حسين رضازاده بعد از ششمين قهرمانى دنيا : بدنم را براى دوحه نگه داشتم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 10 بار
سپاس‌های دریافتی: 80 بار
تماس:

حسين رضازاده بعد از ششمين قهرمانى دنيا : بدنم را براى دوحه نگه داشتم

پست توسط Elahe »

ايسنا - حسين رضازاده قهرمان سنگين وزن جهان بعد از كسب مقام قهرمانى در مسابقه هاى جهانى دومينيكن در مصاحبه مطبوعاتى شركت كرد. در اين جلسه چيزى كه بيشتر از همه براى خبرنگاران خارجى جالب بود ذكر رضازاده در هنگام بالا بردن وزنه بود.

حسين رضازاده در اين باره مى گويد: با كمك خداوند و ائمه معصومين توانستم از عنوان قهرمانى خود دفاع كنم.
رضازاده در پاسخ به اين سؤال كه پيش از بالاى سر بردن وزنه و هنگامى كه وزنه بالاى سرت قرار دارد چه مى گويى؟ گفت: من در حقيقت با خداى خودم و ائمه معصومين صحبت مى كنم و از آنها درخواست كمك مى كنم، من هميشه از آنها طلب يارى مى كنم و اين بار نيز با كمك خداوند و ائمه معصومين توانستم قهرمان شوم.
رضازاده درباره اين كه چرا هنگامى كه وزنه را بالاى سرش مى برد، مى خندد؟ مى گويد : وزنه ها خيلى براى من سبك است، من براى مهار آنها زياد سختى نمى كشم و به راحتى آنها را بالاى سرم مى برم.
قهرمان جهان و المپيك با بيان اين كه انگيزه اى براى شكستن ركوردم نداشتم، در پاسخ به اين سؤال كه چرا از زدن ركورد ۲۶۴ كيلوگرم منصرف شده است، ادامه مى دهد: هنگامى كه قهرمانى ام قطعى شد ديگر انگيزه اى براى زدن ركورد جديد نداشتم، از سوى ديگر من بايد بدنم را براى بازيهاى آسيايى دوحه آماده نگه دارم چرا كه اين بازيها براى خودم و كشورم اهميت زيادى دارد.
رضازاده در اين باره گفت: براى ركورد مى رفتم، اما طلايم تضمين شده بود. نمى خواستم بيش از اندازه به خودم فشار بياورم چراكه دو ماه ديگر در قطر رقابت ديگرى را پيش رو دارم.
قوى ترين مرد جهان با تقدير از ميزبانى دومينيكن درباره سطح اين دوره از مسابقه ها مى گويد: رقابت ها در سطح بسيار خوبى برگزار شد و پيكارهاى جذابى را در اين دوره شاهد بوديم.
رضازاده بعد از پايان نشست خبرى در اتاق كنترل دوپينگ حاضر شد و از وى تست دوپينگ به عمل آمد. از نكات جالب كنفرانس خبرى، ازدحام جمعيت در سالن كنفرانس بود كه اين امر باعث شد مأموران امنيتى از هجوم مردم جلوگيرى كنند و اين نشست با حضور خبرنگاران پشت درهاى بسته برگزار شد.
 [FONT=Tahoma,sans-serif]اگر کسی احساس کند که در زندگیش هیچ اشتباهی را نکرده است، به این معنی است که هیچ تلاشی در زندگی خود نکرده.  
 [FONT=Tahoma,sans-serif]If someone feels that they had never made a mistake in their life, then it means they had never tried a new thing in their life  
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”