۞۞۞ الـمـپیــک 2012 ۞۞۞

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2116 بار
سپاس‌های دریافتی: 5462 بار

Re: ۞۞۞ الـمـپیــک 2012 ۞۞۞

پست توسط anybody »

باباجان‌زاده از سد حریف ارمنستانی گذشت
فرنگی کار سنگین وزن تیم کشورمان دومین دیدار خود در بازی‌های المپیک 2012 لندن را با پیروزی برابر حریف توانمند ارمنستانی پشت سر گذاشت.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به لندن، بشیر باباجان‌زاده که در دور اول رقابت‌های کشتی فرنگی المپیک 2012 لندن در مقابل حریفی گمنام از عراق قرار گرفت و به راحتی او را شکست داد، در دور دوم به مصاف فرنگی کاری رفت که "حسن باروئف" روس را شکست داده بود.

باباجان‌زاده در این کشتی به مصاف "یوری پاتریکیف" از ارمنستان رفت و با نتایج (یک بر صفر)، (صفر بر یک) و (2 بر صفر) به یک پیروزی ارزشمند دست یافت. فرنگی کار سنگین وزن کشورمان در دیدار بعدی به مصاف برنده دیدار کشتی گیران سوئد و مجارستان خواهد رفت.

رقابت‌های اوزان 60، 84 و 120 کیلوگرم کشتی فرنگی المپیک 2012 لندن هم اکنون در سالن اکسل در حال برگزاری است که امشب با مشخص شدن نفرات برتر این اوزان به پایان می‌رسد.
خواب دیدم قیامت شده است .

هرقومی را داخل چاله‏ای عظیم انداخته و بر سرهر چاله نگهبانانی گرز به دست گمارده بودند الا چاله‏ ایرانیان.
خود را به عبید زاکانی رساندم و پرسیدم: «عبید این چه حکایت است که بر ما اعتماد کرده نگهبان نگمارده‏اند؟»
گفت:«می‌دانند که به خود چنان مشغول شویم که ندانیم در چاهیم یا چاله.»
خواستم بپرسم: «اگر باشد در میان ما کسی که بداند و عزم بالا رفتن کند...»
نپرسیده گفت: گر کسی از ما، فیلش یادهندوستان کند خود بهتر از هرنگهبانی لنگش کشیم و به تهِ چاله بازگردانیم!
Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط anybody »

قدرت نمایی پرتابگرایران در ورزشگاه المپیک لندن/ حدادی فینالیست شد
پرتابگر ایران در بازی‌های المپیک 2012 لندن با رکورد 65 متر و 19 سانتیمتر مجوز حضور در مرحله فینال مسابقات پرتاب وزنه این بازی‌ها را بدست آورد.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به لندن، احسان حدادی، نماینده پرتاب دیسک ایران در بازی‌های المپیک 2012 لندن با رکورد 65 متر و 19 سانتیمتر در همان پرتاب اول راهی فینال رقابت‌های پرتاب دیسک این بازی‌ها شد. این رقابت در ورزشگاه المپیک شهر لندن برگزار شد.

حدادی که در جمع بهترین پرتابگران دیسک دنیا حضور دارد، در المپیک 2008 پکن نتوانسته بود، به فینال این مسابقات راه یابد.

هرقومی را داخل چاله‏ای عظیم انداخته و بر سرهر چاله نگهبانانی گرز به دست گمارده بودند الا چاله‏ ایرانیان.
خود را به عبید زاکانی رساندم و پرسیدم: «عبید این چه حکایت است که بر ما اعتماد کرده نگهبان نگمارده‏اند؟»
نپرسیده گفت: گر کسی از ما، فیلش یادهندوستان کند خود بهتر از هرنگهبانی لنگش کشیم و به تهِ چاله بازگردانیم!
Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط anybody »

بنا: مدال طلای سوریان بهترین هدیه عمرم بود/ امروز هم مدال می‌گیریم
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران و بهترین مربی جهان با ابراز خوشحالی از کسب نخستین مدال طلای کاروان ایران در سی‌امین دوره بازی‌های المپیک توسط حمید سوریان گفت: حمید اسطوره کشتی و یکی از مظلوم‌ترین ورزشکاران ما بود که بهترین هدیه عمرم را داد.

محمد بنا در گفتگو با خبرنگار اعزامی مهر به لندن، در مورد کسب مدال طلای حمید سوریان گفت: همانطور که از قبل پیش بینی می‌کردیم حمید سوریان مدال طلا را کسب کرد. ما در بین شانس‌های مدال طلا حمید سوریان اصلی‌ترین گزینه مان بود که خوشبختانه این پیش بینی ما محقق شد.

بنا در مورد کشتی اول حمید سوریان که نگرانی‌ها را برای ادامه کار او افزایش داد، گفت: طبیعی بود که سوریان پس از وزن کم کردن‌های زیاد نتواند در کشتی اول خود فروغ همیشگی را داشته باشد. این برای ما قابل پیش بینی بود و می‌دانستیم که او در کشتی اول سرحال نخواهد بود. ضمن اینکه حریف قرقیزستانی هم کشتی گیر بسیار خوبی بود. با این حال حمید کشتی به کشتی بهتر شد.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران تاثیر حذف کشتی گیر ژاپنی در موفقیت حمید سوریان را زیاد دانست و گفت: به هر حال هاساگاوا ژاپنی اصلی‌ترین رقیب حمید برای رسیدن به قهرمانی بود که وقتی برابر کشتی گیر دانمارکی باخت خیال همه ما راحت شد و البته حمید توانست با خیال آسوده‌تری کشتی‌هایش را بگیرد و قهرمان شود.

بهترین مربی کشتی فرنگی جهان که در روز کسب مدال طلای حمید سوریان سالروز تولد 55 سالگی‌اش را جشن گرفت در مورد اهدای مدال سوریان به خودش گفت: این بهترین هدیه تمام عمرم بود. البته اگر امروز امید نوروزی هم بتواند مدال طلا بگیرد این هدیه با ارزش‌تر خواهد شد. البته این امیدواری وجود دارد که حبیب الله اخلاقی و بشیر باباجان‌زاده هم مدال بگیرند.

محمد بنا از حمید سوریان به عنوان مظلوم‌ترین ورزشکار ایران پس از انقلاب نام برد و گفت: حمید اسطوره کشتی ایران بود و با کسب این مدال طلا بر ارزش‌هایش افزوده شد. او باید دومین مدال المپیکش را می‌گرفت اما به هر حال قسمت این بود که در این بازی‌ها اولین مدالش را بگیرد. من حسرت می‌خورم که چرا او در بازی‌های پکن اولین مدالش را کسب نکرد.

Major
Major
نمایه کاربر

پست توسط anybody »

مرادی: کار دشوار من فردا شروع می‌شود/ با 70 درصد آمادگی به المپیک آمدم
دونده تیم ملی ایران گفت: فعلا از عملکردم و صعود به مرحله نیمه نهایی المپیک لندن راضی هستم ولی کار سختم از فردا شروع می‌شود.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به لندن، سجاد مرادی بعد از صعود به مرحله نیمه نهایی دوی 800 متر مسابقات دوومیدانی المپیک لندن در جمع خبرنگاران تصریح کرد: مصدومیت من تقریبا برطرف شده است ولی پیش از این خیلی از تمریناتم را به خاطر آسیب دیدگی از دست دادم. با این حال سعی کردم در مرحله مقدماتی جزو سه نفر اول باشم تا به نیمه نهایی برسم که خوشبختانه به این هدفم دست یافتم.

وی تاکید کرد: من با 70 درصد آمادگی به المپیک آمده‌ام ولی امیدوارم بتوانم یکی از فینالیست‌ها باشم. برای همین بود که امروز در مرحله مقدماتی فشار زیادی به خود نیاوردم.

مرادی خاطرنشان کرد: کار دشوار من فردا شروع می‌شود. فعلا از عملکردم راضی هستم. در مرحله نیمه نهایی کار دشواری دارم و تمام تلاشم را برای صعود به فینال به کار خواهم گرفت.

وی درباره ارزیابی‌اش از مسابقات 800 متر گفت: این سومین المپیکی است که من در آن حضور دارم. به نظرم در ماده‌های 100 و 800 متر حریفانم قدرتمندتر هستند.

سجاد مرادی امروز در گروه پنجم مسابقات دوی 800 متر دوم شد و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.

Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 6358 بار
سپاس‌های دریافتی: 2155 بار

پست توسط anga2009 »

رسیدن کشتی کار وزن 60 کیلوی ایران به فینال را تبریک می گم انشاالله امروز هم طلایی می شویم
دوستان لطفا دعا کنید
وب سایت روستای گندشمین
[External Link Removed for Guests]
خدایا من را ببخش...
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران-فرودگاه مهرآباد-منطقه يکم هوايي
سپاس‌های ارسالی: 2750 بار
سپاس‌های دریافتی: 7452 بار
تماس:

پست توسط DJ Dani »

دوست خوبم.
در مورد برنامه احسان حدادی و سجاد مرادی ، خودتون فکر کنم به جواب رسیدید ، اما آخر شب برنامه های دقیق فردا رو قرار میدهم ، اگر بودند که می بینیم.
کشتی فرنگی هم تبریک میگم.
متاسفانه سر وزن 84 کیلوگرم ، حبیب الله اخلاقی ، و سر بازی اول ، بازهم به داوری باختیم!
من نمیدانم یک نماینده رسمی از ایران ، آنجا حضور ندارد که به این روند داوری ها اعتراض کند ، یعنی عرضه اینهم ندارند؟
این چه وضعیتی هست که با داوری میبازیم؟
گزارشکر شبکه سه ، دائما میگفت نمیخواهیم از داوری بد بگیم ، نمیخواهیم بد بگیم ، اما نمیشه!
:-P

------------------------------
حبیب اله اخلاقی و بشیر باباجان‌زاده، فرنگی کاران اوزان 84 و 120 کیلوگرم کشورمان از ادامه رقابت‌های کشتی فرنگی بازی‌های المپیک 2012 لندن بازماندند.
به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به لندن، حبیب اله اخلاقی که در دور اول رقابت‌های وزن 84 کیلوگرم مغلوب حریفی از کوبا شده بود، همچنان در انتظار فینالیست شدن او و قرار گرفتن در گروه شانس مجدد بود که این کوبایی هم برابر حریفی از لهستان شکست خورد و به فینال نرسید.
بشیر باباجان‌زاده هم در رقابت‌های وزن 120 کیلوگرم با همین اتفاق روبه‌رو شد. البته وی تا پیش از رسیدن به دور سوم موفق شده بود حریفانی از عراق و ارمنستان را شکست دهد اما برابر "یوهان ارن " از سوئد مغلوب شد و در انتظار رسیدن این فرنگی کار به فینال ماند.
متاسفانه این فرنگی کار سوئدی هم با قبول شکست برابر حریفی از استونی از رسیدن به فینال بازماند تا باباجان‌زاده هم شانس مصاف برای مدال برنز را از دست بدهد.
بدین ترتیب امید نوروزی تنها فینالیست ما در رقابت‌های سه وزن دوم کشتی فرنگی بازی‌های المپیک 2012 لندن است که باید امشب برای کسب مدال طلای وزن 60 کیلوگرم در مقابل "ریواز لاشخی" از گرجستان قرار گیرد.
منبع : مهر نیوز
Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 6358 بار
سپاس‌های دریافتی: 2155 بار

پست توسط anga2009 »

به همه تبریک میگم اول شدیم
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
وب سایت روستای گندشمین
[External Link Removed for Guests]
خدایا من را ببخش...
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2158 بار
سپاس‌های دریافتی: 1253 بار

پست توسط m-249 »

سلام خدمت کابران عزیز سایت

به همه تبریک میگم دومین مدال طلای المپیک رو هم به دست اوردیم . به تمام ورزشکاران ایرانی تبریک میگم که نه تنها دل پدر و مادرانشون رو بلکه دل تمام مردم ایران رو شاد کردند.
شبکه ی سوم خونه ی این ورزشکار عزیز رو هم نشون میداد بسیار جالب بود . امیدوارم ما هم روزی باعث افتخار کشورمون بشیم .

موفق باشید تصویرتصویرتصویر
دردت چه بود که تمام شب
سر را به سنگ میزدی و می گرسیتی ؟
چه گویم که گفتنش برایم قصه ای کهنه است
سر کوفتن و گریستن از برای مردن است

دست مزن! چشــــم،ببستم دو دست_____راه مرو!چشم،دوپایم شکست
حرف مزن! چشم،قطع نمودم سخن_____نطق مکن!چشم،ببستم دهن
هیچ نفهم! این سخن عنوان مــــکن_____ خواهش نافهمی انسان مکن
لال شوم،کـور شوم،کـــــــــــر شوم_____ لیک محال است که من خر شوم
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط DJ Dani »

به همه دوستان تبریک میگم ، خدا میدونه چقدر موقع دیدن بازی استرس داشتم و خدا خدا کردم.
مبارک همه ایرانیان خصوصا شیرازی های عزیز مثل میلاد و حسام باشه.
شبکه سوم هم سر زمان پخش مدال شاهکار کرد ، از نشون ندادن تماشاگران ایرانی ، تا عرض ادب نوروزی به مسئول خانمی که مدال ها رو گردن مدال آوران می انداخت!
تصویر
با این حال ، پخش مستقیم خانه این عزیز و همچنین شادی و احساسات فوق العاده پدر و مادرش خیلی خیلی زیبا بود ، انشاالله این روند مدال گرفتن ادامه پیدا کنه.
تصویر
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط DJ Dani »

تبریک میگم.
یک مدال دیگه ، مدال نقره رده سنگین وزن ، وزنه برداری مردان.
آفرین به نصیرشلال...
تصویر
انصافا خیلی زحمت کشید و با فاصله خیلی خیلی خیلی کمی دوم شد ، یعنی وزنه آخر خیلی براش سنگین بود ، ذوق مرگ شدم موقع دیدن بازی...
تصویر
چقدر از وزنه برداران زیر سنگینی وزنه ها ، کم آوردند...
ایول و آفرین...
تصویر
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 36 بار
سپاس‌های دریافتی: 46 بار

پست توسط faraz7126979 »

ضمن تبریک موفقعیت ورزشکارانمون امیدوارم نتایج المپیک نشه دست مایه ی اقایون که بکوبن تو سر ملت و همچنان ممکلت ول
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: Tabriz
سپاس‌های ارسالی: 6254 بار
سپاس‌های دریافتی: 1515 بار

پست توسط Ghost Rider »

عجب شب رویایی رو سپری کردم من!
یک طلا،یک نقره،برد تیرختور.
خدایا این دلخوشی را از مانگیر!!!!!!!!
بر همه مبارک باد...