اموال باشگاه پرسپوليس به مزايده گذاشته می‌شود

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 763
تاریخ عضویت: دوشنبه 8 خرداد 1385, 10:52 pm
محل اقامت: مشهد
سپاس‌های دریافتی: 196 بار
تماس:

اموال باشگاه پرسپوليس به مزايده گذاشته می‌شود

پست توسط sohrab_poet »

مديران باشگاه بعد از گرفتن حكم توقيف اموال و فهرست برداری از آنها از سوی كشتی گيران، خواستند در سه هفته و با جلسات پشت سر هم موضوع را به نحوی رفع كنند؛ اما اين جلسات نيز بی‌نتيجه ماند تا كشتی‌گيران احساس كنند باشگاه آنها را سركار گذاشته و از حسن نيت آنها سوء استفاده می‌كند.

پرسپوليسی‌ها ديگر حاضر به هيچگونه توافقی نيستند و تنها در صورتيكه طلب 63 ميليون تومانی خود را دريافت كنند، اموال پرسپوليس به مزايده عمومی گذاشته نمی‌شود.

تقی اكبرنژاد، سرمربی سال 83 تيم كشتی پرسپوليس گفت: "انصاری فرد هيچ اقدامی نكرد تا وكيل ما همه كارها را به صورت قانونی انجام دهد."

علی اكبر دودانگه، مربی تيم نيز اظهار داشت: "پرسپوليسی‌ها ما را سركار گذاشتند و فقط وعده دروغين دادند. آنها می‌خواستند با استناد به پهلوان منشی كشتی‌گيران و معرفت در رفاقت آنها، ما را از شكايت پشيمان كنند."

وی افزود: "هر كاری كه انصاری‌فرد خواست، انجام داديم. اكنون بعد از دو سال صبرمان تمام شده است. آنها خودشان اين راه را انتخاب كردند."

هادی حبيبی كه در ليگ دو سال پيش پرسپوليس را همراهی می‌كرد و يكی از طلبكاران محسوب می‌شود، تاكيد كرد: "هر چه صبر كرديم تا بدون شكايت پولمان را بدهند، پرسپوليسی‌ها نخواستند با ما همكاری كنند تا برخلاف ميل باطنی، از آنها شكايت كنيم. فكر می‌كنم در دو روز آينده اموال پرسپوليس به مزايده گذاشته شود."
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”