبريک مي گوييم،اما آقايان اقدام به فرافکني مي کنند.نه تنها گل استقلال درست بود،بلکه بايد سهراب بختياري زاده هم اخراج مي شد.
اين صحبت هاي قلعه نويي پاسخي محکم به حرف هاي چند دقيقه قبل جلالي بود.بعد از صحبت هاي سرمربي استقلال ديگر ارتباطي با سرمربي فولاد خوزستان برقرار نشد تا غائله در همان جا به پايان برسد.

منبع: خبرگزاری برنا

تصویر تصویر تصویر
Major
Major
نمایه کاربر

محرومیت در انتظار قلعه نویی، مرفاوی و اکبرپور

پس از آن که امیر قلعه نویی و صمد مرفاوی در جریان بازی استقلال – فولاد به یدالله جهانبازی اعتراض کردند، رییس کمیته انضباطی از احضار سرمربی و مربی این تیم به کمیته انضباطی خبر داد و اعلام کرد این دو فرد باید در زمان مقرر به فدراسیون فوتبال بیایند تا در خصوص رفتار خود توضیح دهند.

همچنین مجتبی شریفی از احضار سیاوش اکبرپور مهاجم تیم استقلال تهران به کمیته انضباطی خبر داد و گفت:" مهاجم استقلال در طول بازی چندین بار به کمک داور اول این بازی اعتراض کرد که این موضوع باعث شد کمیته انضباطی وی را برای ارائه توضیحات بیشتر فر بخواند.

یک مقام آگاه در خصوص احضارسه استقلالی به کمیته انضباطی در گفت وگو با شبکه ایران مدعی شد:"به احتمال زیاد این سه نفر با برخورد شدید کمیته انضباطی مواجه خواهند شد و محرومیتهای متفاوتی از یک تا چهار جلسه را متحمل خواهند شد به این دلیل که هر سه عضو احضار شده باشگاه استقلال قبل از این در کمیته انضباطی حاضر شده بودند و تعهد دادند که دیگر تخطی از قانون نکنند اما دوباره با قانون شکنی به کمیته انضباطی فراخوانده شدند.

با این حساب باید دید که استقلالی ها پس از آن که در این بازی با اشتباه داوری مجبور به قبول شکست شدند درواکنش به احضار کمیته انضباطی چه خواهند کرد.

منبع:شبکه ایران

تصویر تصویر تصویر
Major
Major
نمایه کاربر

از سوي كميته انضباطي تكذيب شد/ احضار سياوش اكبرپور به كميته انضباطي

احضار سياوش اكبرپور به كميته انضباطي از سوي رئيس كميته انضباطي تكذيب شد.

به گزارش خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)، به دنبال انتشار خبر احضار سياوش اكبرپور به كميته انضباطي در برخي رسانه‌ها در روزهاي اخير، مجتبي شريفي اين موضوع را تكذيب كرد.

رفتار اخير سياوش اكبرپور در مسابقات اخير به دو از هر تخلف انضباطي بوده و او به فدراسيون فوتبال احضار نشده است.

تصویر تصویر تصویر
Major
Major
نمایه کاربر

فردا وضعيت برزيلي‌هاي استقلال مشخص مي‌شود

بازيكنان برزيلي مدنظر باشگاه استقلال تست پزشكي داده‌اند و كادر فني منتظر اعلام نتايج آن است.

به گزارش خبرگزاي ورزش ايران (ايپنا)، به نظر مي رسد فردا پاسخ تست پزشكي آنها اعلام شود و بديهي است در صورت مثبت بود آن باشگاه قراردادشان را تنظيم و در هيات فوتبال ثبت خواهد كرد.

اگر اين اتفاق رخ دهد آن وقت آنها از دو هفته ديگر قادر به همراهي استقلال در رقابت‌هاي ليگ برتر خواهند بود.

تصویر تصویر تصویر
Major
Major
نمایه کاربر

منبع هر دو خبر خبرگزاری ایپنا

تصویر تصویر تصویر
Major
Major
نمایه کاربر

پیشنهاد قلعه نوعی برای تشویق تماشاگران/ قطری‌ها در تمرین استقلال

سرمربی تیم فوتبال استقلال در آخرین جلسه تمرینی این تیم پیش از دیدار با سایپا از تماشاگران خواست به منظور تقویت روحیه بازیکنان به جای تشویق یک فرد خاص کل تیم را تشویق کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم استقلال تهران که باید برای برگزاری دیدار فردا مقابل سایپا آماده شود، امروز تمرینات خود را از ساعت 15 درورزشگاه شهید دستگردی آغاز کرد.

تمرین امروز آبی پوشان پایتخت مانند همیشه با حواشی جالب توجهی همراه بود که گزیده‌ای از آن در زیر می آید:

* در آغاز تمرین بازیکنان زیر نظر خداد بدون دویدن و فقط با توپ بدن‌های خود را گرم کردند.

* امیر قلعه نوعی پیش از آغاز تمرین از بازیکنان خواست تا دیدار با سایپا را جدی گرفته و برای کسب برتری در این بازی تلاش کنند. وی گفت: استقلال‌گونه فکر کنید و همیشه با همین تفکر به میدان روید. فراموش نکنید که تیم و پیراهن استقلال طرفداران زیادی دارد. پس باید ارزش این تیم را بدانید و به هواداران آن احترام بگذارید.

* 200 تماشاگری که برای تماشای تمرین استقلال به ورزشگاه آمده بودند، بیش از هر فردی به تشویق سرمربی آبی پوشان پرداختند که البته این کار با مخالفت امیر قلعه نوعی همراه بود. امیرقلعه نوعی طی گفتگویی با هواداران حاضر در ورزشگاه از آنها خواست تا به جای تشویق وی، کل مجموعه تیم را تشویق کنند. در این صورت انگیزه بازیکنان و حتی مربیان حفظ و تقویت می شود.

* قلعه نوعی همچنین از لیدرهای استقلال به خاطر نظم و آرامشی که در ورزشگاه و به هنگام تشویق این تیم در بین تماشاگران ایجاد می کنند، تشکر کرد.

* رضا رجبی و مسعود رحمانی که دیدار هفته گذشته تیم‌های ابومسلم و سایپا را آنالیز کرده بودند، امروز فیلم این بازی را در اختیار سرمربی استقلال قرار دادند.

* امیرقلعه نوعی در یک ضیافت پنالتی با وحید طالب‌لو، توانست 3 ضربه از 5 شوت خود را وارد دروازه کند. البته طالب لو فقط موفق به مهار یکی از توپ‌های ارسالی شد. یکی از شوت‌های قلعه نوعی به تیرک دروازه برخورد کرد. ضیافت پنالتی قلعه نوعی و طالب لو در حالی برگزار شد که برخی تماشاگران از سرمربی تیم استقلال تقاضای گل داشتند. عده‌ای هم طالب لو را تشویق می کردند.

* گزارشگران شبکه قطراسپورت مهمانان ویژه تمرین امروز استقلال بودند. آنها برای گفتگو با قلعه نوعی در مورد وضعیت فوتبال ایران و باشگاه استقلال به ورزشگاه دستگردی آمده بودند.

* درپایان تمرینات بازیکنان استقلال جهت برپایی اردو عازم هتل المپیک شدند.

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”