۞۞۞ الـمـپیــک 2012 ۞۞۞

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران-فرودگاه مهرآباد-منطقه يکم هوايي
سپاس‌های ارسالی: 2750 بار
سپاس‌های دریافتی: 7452 بار
تماس:

Re: ۞۞۞ الـمـپیــک 2012 ۞۞۞

پست توسط DJ Dani »

چرا؟
واسه اینکه نمیتونه دست بده؟
تصویر
حالا یک چیزی یادم اومد ، گفتم در اینجا هم قرار بدم همه ببینید.
این عکس با یک عالمه نوشته و ... واسم میل شده ، دیگه توش از ربط دادن این موضوع به انگلیس گرفته تا به خطر افتادن اسلام و ... اینها نوشتند که خداییش من از خنده منفجر شدم.
تصویر
تصویر

طرف نشسته با چه دقتی ، اینها رو جدا و آنالیز کرده ، خوب آخه آدم ناحسابی این کارا چیه ، چرا از سر بیکاری برای یکی که قهرمان شده داستان میسازید ، اصلا دست هم داد ، چه ایرادی داره ، خدا و قرآن غلط شده ، چرا کسی که دل مردم رو شاد کرده خراب میکنید؟
موقع مسابقه و اعلام برنده ، این بنده خدا باید چیکار میکرد ، مثلا پاشو میداد دست داور یا دست به سینه می ایستاد یا خودش دستشو میبرد بالا؟
تصویر
مسخره نیست این کارا ، من نمیدونم چرا هرچیزی رو به یک مسئله بی ربط ، ربطش میدن ، این آقا اگر دست هم داده باشه ، که چاره ای هم نداشته ، باید برای احترام و طبق قوانین عمل میکرده ، حالا این موضوعات تو کشور ما مورد پذیرش نیست یا بعضی ها اصرار دارند به جای دیگه ارتباطش بدهند بحث جدا میشه ، ولی باید پذیرفت برخی از محدودیت هام ، این مسائل رو به دنبال داره و اینکه یک سری موارد ارتباط مستقیم با درک و شعور افراد داره که مشخصا اینهایی که چنین چیزهایی رو سر هم بندی میکنند ، از داشتنش محروم هستند!
تصویر
خوش باشید.
تصویر
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2116 بار
سپاس‌های دریافتی: 5462 بار

پست توسط anybody »

DJ Dani نوشته شده:چرا؟
واسه اینکه نمیتونه دست بده؟
تصویر
حالا یک چیزی یادم اومد ، گفتم در اینجا هم قرار بدم همه ببینید.
این عکس با یک عالمه نوشته و ... واسم میل شده ، دیگه توش از ربط دادن این موضوع به انگلیس گرفته تا به خطر افتادن اسلام و ... اینها نوشتند که خداییش من از خنده منفجر شدم.
تصویر
تصویر

طرف نشسته با چه دقتی ، اینها رو جدا و آنالیز کرده ، خوب آخه آدم ناحسابی این کارا چیه ، چرا از سر بیکاری برای یکی که قهرمان شده داستان میسازید ، اصلا دست هم داد ، چه ایرادی داره ، خدا و قرآن غلط شده ، چرا کسی که دل مردم رو شاد کرده خراب میکنید؟
موقع مسابقه و اعلام برنده ، این بنده خدا باید چیکار میکرد ، مثلا پاشو میداد دست داور یا دست به سینه می ایستاد یا خودش دستشو میبرد بالا؟
تصویر
مسخره نیست این کارا ، من نمیدونم چرا هرچیزی رو به یک مسئله بی ربط ، ربطش میدن ، این آقا اگر دست هم داده باشه ، که چاره ای هم نداشته ، باید برای احترام و طبق قوانین عمل میکرده ، حالا این موضوعات تو کشور ما مورد پذیرش نیست یا بعضی ها اصرار دارند به جای دیگه ارتباطش بدهند بحث جدا میشه ، ولی باید پذیرفت برخی از محدودیت هام ، این مسائل رو به دنبال داره و اینکه یک سری موارد ارتباط مستقیم با درک و شعور افراد داره که مشخصا اینهایی که چنین چیزهایی رو سر هم بندی میکنند ، از داشتنش محروم هستند!
تصویر
خوش باشید.
تصویر

حالا اینکه یه عده با سلیقه شخصی به موضوع نگاه میکنن به کنار...
اما فکر نمیکنم در این رابطه...حداقل دست دادن مردان ایرانی با زنان خارجی به ورزشکاران گفته باشن که دست ندید....
چراکه در همین مسابقات تا اونجا که من دیدم نوروزی و احسان حدادی و سوریان با زنان دست دادن....
حالا شاید یکی هم بخاطر اعتقاد و میل خودش دست نده....نمیشه گفت بهش امر شده...
خواب دیدم قیامت شده است .

هرقومی را داخل چاله‏ای عظیم انداخته و بر سرهر چاله نگهبانانی گرز به دست گمارده بودند الا چاله‏ ایرانیان.
خود را به عبید زاکانی رساندم و پرسیدم: «عبید این چه حکایت است که بر ما اعتماد کرده نگهبان نگمارده‏اند؟»
گفت:«می‌دانند که به خود چنان مشغول شویم که ندانیم در چاهیم یا چاله.»
خواستم بپرسم: «اگر باشد در میان ما کسی که بداند و عزم بالا رفتن کند...»
نپرسیده گفت: گر کسی از ما، فیلش یادهندوستان کند خود بهتر از هرنگهبانی لنگش کشیم و به تهِ چاله بازگردانیم!
Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط anybody »

رادیشا طلای 800 متر را با شکستن رکورد جهان به گردن آویخت
"دیوید رادیشا" دونده کنیایی با شکستن رکورد 800 متر جهان مدال طلای المپیک 2012 لندن را نیز به ویترین افتخارات خود افزود.
به گزارش خبرگزاری مهر، این دونده کنیایی 800 متر را در یک دقیقه و 40 ثانیه و 91 صدم ثانیه دوید و رکورد جهانی این ماده را که در سال 2010 با زمان یک دقیقه و 40 ثانیه و یک صدم ثانیه به ثبت رسیده بود را بهبود بخشید.پدر رادیشا در المپیک 1968 مکزیک در ماده 4 در 400 متر موفق به کسب مدال نقره شده بود و او توانست مدال پدرش را نیز خوش رنگ تر کند."نیجل آموس" 18 ساله از بوتسوانا به مدال نقره رسید و "تیموتی کیتوم" هموطن رادیشا نیز به مدال برنز دست یافت.رادیشا در پایان این رقابت گفت: شک نداشتم که پیروز خواهم شد اما در انتظار بهترین شرایط برای شکستن رکورد جهان بودم.

هرقومی را داخل چاله‏ای عظیم انداخته و بر سرهر چاله نگهبانانی گرز به دست گمارده بودند الا چاله‏ ایرانیان.
خود را به عبید زاکانی رساندم و پرسیدم: «عبید این چه حکایت است که بر ما اعتماد کرده نگهبان نگمارده‏اند؟»
نپرسیده گفت: گر کسی از ما، فیلش یادهندوستان کند خود بهتر از هرنگهبانی لنگش کشیم و به تهِ چاله بازگردانیم!
Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط anybody »

باقری معتمد به نشان نقره تکواندو المپیک رسید/ نهمین مدال کاروان ایران
نخستین عضو تیم ملی تکواندو ایران که با پیروزی در مرحله نیمه نهایی کسب نهمین مدال کاروان ورزش کشورمان در سی امین دوره بازیهای المپیک را قطعی کرده بود،در دیدار فینال برابر حریفی از ترکیه بازنده شد و به نشان نقره بسنده کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به لندن، دیدار فینال رقابتهای تکواندو سی امین دوره بازیهای المپیک در وزن 68 کیلوگرم بامداد امروز جمعه بین محمدباقری معتمد از ایران و "سرورت تازگول" از ترکیه در سالن اکسل برگزار شد که در پایان سه راند نماینده ایران با نتیجه 5 بر 6 مغلوب حریف ترکیه ای شد و به مدال نقره بسنده کرد.

قبل از این کاروان ورزش ایران توسط حمید سوریان، قاسم رضایی، امید نوروزی و بهداد سلیمی به مدال طلا رسیده بود، احسان حدادی و سجاد انوشیروانی و نواب نصیر شلال مدال نقره گرفتند و کیانوش رستمی به مدال برنز دست پیدا کرده بود. کاروان ورزش ایران با این مدال نقره همچنان در رده چهاردهم جدول رده بندی باقی ماند.

Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط anybody »

باقری معتمد: مردم مرا ببخشند/ حریف ترکیه‌ای گربه سیاهم شده است!
عضو تیم ملی تکواندو ایران در سی امین دوره بازیهای المپیک پس از کسب عنوان دومی این رقابتها گفت: مردم برایم خیلی دعا کردند اما نتوانستم مدال طلا بگیرم.
به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به لندن، محمد باقری معتمد پس از مبارزه در فینال رقابتهای وزن 68 کیلوگرم تکواندو بازیهای المپیک که بامداد امروز جمعه در سالن اکسل برگزار شد و به نایب قهرمانی وی انجامید ضمن بیان این مطلب افزود: می دانم که در شب قدر مردم مرا خیلی دعا کردند اما باید مرا ببخشند که نتوانستم مدال بگیرم.وی با بیان اینکه حریفانش عنوان دار بودند و او توانست تا فینال همه آنها را شکست دهد در مورد دلایل شکستش برابر حریف ترکیه ای گفت: انگار سرنوشت مدال طلای من به این حریف ترکیه ای بسته شده است. او گربه سیاهم شده و چندین بار است که به این تکواندوکار ترکیه ای می بازم.معتمد خاطرنشان کرد: با اینکه این حریف ترک را در رقابتهای جهانی بردم اما در بقیه مسابقات همیشه به او باخته ام. باید تمریناتم را افزایش دهم تا در آینده بتوانم به پیروزی و موفقیت بیشتری دست پیدا کنم.

Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط anybody »

گزارش تصویری / بازگشت کاروان تیم ملی وزنه برداری ایران
مراسم استقبال مردمی از کاروان تیم ملی وزنه برداری کشورمان بامداد امروز جمعه در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) برگزار شد.

تصویر 
  تصویر 
  تصویر 
  تصویر 
  تصویر 
  تصویر 
  تصویر 
  تصویر 
  تصویر 
  تصویر 

Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط anybody »

گزارش تصویری / بازگشت کاروان تیم ملی وزنه برداری ایران

تصویر 
  تصویر 
  تصویر 
  تصویر 
  تصویر 
  تصویر 
  تصویر 
  تصویر 
  تصویر 
  تصویر 

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط DJ Dani »

سوسن حاجی پور و یوسف کرمی حذف شدند.
نماینده زنان ایران در تکواندو در راند طلایی باخت و شاید یکم بیشتر زحمت میکشید ، می تونست صعود کنه ، چون راند اول هم جلو افتاده بود و در چند مورد هم با اعتراض مربی ایرانی ، امتیازی که به حریف استرالیایی داده شده بود ، گرفته شد.
ولی یوسف کرمی انصافا خراب کرد ، مبارزه اش اصلا خوب نبود ، واقعا نمیدونم چرا امید اول مدال ایران در تکواندو این مدلی بازی کرد.
دقیقا یاد یکی از نمایندگان وزنه برداری افتادم که هر سه وزنه رو خراب کرد!
به هر حال آخرین امید ها به کشتی آزاده ، امیدوارم مثل فرنگی دست پر برگرده.
تصویر
Major
Major
سپاس‌های ارسالی: 2886 بار
سپاس‌های دریافتی: 2183 بار

پست توسط apadana11 »

نمی دونم دوستان چقدر با این نظر موافقند،ولی حقیقتآ تیم تکواندو افت کرده .محمد باقری هم با شانس و اقبال (شاید هم دعای مردم)خصوصآ در بازی نیمه نهایی به فینال رسید.شاید همانطور که بودن بنا کشتی فرنگی کشورمان را از نو بنا کرد،نبود مهماندوست تکواندو را از ابهت انداخت.
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط DJ Dani »

اشك‌هاي بانوي تكواندو ايران/حاجي پور: بهترين فرصت را از دست دادم  

» سرویس: ورزشي - المپيك لندن
کد خبر:
91052012386

جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۳:۴۹

[url=http://isna.ir/fa/photo/91052012386/اشك-هاي-بانوي-تكواندو-ايران-حاجي-پور-بهترين]تصویر[/url] 

سوسن حاجي پور پس از شكست در المپيك گفت: مقصر اين شكست خودم بودم.
تكواندوكار وزن 67- كيلوگرم بانوان ايران در المپيك پس از شكست در حالي كه به شدت ناراحت بود و گريه مي‌كرد، به خبرنگار اعزامي ايسنا گفت: تقصير خودم بود كه باختم. تاكتيكم براي اين مبارزه اشتباه بود.
وي افزود: در راند طلايي فكر كردم كه ضربه نهايي را من زده‌ام، اما اين طور نبود.
حاجي پور گفت: براي رسيدن به اينجا خيلي خوب تمرين كرده بودم، اما نمي‌دانم چه شد كه اين بهترين فرصت را از دست دادم.

منبع : ایسنا

-----
البته اگه حریف های دو ورزشکار حذف شده ایران در تکواندو به فینال برسند ، شانس حضور برای دریافت مدال برنز وجود دارد ، هرچند از نظر من رسیدن به چنین حالتی یکم بعید هست ، امیدوارم که همین بشه ، مدال برنز هم کم نیست.
تصویر
Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1980 بار
سپاس‌های دریافتی: 6841 بار
تماس:

پست توسط Mr.Amirhessam »

یوسف کرمی با مبارزه واقعا مسخرش ابروی ورزش کشور رو برد...
کسی که رزمی کار باشه میفهمه این اقا چطوری مبارزه کرد...
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را [External Link Removed for Guests] کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"
Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 150 بار
سپاس‌های دریافتی: 861 بار

پست توسط pckho0r »

این ترکیه از کی تا حالا تو تکواندو واسه خودش سری شده؟! تا دو سه سال پیش اصلآ اسمی از تکواندو ترکیه نبود!!!
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”