۞۞۞ الـمـپیــک 2012 ۞۞۞

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2116 بار
سپاس‌های دریافتی: 5462 بار

Re: ۞۞۞ الـمـپیــک 2012 ۞۞۞

پست توسط anybody »

گزارش تصویری/ بازگشت کاروان تیم ملی کشتی فرنگی ایران

مراسم استقبال از کاروان تیم ملی کشتی فرنگی ایران بامداد امروز پنجشنبه با حضور گسترده مردم در فرودگاه امام خمینی (ره) برگزار شد.

تصویر 
  تصویر 
  تصویر 
  تصویر 
  تصویر 
  تصویر 
  تصویر 
  تصویر 
  تصویر 
  تصویر 

خواب دیدم قیامت شده است .

هرقومی را داخل چاله‏ای عظیم انداخته و بر سرهر چاله نگهبانانی گرز به دست گمارده بودند الا چاله‏ ایرانیان.
خود را به عبید زاکانی رساندم و پرسیدم: «عبید این چه حکایت است که بر ما اعتماد کرده نگهبان نگمارده‏اند؟»
گفت:«می‌دانند که به خود چنان مشغول شویم که ندانیم در چاهیم یا چاله.»
خواستم بپرسم: «اگر باشد در میان ما کسی که بداند و عزم بالا رفتن کند...»
نپرسیده گفت: گر کسی از ما، فیلش یادهندوستان کند خود بهتر از هرنگهبانی لنگش کشیم و به تهِ چاله بازگردانیم!
Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط anybody »

تصویر 
  تصویر 
  تصویر 
  تصویر 
  تصویر 
  تصویر 
  تصویر 
  تصویر 
  تصویر 
  تصویر 
  تصویر 

هرقومی را داخل چاله‏ای عظیم انداخته و بر سرهر چاله نگهبانانی گرز به دست گمارده بودند الا چاله‏ ایرانیان.
خود را به عبید زاکانی رساندم و پرسیدم: «عبید این چه حکایت است که بر ما اعتماد کرده نگهبان نگمارده‏اند؟»
نپرسیده گفت: گر کسی از ما، فیلش یادهندوستان کند خود بهتر از هرنگهبانی لنگش کشیم و به تهِ چاله بازگردانیم!
Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط anybody »

تصویر 
  تصویر 
  تصویر 
  تصویر 
  تصویر 
  تصویر 
  تصویر 
  تصویر 
  تصویر 

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1264 بار
سپاس‌های دریافتی: 10136 بار

پست توسط typhoon »

به گزارش مشرق به نقل از فارس، محمود احمدی‌نژاد برای تقدیر شایسته از قهرمان سعید عبدولی دستوری خطاب به محمد عباسی ابلاغ کرد.

رییس جمهور به وزیر ورزش و جوانان دستور داد، نظر به شایستگی‌های قهرمان کشتی فرنگی کشور و برخورد ناعادلانه با وی در المپیک، مدال عبدولی طلا محسوب شده و مورد تقدیر شایسته قرار گیرد.

متن این دستور به شرح زیر است:

جناب آقای عباسی

وزیر محترم ورزش و جوانان

با سلام و احترام

نظر به شایستگی‌های قهرمان کشتی فرنگی کشور جناب آقای سعید عبدولی و درخشش وی در بازی‌های المپیک و با توجه به برخورد ناعادلانه‌ای که نسبت به او انجام شده است، حسب دستور ریاست محترم جمهوری لازم است مدال ایشان طلا محسوب شده و مورد تقدیر شایسته قرار گیرند.

سعید عبدولی، به دلیل ناداوری در مرحله یک‌چهارم نهایی رقابت‌های کشتی‌فرنگی از دور بازی‌های المپیک حذف شد.
Old soldiers never die.They just fade away
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران-فرودگاه مهرآباد-منطقه يکم هوايي
سپاس‌های ارسالی: 2750 بار
سپاس‌های دریافتی: 7452 بار
تماس:

پست توسط DJ Dani »

دیشب تا 2:30 دقیقه بیدار بودم تا بازی احسان روزبهانی رو ببینم.
خیلی خوب بازی کرد و با نتیجه 10 به 13 باخت ، خیلی نزدیک کار کرد ، یعنی اگه یکم تمرینات بهتر و بیشتری داشتند ، حتما مدال میگرفت.
آفرین بهش و اینکه دیدم بعد از مسابقات به شدت اشک میریخت ، خیلی ناراحت شدم ، انشاالله المپیک بعدی با مدال خوشرنگ خودش ، بخنده و ناراحتی امسالش جبران شه ، دائما جلوی دوربین عذرخواهی میکرد ، واقعا آفرین به جوانان ایرانی...
تصویر
Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط anybody »

باقری: برخی انتقادات روح را آزار می‌دهد/ هنوز با فدراسیون قرارداد ندارم
سرمربی تیم ملی وزنه برداری با بیان اینکه "برخی از منتقدان کل کار را زیر سئوال می‌برند و می‌گویند مدال‌های ما شانسی بوده است"، گفت: این مسائل روح را آزار می‌دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، کوروش باقری در مورد عملکرد تیم ملی وزنه برداری در المپیک لندن ضمن بیان مطلب فوق گفت: اسم المپیک و حساسیت پیکارها باعث بالا رفتن سطح مسابقات می‌شود. المپیک معتبرترین رقابت در همه رشته‌ها غیر از فوتبال است و تمام کشورها با هزینه و سرمایه گذاری بالا تلاش می‌کنند ورزشکاران‌شان با تمام توان در این مسابقات شرکت کنند.

وی در ادامه یادآور شد: زمانی که وزنه می‌زدم ناخواسته با مسائل مربیگری آشنا شدم و در پشت صحنه رقابت‌های آقای رضازاده، او را به نوعی هدایت می‌کردم. این مسئله در نهایت باعث شد که خیلی زود با مسائل و اتفاقات پشت صحنه وزنه برداری آشنا شوم.

سرمربی تیم وزنه برداری خاطر نشان کرد: در روزهای اخیر به خاطر فشار مسابقات و خستگی فکر و از همه مهمتر رقابت نزدیک تمام ورزشکاران کارم بسیار سخت شده بود، زیرا از یک سو باید توان ورزشکار خود را سنجیده و از سوی دیگر باید عملکرد سایر ورزشکاران و اینکه آنها می‌توانند چه وزنه‌هایی را بالای سر ببرند را زیر نظر می‌گرفتم.

باقری از سختی‌های کار مربیان یاد کرد و با اشاره به این مسئله که رضازاده، "زالای" و در دسته سنگین وزن با درخواست وی کیانوش رستمی هدایت ورزشکاران را برعهده داشتند، ادامه داد: ما موفق شدیم با تیمی شش نفره، چهار مدال بگیریم و در دسته سعید محمدپور هم اتفاقاتی رخ داد که او نتوانست مدال بگیرد.

وی افزود: شما ببینید در المپیک سیدنی من با اختلاف وزن چهارم شدم. در المپیک‌های آتن و پکن با 406 کیلوگرم ورزشکاران دسته 94 کیلوگرم به طلا رسیدند اما در لندن نفر چهارم 407 کیلوگرم زده بود که این نشان می‌دهد تمام اتفاقات این وزن غیرقابل پیش بینی بوده است.

سرمربی تیم وزنه برداری متر و معیار سنجش موفقیت یک تیم را کسب مدال دانست و افزود: اگر آن اتفاقات در وزن محمدپور رخ نمی‌داد و سهراب مرادی هم حذف نمی‌شد حداقل ما نتایج بهتری کسب می‌کردیم. اینها نشان می‌دهد ما با تفکر و برنامه ریزی پیش رفتیم. برخلاف المپیک آتن که رضازاده طلا گرفت اما برخی‌های دیگر در گروه B سیزدهم شدند وزنه برداران ما در لندن یک موفقیت خوب را کسب کرد.

وی با انتقاد از صحبت‌هایی که در این چند روز مطرح شده و هدفش کم ارزش کردن موفقیت‌های وزنه برداران بوده است، ادامه داد: 26 ماه پیش هیچکس حاضر نبود سرمربی تیم ملی وزنه برداری ایران شود. از آقای رضازاده ممنونم که به من فرصت داد و حمایت کرد تا بتوانم توانایی‌هایم را نشان دهم و از ورزشکارانم که با سخت گیری‌های من کنار آمدند و در نهایت نتایج خوبی هم کسب کردند تشکر می‌کنم. چاره و راه دیگری غیر از فشار بالا در تمرینات نداشتیم زیرا باید بازیکنان را آماده می کردیم.

مجری برنامه شبکه سه با طرح این مسئله که همیشه منتقد وجود دارد اما شما با استدلال می‌توانید جواب انتقادهای‌شان را بدهید کوروش باقری را وادار به بیان چنین پاسخی کرد: اگر انتقادات منطقی باشد بنده توضیح می‌دهم اما اینکه کلا اساس کار را زیر سئوال ببرند و بگویند کسب این چهار مدال شانسی بوده است دیگر انتقاد نیست و تنها روح را اذیت می‌کند و آزار می‌دهد.

وی در مورد حمایت از مربیان ایرانی و پاداش‌هایی که آنها شایسته دریافتش هستند، اظهار داشت: جذابیت پول و جایگاه بر هیچکس پوشیده نیست اما با صراحت اعلام می‌کنم من هنوز با فدراسیون قرارداد ندارم چون خودم دوست ندارم قرارداد ببندم. تا زمانی که آقای رضازاده بماند و شرایط، امکانات و حمایت وجود داشته باشد در خدمت تیم ملی بوده و کارم را ادامه خواهم داد.

باقری از زحمات مسئولان وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و نایب رئیس فدراسیون در برگزاری اردوهای بی‌نظیر تشکر کرد و ادامه داد: ما امروز انتظار داریم حداقل سالن‌های وزنه برداری افزایش 10 درصدی پیدا کند و تیم‌های مطرح هم در لیگ حضور یافته و از وزنه برداران حمایت کنند.

وی در مورد اینکه مسئولان وزارت و کمیته المپیک باید به امثال بناها و باقری‌ها بها بدهند، اظهار داشت: مسائل مالی مهم است اما همه چیز نیست، زیرا دلگرمی من و فردی مثل بنا که مطمئنم مسائلی بوده که مطرح نکرده، در برخی مواقع از مسائل مالی مهمتر می‌شود.

سرمربی تیم ملی در پایان گفت: باید به مربیان ایرانی کمک کرد و می‌بایست شرایطی را فراهم آورد که بنا و بناها برگردند و کارشان را ادامه دهند. من هم خیلی جاها خسته شدم. چندی پیش به رضازاده گفتم خسته شده‌ام. این خستگی روحی بود و آقای رضازاده در آن مقاطع سخت از من حمایت کرده و شرایطی را فراهم کرد که امروز تیم وزنه برداری بزرگترین افتخار این رشته در المپیک را کسب کند.

Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط anybody »

باقری معتمد: شناخت خوبی از حریف اولم داشتم/ مبارزه سختی با "نیک‌پا" دارم
اولین تکواندوکار پیروز ایران در سی‌امین دوره بازی‌های المپیک گفت: شناخت خوبی از حریف آفریقایی داشتم اما مبارزه سختی را پشت سرگذاشتم.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به لندن، محمد باقری معتمد که بعدازظهر امروز پنجشنبه در نخستین مبارزه خود در المپیک 2012 لندن برابر حریفی از آفریقای مرکزی به پیروزی 7 بر 2 رسید، پس از این مبارزه به خبرنگاران گفت: با اینکه مبارزه اول بود و شرایط سختی داشتم اما به هر حال توانستم به پیروزی برسم.

وی ادامه داد: حریف آفریقای مرکزی قد و قامت بلندی داشت و مبارزه کردن با او دشوار بود. البته چون مبارزه اول بود بدن من هم شرایط ایده‌آلی نداشت ولی برای مبارزه دوم شرایطم بهتر خواهد شد.

باقری معتمد در مورد حریف مبارزه دومش گفت: در این مرحله باید با حریف افغانستانی مبارزه کنم که دارای رنکینگ دوم دنیاست و قطعا رقابت سختی پیش رو خواهم داشت اما تلاش می‌کنم که در این مبارزه هم به پیروزی برسم.

مبارزه محمد باقری معتمد و "نیک‌پا" از افغانستان عصر امروز پنجشنبه و از ساعت 16:45 به وقت لندن در سالن تکواندو مجموعه ورزشی اکسل برگزار خواهد شد.

Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1589 بار
سپاس‌های دریافتی: 2568 بار

پست توسط babak1985 »

باقری معتمد به فینال رسید/کاروان ایران در آستانه طلای پنجم
خبرگزاری فارس: تکواندوکار وزن 68- کیلوگرم تیم ملی ایران در سومین دیدار خود در المپیک مقابل تکواندوکار تیم ملی برزیل به پیروزی رسید و فینالیست شد.

تصویر

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از لندن، دومین روز مسابقات تکواندوی المپیک 2012 لندن امروز(پنج‌شنبه) آغاز شد و محمد باقری معتمد تکواندوکار وزن 68- کیلوگرم در نخستین مبارزه خود به مصاف "دیوید بوی" از کشور آفریقای مرکزی رفت و در پایان به برتری قاطع 7 بر 2 رسید.

معتمد در دومین بازی خود به مصاف "روح الله نیک‌پا"، تکواندو کار افغانی و دارنده‌ی نشان برنز المپیک رفت. وی در راند طلایی توانست تکواندوکار افغانی را شکست دهد.

معتمد در مرحله نیمه نهایی به مصاف "دیه گو‌ سیلوا" تکواندو کار تیم ملی برزیل رفت. راند اول با نتیجه صفر بر صفر به پایان رسید. معتمد توانست در راند دوم با نتیجه 2 بر صفر حریفش را شکست دهد. راند سوم در حالی که 3 بر یک به سود معتمد در حال خاتمه بود ناگهان حریف برزیلی ضربه ای 4 امتیازی به سر معتمد زد و در میان ناباوری مسابقه به تساوی 5 بر 5 رسید تا کار به راند طلایی بکشد.
در راند طلایی امتیازی رد و بدل نشد و با امتیاز داوران محمد باقری معتمد برنده معرفی و راهی فینال شد.
دشمن رو باید از دور دید
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: کرمان/رفسنجان
سپاس‌های ارسالی: 10774 بار
سپاس‌های دریافتی: 12387 بار
تماس:

پست توسط AGeNiS1 »

متاسفانه با یک اختلاف باخت ولی با این حال
کسب مدال نقره رو به باقری معتمد تبریک میگیم
انشالله در تمام مراحل زندگیش موفق باشه
Major I
Major I
محل اقامت: البرز
سپاس‌های ارسالی: 5392 بار
سپاس‌های دریافتی: 4116 بار
تماس:

پست توسط FARSHAD.ADL »

برنامه ی مسابقات ورزشکاران ایرانی در روز چهاردهم المپیک(20-5-1391)

رشته ورزشکار گروه مرحله ساعت

[TABLE][TR][/TR] تصویر [/TD][TD]سوسن حاجي‌  -  [/TD][TD]12: 
  تصویر [/TD][TD]يوسف كرمي
   [/TD][TD]13:    تصویر [/TD][TD]حسن   كيلوگرم  [/TD][TD]16:    تصویر [/TD][TD]صادق   كيلوگرم  [/TD][TD]16:    تصویر 
قايقراني

آرزو  
کاياک 200متر
 [/TD][TD]13:  

با آرزوی موفقیت برای همشون...
Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1589 بار
سپاس‌های دریافتی: 1992 بار

پست توسط دموکراسی »

تصویر

نمیدونم،ولی یه جورایی دلم به حال این قهرمانمون سوختتصویر
توبه برلب سبحه برکف دل پر از شوق گناه معصیت را خنده می اید ز استغفار ما
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3433 بار
سپاس‌های دریافتی: 3949 بار

پست توسط naghme »

دموکراسی نوشته شده:تصویر

نمیدونم،ولی یه جورایی دلم به حال این قهرمانمون سوختتصویر

سلام

چرا دلتون به حال این قهرمان سوخت ؟ تصویر
آخرین ويرايش توسط 1 on naghme, ويرايش شده در 0.
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”