مرادی: محروميت ايران منتفي شد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 763
تاریخ عضویت: دوشنبه 8 خرداد 1385, 10:52 pm
محل اقامت: مشهد
سپاس‌های دریافتی: 196 بار
تماس:

مرادی: محروميت ايران منتفي شد

پست توسط sohrab_poet »

علي مرادي در اولين روز حضور دركشور دومينيكن و مذاكره با مسوولان فدراسيون جهاني گفت: ما فعاليت‌مان را در جهت رفع مشكل بوجود آمده آغاز كرديم كه خوشبختانه در اولين گام توانستيم مانع از محروميت وزنه‌برداري ايران شويم.

به گزارش ايسنا، علي مرادي، رئيس فدراسيون وزنه‌برداري ايران و عضو هيات رئيسه فدراسيون بين‌المللي وزنه‌برداري كه هم اينك در دومينيكن، محل برگزاري مسابقات جهاني سال 2006 وكنگره سالانه IWF به سر مي‌برد، در مورد فعاليت‌هاي صورت گرفته اظهار كرد: پس از بروز مشكل ناخواسته‌ايي كه در اين رشته ورزشي بوجود آمد، سريعا با مسئولان سازمان تربيت بدني و كميته ملي المپيك تشكيل جلسه داديم كه در اين نشست اضطراري، رئيس سازمان تربيت بدني تاكيد كرد به هر نحوي كه شده از محروميت احتمالي اين رشته جهت حضوري قدرتمند در بازيهاي آسيايي دوحه قطر و ميادين آتي جلوگيري كنيم.

دبيركل كنفدراسيون آسيا ادامه داد: از همين رو به اتفاق ايوانف، سر مربي تيم ملي در اولين ساعت ممكن راهي دومينيكن شديم و با پيگيري‌هاي مداوم توانستيم زمينه تشكيل جلسات فوق العاده را با تاماش آيان، رئيس فدراسيون جهاني و همچنين ديگر اعضاي هيئت رئيسه فراهم كنيم و طي آن تمامي مشكلاتي كه گريبان‌گير ورزش پاك مان شده را مطرح كنيم.

عضو هيات رئيسه فدراسيون جهاني در مورد نظر ديگر اعضاي هيات رئيسه و همچنين رئيس فدراسيون جهاني تصريح كرد: به خاطر منافع ملي و حساسيت موضوع و همچنين در پيش بودن رقابتهاي مهم بين‌المللي، به هر ترتيبي كه بود نظر مساعد آنها را در مورد عدم محروميت ايران جلب كرديم و تيم ملي وزنه‌برداري كشورمان مي تواند طبق روال قبلي در ميادين برون مرزي حضور يابد.

مرادي در ادامه افزود: پس از حل شدن اين موضوع و منتفي شدن محروميت وزنه‌برداري ايران در تلاشيم تا ساير موارد را نيز با رايزني و مذاكره حل و فصل كنيم.
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”