اولین شکست تاریخ ایران مقابل لبنان/شاهکار کی‌روش و بازیکنان

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1589 بار
سپاس‌های دریافتی: 2568 بار

اولین شکست تاریخ ایران مقابل لبنان/شاهکار کی‌روش و بازیکنان

پست توسط babak1985 »

گزارش خبرنگار اعزامی فارس از لبنان
اولین شکست تاریخ ایران مقابل لبنان/شاهکار کی‌روش و بازیکنان میلیاردی
خبرگزاری فارس: تیم ملی فوتبال ایران برای اولین بار در تاریخ خود مقابل لبنان شکست خورد.

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از لبنان، دیدار تیم های لبنان و ایران در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی از ساعت 18:30 آغاز شد و با برتری یک بر صفر لبنان خاتمه یافت.
تیم لبنان در دقیقه 28 توسط رضا عنتر اولین گل بازی و اولین گل تاریخ فوتبال لبنان به ایران را به ثمر رساند تا این مسئله روی بازیکنان ایران تاثیر منفی بگذارد و آنها در ادامه مسابقه به جای بازی منطقی به نمایش بدون برنامه و احساسی روی آورند.

حملاتی که از ایران در ادامه رقابت ها صورت گرفت هرگز جدی نبود و حتی تعویض های کی‌روش هم نتوانست کمکی به ایران کند. در دقایق پایانی توسط جواد نکونام می توانستیم به گل برسیم اما این فرصت ها از دست رفت.

در مجموع تیم ملی در این بازی دور از انتظار ظاهر شد و به روند ناامید کننده خود با سرمربیگری کارلوس کی‌روش ادامه داد.
ایران با این شکست علاوه بر اینکه اولین باخت تاریخ خود مقابل لبنان را تجربه کرد 3 امتیاز حساس را از دست داد تا 4 امتیازی باقی بماند. لبنان هم که تا قبل از این بازی یک امتیاز داشت هم امتیاز ایران شد.
تیم ایران با این نتیجه کار خود را برای صعود به جام جهانی دشوار کرد.
داور در این بازی از ایران به پژمان نوری و محمد نوری و از لبنان به محمد حیدر و عباس حسن و محمد شما کارت زرد نشان داد.
ترکیب ایران:
سیدمهدی رحمتی، حسین ماهینی، هادی عقیلی، پژمان منتظری، پژمان نوری( 46- احسان حاج صفی)، جواد نکونام ، علی کریمی، محمد نوری، محمدرضا خلعتبری(68-محمد غلامی)، مسعود شجاعی و کریم انصای فرد(46-محمد قاضی)
سرمربی: کارلوس کی‌روش

[External Link Removed for Guests]

خاک........................
دشمن رو باید از دور دید
New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 9 بار

Re: اولین شکست تاریخ ایران مقابل لبنان/شاهکار کی‌روش و بازیک

پست توسط arian1372 »

به نظر من باید بوجه ی فوتبال قطع کرد :x :x :x :x :x :x
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1589 بار
سپاس‌های دریافتی: 2568 بار

پست توسط babak1985 »

با پخش غیرمستقیم بازی ایران و لبنان
صداوسیما حرکت غیر حرفه‌ای خود را تکمیل کرد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در حالی که مردم فوتبالدوست ایران از ساعت 18:30 منتظر پخش مستقیم دیدار ایران و لبنان بودند، خبری از پخش این مسابقه از شبکه سه سیما نبود.

این در شرایطی است که با توجه به اهمیت این مسابقه که در چارچوب مرحله مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل برگزار می‌شود، همه منتظر تماشای این مسابقه بودند اما صداوسیما با توجیه اینکه «تصاویر به دست‌مان نرسیده» این بازی را پخش نکرد.

این در حالی است که حق پخش این دیدار در اختیار شبکه الجزیره قرار دارد و پیش از آغاز بازی شایعاتی مبنی بر پخش نشدن بازی منتشر شده بود اما هاشمی تهیه کننده برنامه فوتبال برتر به خبرنگار ورزشی فارس گفت که این دیدار پخش می‌شود.

با این حال پس از گذشت بیش از 30 دقیقه از بازی شبکه سه در اقدامی غیرحرفه‌ای و به دور از عرف معمول بازی را از دقیقه 8 و به صورت غیرمسقیم پخش کرد تا پوشش نامناسب خود و ناراحتی علاقمندان را بیشتر کند.
دشمن رو باید از دور دید
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4791 بار
سپاس‌های دریافتی: 1452 بار
تماس:

پست توسط MISSILE »

نام  
سلام

واقعا جای تاسف داره، چرا باید یک فرد بازیکن قرارداد میلیاردی ببنده ولی اندازه یک هزاری از پول قراردادش درست بازی نکنه؟ من تقریبا بازی رو کامل دیدم، خیلی تیم ملی ایران ضعیف عمل کرد، از دست دادن موقعیت ها و سرعتی نبودن بازیکنان کاملا مشخص بود، واقعا من از این تیم به عنوان فردی از جامعه ایرانی اصلا راضی نیستم گر چه راضی بودن یا نبودن ما برای کسی اهمیتی نداره. به نظر من یکی از عامل های مهم در ضعف تیم ملی قراردادهای میلیاردی است که تقریبا اکثر بازیکنان رو از مسئولیت خودشان غافل کرده. امیدوارم کسی پیدا بشه که به این وضع نابه سامان خاتمه بده و یک مدیریت صحیح رو پیاده سازی کنه.

موفق باشید.
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4048 بار
سپاس‌های دریافتی: 2811 بار

پست توسط Erratic »

دوستان من ایرانیم ایرانم خیلی دوست دارم.تو ایران هم زندگی میکنم. اما واقع بینانه بگیم. حتی 1 درصد حق ما نیست واژه جام جهانی رو فقط بچسبونیم کنار ایران
حرص هم نخورید. البته با این فجایعی که در مملکت هست فکر نمیکنم کسی یه درصد هم تو نخ برد و باخت ایران باشه.
Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: Tabriz
سپاس‌های ارسالی: 6254 بار
سپاس‌های دریافتی: 1515 بار

پست توسط Ghost Rider »

ایول به شما فوتبالیستا، دمتون گرم، گل کاشتید.یعنی باید برید پیش تیم معلولانمون فوتبال یاد بگیرید. اما بهتر از شما صدا و سیما بود که بازی رو از شبکه های خارجی دزدید و به خوردمون داد. سایت گل چند تا مقاله جالب زده بخونید.
Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 822 بار
سپاس‌های دریافتی: 1585 بار

پست توسط saeedjiji »

بزارید من پست نزنم ، ممکنه یه واژه‌ای خطاب به بچه‌های با غیرت تیم ملی بگم که ناجور باشه
تصویر

نمیدونی که قبل از رفتن من , چه مردایی که رفتن برنگشتن

چشای خیلیا از عشق تر شد , دلهاشون به خدا نزدیکتر شد
Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 6358 بار
سپاس‌های دریافتی: 2155 بار

پست توسط anga2009 »

ما هم به همه بازیکن های میلیاردی بابت شاهکارشون تبریک میگم
واقعا حال کردیم لذت بردیم
شبکه 3 هم جای خود دارد وقتی از نشان دادن شادی هم وطنان در المپیک و پارالمپیک خود داری می کنه انتظار بیشتر نمیره
بخدا بچه های فوتبال 7 نفره پارالمپیک از این بهتر بازی میکردند
وب سایت روستای گندشمین
[External Link Removed for Guests]
خدایا من را ببخش...
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6691 بار
سپاس‌های دریافتی: 12081 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 »

همیشه که شانس همراه تیم ما نیست !!! ازبکستان رو با اشتباه مسلم داوری و خوش شانسی محض بردیم !!! بعدش به روغن سوزی افتادیم !!!!
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2776 بار
سپاس‌های دریافتی: 3436 بار

پست توسط victory67 »

سلام . بعضی از دوستان واقعا نا امیدم کردن با با ول کنید این پول پرست های ...... رو . خدایش وقت خیلی با ارزش تره که به خوایم سر پول بال ایران بگذرونیم !من که چند سالی هست حالم از هرچی فوتبال به هم می خوره البته از نوع ایرانی .به نظر من باید این قرار داد ها رو ما بریم با بچه های تیم معلول ایران ببندیم خدایش بهتر نتیجه می گیریم  .از امروز باید به جای تیم فوتبال ایران باید گفت >>>>>>>تیم پول بال ایران
  تصویر تصویرزندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست/ هر کسی نغمه خود خواندو از صحنه رودتصویر تصویر 
  تصویر تصویرصحنه پیوسته بجاست /خرم آن نغمه که بسپارند به یادتصویر تصویر     

Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2097 بار
سپاس‌های دریافتی: 2074 بار

پست توسط Lord_Jason »

نتایج اخیر فوتبال کشور چه در بعد ملی و چه باشگاهی واقعاً تحقیر کننده بوده. تنها راه فرار از این وضعیت خصوصی سازی واقعی باشگاه ها و اجرای کامل و شفاف مقررات اقتصادی در مورد باشگاه ها و سرمایه گذاری صحیح در تیمهای پایه هست. در زمان دکتر دادکان تنها برای یک دوره بر روی تیمهای نوجوانان و جوانان سرمایه گذاری شد و همون دوره به جام جهانی نوجوانان و جوانان رفتیم و بلافاصله از همان تیم 3-4 نفر به تیم ملی رسیدند و نهایتاً تیم ملی به جام جهانی 2006 رسید. اما الآن به فلاکتی افتادیم که با اون افتضاح مدیریتی از مسابقات المپیک حذف شدیم و تیم بزرگسالانمون از پس لبنان برنمیاد، در مقابل قطر در آزادی حرفی برای گفتن نداریم و ...
Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 19 بار
سپاس‌های دریافتی: 167 بار

پست توسط hojjat59 »

ایشالله گوشت بشه به تنشون
شمام بگین آمین
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”