۞۞۞ الـمـپیــک 2012 ۞۞۞

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2116 بار
سپاس‌های دریافتی: 5462 بار

Re: ۞۞۞ الـمـپیــک 2012 ۞۞۞

پست توسط anybody »

خسارت 2157 دلاری قایقران استرالیایی به یک مغازه در لندن
"جاش بوث"، پارو زن استرالیایی در بازی‌های المپیک به دلیل استفاده از مشروبات الکلی حالت عادی خود را از دست داد و خسارتی 2157 دلاری به یک مغازه در لندن وارد کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، این ورزشکار استرالیایی توسط پلیس لندن دستگیر شد اما حکمی برای او صادر نشد و تنها باید خسارتی را که به آن فروشگاه وارد کرده جبران کند. هنوز کمیته ملی المپیک استرالیا جریمه‌ای برای این ورزشکار در نظر نگرفته اما بزودی رای خود را در مورد او اعلام خواهد کرد.

"کریس فیدلر"، رئیس کاروان ورزشی استرالیا گفت: این اتفاق واقعا شرم‌آور است و ما باید ورزشکاران خود را بیشتر کنترل کنیم تا چنین اتفاقاتی دیگر رخ ندهد.

این قایقران 21 ساله برای نخستین بار است که در رقابت‌های المپیک شرکت می‌کند و در بین هشت شرکت کننده‌ای که با آنها رقابت کرده است، عنوان ششم را کسب کرد. خسارتی که جاش بوث به فروشگاه مذکور وارد کرد 12 ساعت بعد از این رقابت رخ داد.
خواب دیدم قیامت شده است .

هرقومی را داخل چاله‏ای عظیم انداخته و بر سرهر چاله نگهبانانی گرز به دست گمارده بودند الا چاله‏ ایرانیان.
خود را به عبید زاکانی رساندم و پرسیدم: «عبید این چه حکایت است که بر ما اعتماد کرده نگهبان نگمارده‏اند؟»
گفت:«می‌دانند که به خود چنان مشغول شویم که ندانیم در چاهیم یا چاله.»
خواستم بپرسم: «اگر باشد در میان ما کسی که بداند و عزم بالا رفتن کند...»
نپرسیده گفت: گر کسی از ما، فیلش یادهندوستان کند خود بهتر از هرنگهبانی لنگش کشیم و به تهِ چاله بازگردانیم!
Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط anybody »

نخستین ورزشکار زن عربستانی تاریخ المپیک ضربه فنی شد
"وجدان علی سراج عبدالرحیم شهرخانی"، جودوکار 16 ساله نخستین ورزشکار زن عربستانی بود که موفق شد در بازی‌های المپیک حضور پیدا کند اما حضور او در این رقابت تنها 82 ثانیه به طول انجامید.

به گزارش خبرگزاری مهر، شهرخانی در دیدار اول خود در دسته به اضافه 78 کیلوگرم در رقابت‌های المپیک 2012 لندن مقابل "ملیسا موجیکا"، جودوکاری از پورتوریکو پس از تنها 82 ثانیه با ایپون (امتیاز ضربه فنی در جودو) مغلوب و از دور رقابت‌ها حذف شد.

شهرخانی حتی تا آستانه از دست دادن شانس حضور در رقابت‌ها نیز پیش رفت. مسئولان برگزاری رقابت‌های جودوی المپیک 2012 با حجابی که برای سرش در نظر گرفته بود مخالفت کردند و معتقد بودند امنیت ورزشکار را به خطر می‌اندازد اما در ادامه این جودوکار موفق شد مسئولان را متقاعد کند و با حجاب به میدان برود.

شهرخانی یکی از دو ورزشکار زن عربستانی است که در رقابت‌های المپیک لندن حضور دارند. دیگر بانوی ورزشکار عربستانی "سحر عطار" است که در رشته دوی 800 متر به میدان خواهد رفت.

هرقومی را داخل چاله‏ای عظیم انداخته و بر سرهر چاله نگهبانانی گرز به دست گمارده بودند الا چاله‏ ایرانیان.
خود را به عبید زاکانی رساندم و پرسیدم: «عبید این چه حکایت است که بر ما اعتماد کرده نگهبان نگمارده‏اند؟»
نپرسیده گفت: گر کسی از ما، فیلش یادهندوستان کند خود بهتر از هرنگهبانی لنگش کشیم و به تهِ چاله بازگردانیم!
Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 6358 بار
سپاس‌های دریافتی: 2155 بار

پست توسط anga2009 »

تصویرکسب مدال برنز( حقش طلا بود) توسط کیانوش رستمی به ایشان و خانواده محترمشان و شما عزیزان را تبریک میگمتصویر
به امید روز های طلایی....
جگرم خنک شد چون ورزشکار چینی با غروروزنه می زد و دریک ضرب اول شده بود در دو ضرب نات اوت شد
تصویرتصویرتصویرتصویر
آخرین ويرايش توسط 1 on anga2009, ويرايش شده در 0.
وب سایت روستای گندشمین
[External Link Removed for Guests]
خدایا من را ببخش...
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران-فرودگاه مهرآباد-منطقه يکم هوايي
سپاس‌های ارسالی: 2750 بار
سپاس‌های دریافتی: 7452 بار
تماس:

پست توسط DJ Dani »

بنده هم تبریک میگم ، بازهم آفرین که اولین مدال المپیک ما کسب شد ، متاسفانه تک ضرب رو دیدم ، دیگه بقیش رو ندیدم و رفت سمت دو و میدانی که نماینده خودمون رو ببینم و بعدش کلا فراموش کردم و نفهمیدم که چطور مدال گرفته شد ، میشه یکی توضیح بده که چرا همه میگن حق ایشون طلا بود؟
چون من ندیدم و از بازی خبر ندارم.
ممنونم.
تصویر
Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط anybody »

رستمی به مدال برنز المپیک دست پیدا کرد/ یک طلا فعلا پرید!
دومین وزنه بردار ایران در دسته 85 کیلوگرم سی امین دوره بازیهای المپیک که در حرکت یکضرب با 171 کیلوگرم به عنوان پنجمی رسیده بود، در حرکت دو ضرب با مهار وزنه 209 کیلوگرمی و در مجموع 380 کیلوگرم به مدال برنز المپیک دست پیدا کرد.
به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از لندن و از محل سالن وزنه برداری مجموعه ورزشی اکسل، رقابتهای حرکت دو ضرب دسته 85 کیلوگرم در شرایطی آغاز شد که وزنه بردار چینی که در حرکت یکضرب با 178 کیلوگرم اول شده بود، سه بار وزنه 205 کیلوگرمی را انداخت و اوت شد.کیانوش رستمی در حرکت اول وزنه 209 کیلوگرمی را بالای سر برد اما در در حرکت دوم نتوانست وزنه 215 کیلوگرمی را مهار کند. وی در حرکت سوم وزنه 214 کیلوگرمی را انتخاب کرد اما نتوانست این وزنه را مهار کند.

Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط anybody »

ایران وارد جدول توزیع مدال‌های المپیک شد/ کاروان ایران در رده چهل و چهارم
کاروان ورزشی ایران با تک مدال برنز کیانوش رستمی که در مسابقات وزنه برداری بدست آمد، به جدول توزیع مدال‌های المپیک 2012 لندن وارد شد.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به لندن، کیانوش رستمی، وزنه بردار جوان کشورمان با مدال برنزی که در دسته 85 کیلوگرم مسابقات وزنه برداری المپیک 2012 لندن به دست آورد، زمینه ورود کاروان ورزشی ایران در جدول توزیع مدال‌های این بازی‌ها را فراهم آورد.

با این تک مدال برنز کاروان ورزشکاران ایران بصورت مشترک با کشورهای آذربایجان، یونان، هنگ کنگ، مولداوی، قطر، سنگاپور، صربستان و ازبکستان در رده چهل و چهارم جدول توزیع مدال‌ها ایستاده است.

Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 6358 بار
سپاس‌های دریافتی: 2155 بار

پست توسط anga2009 »

DJ Dani نوشته شده:بنده هم تبریک میگم ، بازهم آفرین که اولین مدال المپیک ما کسب شد ، متاسفانه تک ضرب رو دیدم ، دیگه بقیش رو ندیدم و رفت سمت دو و میدانی که نماینده خودمون رو ببینم و بعدش کلا فراموش کردم و نفهمیدم که چطور مدال گرفته شد ، میشه یکی توضیح بده که چرا همه میگن حق ایشون طلا بود؟
چون من ندیدم و از بازی خبر ندارم.
ممنونم.
تصویر

البته منظور من این نبود که کسی حق ایشون را خرده باشد
منظور من این بود که اگه مربیان ایران در یک ضرب بجای وزنه 174 یه وزنه کمتر انتخاب می کردن در دو ضرب ایشون 212 را می توانست بزند (کسی نتوانست این وزنه را بزند) و اول بشد
راستی دی جی حان چه خبر از دومیدانی و این کدم شبکه بجز zdf و دبی اسپورت در ماهواره هاتبرد مسابقات را زنده نشون می ده؟
وب سایت روستای گندشمین
[External Link Removed for Guests]
خدایا من را ببخش...
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط DJ Dani »

آهان که اینطور.
والا امشب نماینده ما توی دو و میدانی ، در بخش پرش سول شرکت داشت و حذف شد.
رکوردش هفت متر و خرده ای بود ، اما خداییش نمیشه از این بندگان خدا ایراد گرفت ، طرف میومد ، می پرید از اون سر محوطه می افتاد بیرون!
:grin:
من که اینقدر هفت کانال Dubia Sport رو بالا و پایین کردم ، همه چیز با هم منفجر نشه ، خیلی هست!
::ns
در مورد هاتبرد ، جزء ZDF ندیدم جای دیگه ای داشته باشه ، GEM GROUP هم روی یاه ست هستند که من هرکاری کردم نتونستم پیداش کنم ، اگر بدر دارید ، حتما Dubia Sport رو سرچ کن ، با کیفیت عالی نشون میده ، فقط اینهم بگم ، بعضی اوقات پیش میاد که نمیتونن همه مسابقات رو پوشش بدن ، خصوصا همین دو و میدانی ، شانسی پرش طول رو نشون داد ، چون تعدادی در حال دو و تعدادی هم در حال پرتاب وزنه بودند.
ظهری هم دو نماینده ایران ، در پرتاب وزنه و چکش حذف شدند ، پرتاب وزنه رو که دیدم ، 34ام شدیم.
در قایق رانی هم نمیدونم شادی در رده بندی چندم شد.
:razz:
Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط anybody »

رستمی:خوشحالم پرچم ایران را به اهتزاز درآوردم/احساسم بین شادی و ناراحتی است
وزنه بردار دسته 85 کیلوگرم کشورمان با ابراز خرسندی از دستیابی به مدال برنز المپیک 2012 لندن گفت: اگر من و سهراب رکوردهایی که در تمرینات زده بودیم را در المپیک تکرار می‌کردیم، قهرمان و نایب قهرمان المپیک می‌شدیم.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به لندن، کیانوش رستمی ، نماینده ایران در رقابت‌های وزنه برداری بازی‌های المپیک 2012 لندن پس از کسب مدال برنز این بازی‌ها گفت: همین که توانستم پرچم ایران را در این بازی‌ها به اهتزاز در بیاورم و باعث شادی مردم ایران به خصوص کرمانشاهی‌ها شوم، خیلی خوشحالم.

"خوشحالم که در اولین المپیکم دست خالی برنگشتم و پاسخ اعتماد کادر فنی را دادم"، وی با بیان این جمله ادامه داد: در حرکت دو ضرب نسبت به رقیبان شرایط بهتری داشتم اما در هر صورت المپیک میدان بزرگی است و استرس بالایی دارد به همین خاطر نتوانستم رکوردی بهتر را برجای بگذارم.

دارنده مدال برنز بازی‌های المپیک 2012 لندن با یادآوری اینکه چندین بار در تمرینات وزنه 220 کیلوگرمی را بالای سر برده بود، در پاسخ به این سئوال که "چرا نتوانستید وزنه 214 کیلوگرمی را مهار کنید؟"، گفت: هنگامی که می‌خواستم این وزنه را بالای سر ببرم، سرم گیج رفت و نفسم گرفت. نتوانستم جلویم را ببنیم و وزنه از من جلوتر رفت.

وی در خصوص حذف زودهنگام حریفان چینی و بلاروسی خود گفت: هیچ وقت آرزو نمی‌کنم که حریفانم حذف شوند و ناکام بمانند، چرا که دوست دارم با آنها رقابتی جوانمردانه داشتم.

رستمی با اشاره به اینکه در تمرینات موفق به مهار وزنه‌های 179 و 220 کیلوگرمی شده بود، گفت: امیدوارم با کسب تجربه در رقابت‌های آینده به عنوانی شایسته دست یابم.

این وزنه بردار جوان کشورمان با ابراز ناراحتی از ناکامی سهراب مرادی، گفت: اگر من و سهراب رکوردهایی که در تمرینات زده بودیم را در المپیک تکرار می‌کردیم، قهرمان و نایب قهرمان المپیک می‌شدیم.

وی در خاتمه تصریح کرد: از اینکه سهراب مرادی جلوی من بازنده شد، خیلی ناراحتم. در حال حاضر احساسی بین خوشحالی و ناراحتی دارم.

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط DJ Dani »

سولماز عباسزاده ، در روئینگ زنان و Final D ، مقام آخر و در کل 24ام رو کسب کرد.
امروز هم پنج نماینده دیگر ایران به میدان خواهند رفت.
14:05 دوی 400 متر
18:30 بوکس دسته 64 کیلوگرم
20:30 پیاده روی
22:30 وزنه برداری دسته 94 کیلوگرم
2:15 بوکس دسته 81 کیلوگرم

تصویر
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط DJ Dani »

نماینده ایران در دوی 400 متر ، در Heat 6 بین شش دونده ، مقام آخر رو کسب کرد.
:razz:
Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط anybody »

دونده 100 متر ایران هم حذف شد/ نماینده ایران 11 صدم ثانیه کم آورد

رضا قاسمی، دونده 100 متر ایران در بازی‌های المپیک 2012 لندن از صعود به مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها باز ماند.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به لندن، رضا قاسمی، نماینده دوومیدانی ایران در بازی‌های المپیک 2012 لندن در گروه ششم این مسابقات به مصاف حریفانی از کنگو، جامائیکا، بریتانیا، گرانادا، نیجریه،هلند و باربادوس رفت که در پایان با ثبت رکورد 10 ثانیه و 31 صدم ثانیه در جایگاه چهارم گروه خود قرار گرفت و از صعود به مرحله نیمه نهایی مسابقات بازماند.

در این گروه "آسافا پاول" از جامائیکا با رکورد 10 ثانیه و 4 صدم ثانیه اول شد. نمایندگان انگلستان و هلند به ترتیب با رکوردهای 10 ثانیه و 11 صدم ثانیه و 10 ثانیه و 20 صدم ثاینه دوم و سوم شدند.

پیش از قاسمی، امین نیک‌فر در پرتاب وزنه، کاوه موسوی در پرتاب چکش، محمد ارزنده در پرش طول و سجاد هاشمی در دوی 400 متر از گردونه رقابت‌های دوومیدانی بازی‌های المپیک 2012 لندن حذف شده بودند.

ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”