سید رضا، جدیدترین اقا زاده ورزشی+ عکس

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1080 بار
سپاس‌های دریافتی: 3413 بار

سید رضا، جدیدترین اقا زاده ورزشی+ عکس

پست توسط dolphine »

[External Link Removed for Guests]    رسولی نژاد این آقا پسری است که همه در به در دنبالش می گردند.! 

انقلاب : رضا رسولی نژاد این آقا پسری است که همه در به در دنبالش می گردند. او در اکثر جلسات هیات مدیره حضور دارد و به اخبار این جلسات را به دوستانش می دهد. روزگذشته سایت گل عکسی منتشر کرده بود از یک راننده که قرار است همه کاره قلعه نویی شود.   
فامیلی این آقای راننده عرب است . عرب ها دو برادر هستند که این روزها رابطه خوبی با امیر قلعه نویی دارند و به واسطه دوستی با رضا رسولی نژاد پسر رییس هیات مدیره استقلال احمدرسولی نژاد مقدمات استقلالی شدن امیر قلعه نویی را فراهم آوردند.  
تصویر
   رضا رسولی نژاد سبب ناراحتی خبرگزاری فارس و عکس العمل سایت گل شده است. خبرگزاری فارس روز گذشته در گزارشی به تاثیر یک آقازاده در تحرکات هیات مدیره اشاره کرده بود و سایت گل هم در مورد ماجرای قبلی «بچه» و استقلال هشدار داده است .
   هرحال این عکس رضا رسولی نژاد را نشان می دهد ؛کسی که در اکثرجلسات مهم استقلال در دوماه اخیر شرکت داشته و در اکثر اوقات جواب تلفن پدرش را این طور می دهد:" سید رضا هستم ، پسرحاج آقا " این طور که شنیده می شود رضا رسولی نژاد ۲۵ سال بیشتر ندارد.  
==========================================
[HIGHLIGHT=#d8d8d8][FONT=Microsoft Sans Serif] هر کسی که از ترس شرش مورد احترام دیگران است .... از امت من نیست .  
[HIGHLIGHT=#d8d8d8][FONT=Microsoft Sans Serif]   
[HIGHLIGHT=#d8d8d8][FONT=Microsoft Sans Serif] پیامبر اکرم (ص)  
Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: saboonat- kazamon
سپاس‌های ارسالی: 16 بار
سپاس‌های دریافتی: 62 بار
تماس:

Re: سید رضا، جدیدترین اقا زاده ورزشی+ عکس

پست توسط alenkita »

مملکت ما پر شده از این آقازاده های همه کاره
منم کورش
شاهنشاه هخامنشی ، آزاده ای از ایران فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و مومیایی کردن به خاک سپارند
تا اجزای بدنم خاک ایران را تشکیل دهد.
Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 297 بار
سپاس‌های دریافتی: 250 بار

پست توسط j.ghahraman »

ببخشيد پسر كدوم حاج آقاست؟
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 845 بار
سپاس‌های دریافتی: 2088 بار

پست توسط SORENA »

حاج آقا رسولی نژاد دیگه :::P
[External Link Removed for Guests]
Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 297 بار
سپاس‌های دریافتی: 250 بار

پست توسط j.ghahraman »

رسولي نژاد همچين نام آشنا نيست!
Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط dolphine »

j.ghahraman نوشته شده:رسولي نژاد همچين نام آشنا نيست!

[HIGHLIGHT=#fbd5b5]افراد اصلی ( دلالان ) و ( سیاستگذاران )پشت فوتبال هیچوقت برای ما آشنا نیستند . 
[HIGHLIGHT=#d8d8d8][FONT=Microsoft Sans Serif] هر کسی که از ترس شرش مورد احترام دیگران است .... از امت من نیست .  
Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط dolphine »

[HIGHLIGHT=#d8d8d8]واکنش رسولی نژاد به استعفای  

[HIGHLIGHT=#fbd5b5]رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال با ابراز تعجب فراوان از انتشار خبر استعفای علی فتح الله زاده از مدیرعاملی استقلال گفت: ساعت 14:30 امروز (شنبه) که با فتح الله زاده صحبت می کردیم، هیچ حرفی از کناره گیری نزد.احمد رسولی نژاد در گفت و گو با ایسنا، با ابراز تعجب از شنیدن خبر استعفای علی فتح الله زاده از سمت مدیرعاملی این باشگاه گفت: امروز (شنبه) حدود ساعت 14:30 با وی تلفنی صحبت کردم و قرار شد که سه شنبه جلسه ای برگزار کنیم تا درباره آخرین وضعیت قراردادهای بازیکنان جذب شده و برنامه های قلعه نویی حرف بزنیم. در صحبت های امروز ما هیچ خبری از استعفا و کناره گیری ایشان مطرح نشد ...  

Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط dolphine »

[HIGHLIGHT=#d8d8d8]وزیر هم از استعفا مطلع  

[HIGHLIGHT=#fbd5b5]رسولی‌نژاد: از استعفای فتح‌الله‌زاده حیرت‌زده‌ام/ معلوم نیست استعفایش کجاست! 
[HIGHLIGHT=#fbd5b5]خبرگزاری فارس: رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: از شنیدن استعفای فتح‌الله‌زاده حیرت زده‌ام، او حتی جواب تلفن‌های ما را هم نمی‌دهد. 

[HIGHLIGHT=#fbd5b5]  
[HIGHLIGHT=#fbd5b5]  
[HIGHLIGHT=#fbd5b5]  
تصویر
[HIGHLIGHT=#fbd5b5]  
[HIGHLIGHT=#fbd5b5]  

[HIGHLIGHT=#fbd5b5] به گزارش خبرگزاری فارس، شبکه خبر امروز در مورد استعفای علی فتح‌الله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال به بحث و بررسی پرداخت و در همین زمینه رسولی‌نژاد رئیس هیئت مدیره این باشگاه را روی خط تلفنی برنامه آورد تا وی در خصوص این استعفا صحبت‌های لازم را مطرح کند. 
[HIGHLIGHT=#fbd5b5]  
[HIGHLIGHT=#fbd5b5] رسولی نژاد در ابتدا با بیان اینکه از شنیدن این خبر در رسانه‌های مختلف تعجب کردم اظهار داشت: آخرین بار ساعت 14.30 دیروز با فتح‌الله‌ زاده صحبت کرده و طبق درخواست وی قرار شد روز سه‌شنبه در مورد وضعیت قرارداد بازیکنان جلسه 3 نفره‌ای را با سرمربی تیم برگزار کنیم اما ساعت 16 و یک ساعت و نیم پس از تماس فتح‌الله زاده، از یک خبرگزاری با من تماس گرفته و بحث استعفای مدیرعامل را مطرح کردند. 
[HIGHLIGHT=#fbd5b5]  
[HIGHLIGHT=#fbd5b5] وی با بیان اینکه در آخرین جلسه هیئت مدیره به فتح‌الله زاده به عنوان مدیرعامل در امور اجرایی و به قلعه‌نویی در امور فنی تیم اختیار تام دادیم ادامه داد: چندین جلسه 3 نفره را به همراه فتح‌الله زاده و قلعه‌نویی برگزار کرده که انصافا در آن هیچ اختلاف و کدورتی نبود و حتی چهارشنبه گذشته در دفتر امیدوار رضایی به همراه مدیرعامل و نجف‌نژاد جلسه خوبی را برگزار کردیم. مورد خاصی نبود که بخواهد باعث این استعفا شود و من از این بابت حیرت‌زده هستم. فتح‌الله زاده حتی تلفنش را جواب نمی‌دهد تا در این مورد با هم صحبتی داشته باشیم. 
[HIGHLIGHT=#fbd5b5]  
[HIGHLIGHT=#fbd5b5] در ادامه این گفت‌وگو مجری برنامه از این استعفا به عنوان یک استعفای تاکتیکی یاد کرده و از رسولی‌نژاد پرسید شاید بودجه کافی در اختیار مدیرعامل قرار نگرفته است که وی در پاسخ گفت: ابتدا باید بگویم که طبق اساسنامه مدیرعامل باید استعفایش را به رئیس هیئت مدیره تقدیم کند اما من اطلاعی از او ندارم و حتی دفتر وزیر هم از این موضوع مطلع نیست و مشخص نیست که متن استعفا به کجا رفته است. به نظر می‌رسد قبل از اینکه این استعفا به دست ما برسد توسط یک خبرگزاری منتشر شده باشد. 
[HIGHLIGHT=#fbd5b5]  
[HIGHLIGHT=#fbd5b5] وی افزود: اگر اختلاف‌نظری هم باشد باید در جلسات 3 نفره‌ای که داشتیم مطرح می‌شد. حتی قرار شد جلسات هیئت مدیره را به خاطر دوری از حاشیه‌ها 3 هفته یک‌بار برگزار کنیم تا در خصوص مشکلات و ایرادات در جلسات 3 نفره و خصوصی‌ای که بین من، فتح‌الله زاده و قلعه‌نویی بود باید صحبت‌ها عنوان شود. ما در این زمینه به فتح‌الله‌ زاده اختیار تام داده بودیم. 
[HIGHLIGHT=#fbd5b5]  
[HIGHLIGHT=#fbd5b5] رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال در خصوص بودجه دریافتی این باشگاه گفت: این موضوع تنها وظیفه هیئت مدیره نیست و مدیرعامل هم باید اقدامات را انجام دهد، همان‌طور که در پرسپولیس امروز رویانیان به تنهایی منابع مالی را تامین می‌کند. در حال حاضر هیئت مدیره با جدیت تلاش می‌کند تا با یک برنامه‌ریزی قوی بتوانیم تیمی را در حد نام استقلال ببندیم. 
[HIGHLIGHT=#fbd5b5]  
[HIGHLIGHT=#fbd5b5] وی یادآور شد: یک مقدار از این بودجه توسط وزارت ورزش پرداخت می‌شود که هنوز مقدار آن به ما ابلاغ نشده است ضمن اینکه اصلا در این چند روز بحثی در مورد بودجه مطرح نشد و فقط قرار بود سرمربی اسامی بازیکنان مدنظر را به مدیرعامل تیم داده و او هم برای اقدامات لازم این اسامی را به یکی از معاونان بدهد. ما حتی با چند بازیکن قرارداد‌هایشان را تمدید کردیم در ادامه منتظر بازگشت ملی‌پوشان از ازبکستان هستیم. همچنین قرار است برای پیوستن بازیکنان مدنظر نیز پیگیری‌ها را انجام دهیم و به نظر در این مورد مشکل بودجه‌ای نداریم. 
[HIGHLIGHT=#fbd5b5]  
[HIGHLIGHT=#fbd5b5] رسولی‌نژاد با بیان اینکه هیئت مدیره کاملا متحد و هماهنگ است در این مورد گفت: تنها یکی از اعضای هیئت مدیره که دلایلش برای ما مشخص نیست و نمی‌خواهم از وی اسمی بیاورم مصاحبه کرده و حرفهایی را می‌زند. البته این برادر عزیز که استعفا کرده در جلسات نیز جزو موافقین قلعه‌نویی بود و من به این خاطر از صحبت‌هایش تعجب می‌کنم. این رفتار درست و حرفه‌ای نیست و اصولا در شان عضو هیئت مدیره نخواهد بود. 
[HIGHLIGHT=#fbd5b5]  
[HIGHLIGHT=#fbd5b5] رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال تاکید کرد: مجموعه هیئت مدیره منسجم و متحد است ضمن اینکه مشکل مالی نداریم و می‌خواهیم تیمی قوی‌تر از فصل گذشته را تدارک ببینیم. در همین راستا 80 درصد بازیکنان فعلی موردنیاز سرمربی هستند و ما برای تقویت استقلال به وی اختیار تام دادیم. 
[HIGHLIGHT=#fbd5b5]  
[HIGHLIGHT=#fbd5b5] وی در پایان گفت: تمام این موارد در آخرین جلسه صورتجلسه شد و دیگر نمی‌دانم ما باید چه کاری انجام می‌دادیم اما بعضی از رسانه‌ها نگاهشان دور از انصاف است. 
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”