۞۞۞ الـمـپیــک 2012 ۞۞۞

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1264 بار
سپاس‌های دریافتی: 10136 بار

Re: ۞۞۞ الـمـپیــک 2012 ۞۞۞

پست توسط typhoon »

این بمباران رو هم خوب اومدی!!!! اف 4 های همدان یک قدم رنجه ای بکنن با این بمب های هدایت لیزری 2000 پوندی!!!! یک حالی بگیرن از این فدراسیون. یعنی هیکل این بچه های المپیکی رو باید از طلا گرفت. ببینم برد موشکهامون به سوئیس میرسه!!!! :::P :::P :::P :::P دو تا تیر اخطار شلیک کنیم این مارتینتی فلان فلان شده :-? :-? :-? :-? :-? حساب کار بیاد دستش!!!! انشاء الله یک جایزه به این برادر عبد ولی هم بدن که جبران معافات بشه!!!!

دانیال خودت یک نامه بنویس حاجی با ادبانه!!! من بخوام بنویسم همش میشه بوققققققققققققققق!!!!!!! خطاب به این فدراسیون کشتی جهانی!!!! یکم محترمانه لیچار بارشون کنیم!!!!
Old soldiers never die.They just fade away
Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 150 بار
سپاس‌های دریافتی: 861 بار

پست توسط pckho0r »

به نظرم یه مدال دسته فوق سنگین وزنه برداری شرف داره به ده تا طلای تیراندازی و قایقرانی و بادبادک بازی و اینجور ورزشها...!
انصافآ همه طلاهایی که گرفتیم جزو تاپ ترین ورزش های المپیکی بوده و ابهت و افتخارافرینیش دوچندانه

دم همه بچه ها گرم واقعآ اگه عبدولی هم طلا میگرفت چشم این مرتیکه مارتینتی از حدقه میزد بیرون ، با این کارشون ثابت کردند که تو میدان مبارزه حرفی برای گفتن ندارن مگر با حیله و سیاسی بازی بتونند کاری کنند که این چیزا تو ذاتشونه.

این ایده ایمیل زدن به فدراسیون جهانی کشتی خیلی خوبه حداقل حساب کار دستشون میاد تا سر مبارزات کشتی ازاد نتونند با ارامش دست به این کارا بزنند!
آخرین ويرايش توسط 1 on pckho0r, ويرايش شده در 0.
Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط pckho0r »

این ایمیل فدراسیون جهانی کشتیه

fila@fila-wrestling.com

ما که تا تونستیم مورد عنایت ویژه قرارشون دادیم! الان وقتشه این ارتش سایبری یه حالی به سایت فدراسیون جهانی بده و متن عذرخواهی رسمی مارتینتی رو بزاره صفحه اولش!!!!
Major I
Major I
محل اقامت: البرز
سپاس‌های ارسالی: 5392 بار
سپاس‌های دریافتی: 4116 بار
تماس:

پست توسط FARSHAD.ADL »

اشک های دلاور...

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر   
Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط pckho0r »

فرشاد جان این عکسارو میزاری میزارین جیگر ادم کباب میشه :lol:
شیطونه میگه در جواب این حق کشی سالن رسمی مسابقات رو با بمباران هوایی رو سر فدراسیون جهانی و مقامات لندنی خراب کنید!!!!
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران-فرودگاه مهرآباد-منطقه يکم هوايي
سپاس‌های ارسالی: 2750 بار
سپاس‌های دریافتی: 7452 بار
تماس:

پست توسط DJ Dani »

مجتبی جان ، من یک میل فرستادم ، هرکاری کردم ، فقط تونستم جلوی دهنم رو بگیرم که حرف بووووووووووووق دار نیاد بیرون ، دستم خود جوش می نوشت ولی خوب زیاد هم بد نشد ، بی ادبی نبود ولی طوری نوشتم که اگه بخونن ... میسوزه خفن!
:???:
مردک اومده عذرخواهی کرده ، اون معذرت خواهی بخوره تو سرت که دل ما رو خون کردی.
اون داور رو باید چک کشش کرد...
مردک عوضی!
اما خوب این لندنی ها تقصیری ندارند که! ، اون مسئولان بازی گند به اعصاب ما زدند!
:grin:
در ضمن خطاب به اون دوست عزیز ، اگر در المپیک بادبادک بازی هم باشه و ایران مدال بیاره کار کمی نیست!
اتفاقا مدال گرفتن در یک سری ورزش ها ، مثل همین پرتاب دیسک که برای نخستین بار بود ، ارزش خیلی فراوانی داره ، ما نباید یک بعدی به مسائل نگاه کنیم و تنها برای چند ورزش سرمایه گذاری کنیم ، کشوری مثل چین یا آمریکا که میاد و مدال ها رو درو میکنه ، در همه زمینه ها تلاش خودش رو کرده و بدونید تمام ورزش ها در مدال ، ارزش دارند ، هرچند برخی ها که نخستین بار هست ، بیشتره...
:-o
راستی من نمیدونستم وشوو هم تو المپیک نیست ، خیلی ورزش ها نیستند ، مثلا گویا چوگان قبلا بوده ولی حذف شده و همیشه برام سوال هست چرا اینها در لیست IOC قرار نمیگیرند.
تصویر
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: بیشه شیران،خانه خورشید،ایران!
سپاس‌های ارسالی: 773 بار
سپاس‌های دریافتی: 2479 بار

پست توسط Alpha4 »

سعید عبدولی انصافا یک پهلوانه.... :)
سال گذشته بعد از اینکه توی مسابقات جهانی قهرمان شد وقتی رسید فرودگاه دزفول یک سر رفت منزل شهید بابایی زاده(از شهدای صابرین سپاه) و مدالش رو تقدیم خانواده ی این شهید کرد. :smile:
آفرین به این دلاور از خطه ی اندیمشک.هم آفرین به سعید عبدولی و هم آفرین به آقای قلاوند مربی ایشون که باز هم دلاوری است از خطه ی اندیمشک.

مسابقه رو دیدم خونم به جوش اومد! انصافه میخواستم TV رو خورد کنم....!! :x :K:L
با این حال افتخارات کسب شده رو تبریک میگم :smile:
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران-فرودگاه مهرآباد-منطقه يکم هوايي
سپاس‌های ارسالی: 2750 بار
سپاس‌های دریافتی: 7452 بار
تماس:

پست توسط DJ Dani »

دوستان این صفحه ویکیپدیا رو ببینید ، در مورد تاریخ ایران در المپیک هست و خیلی جالبه که بلافاصله آپدیت شده ، ما در مجموع 56 مدال طلا گرفتیم که همه رو مردان و متعلق به المپیک های تابستانی بوده و در بخش المپیک زمستانی ، با اینکه ورزشکاران بسیار عالی داریم ، مدالی رو کسب نکردیم.
مطالب خیلی زیادی رو داره که فکر کنم برای همه جالب باشه.
:razz:
[External Link Removed for Guests]
Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1589 بار
سپاس‌های دریافتی: 1992 بار

پست توسط دموکراسی »

درود بر شرف مربی ای که 100میلیون پاداشش رو میده به شاگردش و میگه اینا شاگردای من نیستن، پسرای منن...
درود بر غیرت جوونی که با داداشش کاهو میفروشن پشت وانت تا خرج خونواده 13 نفرشونو در بیارن و وقتی بهش میگن بزار یه عکس ازت بگیریم تا مردم ببینن قهرمانشون داره چیکار میکنه، میگه نه! از زندگیم راضیم چون خدا ازم راضیه...
درود به مادری که با چشم گریون میگه از باخت پسرم ناراحت نیستم، فقط نزارید توی اون غربت گریه کنه چون من نیستم که اشکاشو پاک کنم...

دمت گرم مرد،این اشک ها برای این مردم خیلی ارزش داره... ((((

زنده باشی پهلوون♥
توبه برلب سبحه برکف دل پر از شوق گناه معصیت را خنده می اید ز استغفار ما
Major I
Major I
محل اقامت: البرز
سپاس‌های ارسالی: 5392 بار
سپاس‌های دریافتی: 4116 بار
تماس:

پست توسط FARSHAD.ADL »

شب رویایی ایران

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2116 بار
سپاس‌های دریافتی: 5462 بار

پست توسط anybody »

اعتراف كشتي‌گير فرانسوي حریف عبدولی

اسپير گينو كه در مسابقه بحث‌برانگيز با سعيد عبدولي توانست او را شكست دهد و مدال برنز المپيك را ازآن خود كند، در جمع خبرنگاران فرانسوي گفت: بعد از آن كه در المپيك پكن قهرمان شدم، خيلي‌ها عنوان كردند كه اين مدال را شانسي به دست آورده‌ام، من هم در اين المپيك آمده بودم كه ثابت كنم مدال قبلي‌ام شانسي نبوده است.

به گزارش ایسنا وي درباره مسابقه‌اش با عبدولي و داوري بحث‌برانگيز اين رقابت گفت: كشتي نزديكي را با عبدولي داشتم اما در مسابقه و داوري كمي خوش‌شانس‌تر بودم.

اين كشتي‌گير فرانسوي درباره رقابتش با كشتي‌گير كره‌جنوبي هم گفت: در اين مسابقه حريف از دستم در رفت و نتوانستم فن بزنم، به خاطر همين مسابقه خود را واگذار كردم.

همچنين پاتريس موقي مربي اين كشتي‌گير فرانسوي هم درباره مسابقه وي با عبدولي گفت: عبدولي در تايم اول پا انداخت و در تايم دوم بارانداز را از پايين كمر اجرا كرد كه در كشتي فرنگي خطا محسوب مي‌شود و داوري مشكلي نداشته است. ايراني‌ها ديگر ناراحت نباشند چرا كه سه مدال در كشتي فرنگي المپيك دارند!!!
خواب دیدم قیامت شده است .

هرقومی را داخل چاله‏ای عظیم انداخته و بر سرهر چاله نگهبانانی گرز به دست گمارده بودند الا چاله‏ ایرانیان.
خود را به عبید زاکانی رساندم و پرسیدم: «عبید این چه حکایت است که بر ما اعتماد کرده نگهبان نگمارده‏اند؟»
گفت:«می‌دانند که به خود چنان مشغول شویم که ندانیم در چاهیم یا چاله.»
خواستم بپرسم: «اگر باشد در میان ما کسی که بداند و عزم بالا رفتن کند...»
نپرسیده گفت: گر کسی از ما، فیلش یادهندوستان کند خود بهتر از هرنگهبانی لنگش کشیم و به تهِ چاله بازگردانیم!
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2116 بار
سپاس‌های دریافتی: 5462 بار

پست توسط anybody »

ایمیلهای تند ایرانی ها به رییس فیلا

رئیس فدراسیون جهانی کشتی پس از ناداوری که علیه سعید عبدولی صورت گرفت و باعث حذف کشتی گیران ایران شد، گفت: بعد از این کشتی ایمیل‌های زیادی دریافت کردیم که بسیاری از آنها تند بود و چنین انتظاری از ایرانی‌ها را نداشتم.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به لندن، رقابت‌های کشتی فرنگی المپیک 2012 در وزن 66 کیلوگرم در شرایطی برگزار شد که سعید عبدولی در رقابت دوم خود با ناداوری برابر کشتی گیر فرانسوی شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

"رافائل مارتینتی"، رئیس فدراسیون جهانی کشتی پس از این اتفاق در گفتگو با خبرنگاران در این مورد گفت: فدراسیون جهانی نفعی از این ماجرا نمی‌برد. با این حال پس از این مبارزه ایمیل‌های زیادی به دست ما رسید که حاکی از عصبانیت ایرانی‌ها بود.

وی در خاتمه تصریح کرد: ما چنین انتظاری از ایرانی‌ها نداشتیم، چرا که برخی ایمیل‌های آنها تند و حتی توهین آمیز بود. با این حال ما قصد بازنده کردن کشتی گیر ایران را نداشتیم و همه را با یک چشم نگاه می‌کنیم.

زمانی که مارتینتی در حال گفتگو با خبرنگاران بود علی آبادی در جمع آنها حاضر شد و تاکید کرد که این ایمیل‌ها موضع رسمی ایران نیست و مسئولان ورزش کشورمان در نامه‌ای کتبی به قضاوت کشتی عبدولی اعتراض کرده و خواهان گرفتن حق این ورزشکار هستند.
خواب دیدم قیامت شده است .

هرقومی را داخل چاله‏ای عظیم انداخته و بر سرهر چاله نگهبانانی گرز به دست گمارده بودند الا چاله‏ ایرانیان.
خود را به عبید زاکانی رساندم و پرسیدم: «عبید این چه حکایت است که بر ما اعتماد کرده نگهبان نگمارده‏اند؟»
گفت:«می‌دانند که به خود چنان مشغول شویم که ندانیم در چاهیم یا چاله.»
خواستم بپرسم: «اگر باشد در میان ما کسی که بداند و عزم بالا رفتن کند...»
نپرسیده گفت: گر کسی از ما، فیلش یادهندوستان کند خود بهتر از هرنگهبانی لنگش کشیم و به تهِ چاله بازگردانیم!
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”