جانشين فرمانده کل ارتش: سلاح مورد نياز براي ضربه به دشمنان ر

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با متفرقه درباره نیروی هوایی ايران به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
پست: 254
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 18 مرداد 1388, 10:12 pm
سپاس‌های ارسالی: 148 بار
سپاس‌های دریافتی: 389 بار

جانشين فرمانده کل ارتش: سلاح مورد نياز براي ضربه به دشمنان ر

پست توسط MRSTAR »

  [External Link Removed for Guests] 
جانشين فرمانده کل ارتش گفت: براي اينکه جلوي دشمنان بايستيم سلاحش را فراهم مي‌کنيم و اگر بخواهيم ضربه‌اي به آنها بزنيم اسلحه آن را داريم.

سيد عبدالرحيم موسوي جانشين فرمانده کل ارتش در مراسم رونمايي از کتاب به سوي قله‌ها که پيرامون جهاد خودکفايي در نيروي هوايي ارتش و تدابير مقام معظم رهبري پيرامون آن است گفت: محور اين کتاب و علت پيشرفت و بقاي نيروي هوايي ارتش تدابير مقام معظم رهبري است.

وي افزود: اين کتاب تحقيقي مستند و بسيار خوبي است که اصلاً خواننده را خسته نمي‌کند.

وي در بخش ديگري از سخنانش در خصوص نقش‌آفريني‌هاي نيروي هوايي ارتش گفت: اين نيرو در دوران دفاع مقدس با سه نيروي هوايي به صورت رسمي جنگيد زيرا نيروي هوايي عراق در سال‌هاي 62 و 65 به صورت کامل بازسازي شد.

موسوي تأکيد کرد: اما طبق گفته دشمنان و غربي‌ها عراقي‌ها نتوانسته‌اند در جنگ از تجهيزات پيشرفته نيروي هوايي به خوبي استفاده کنند به عنوان مثال بعد از چهار سال از واگذاري جنگنده‌هاي سوخو 24 آنها توان عملياتي کردن آن را نداشتند در حالي که نيروي هوايي ما با توجه به تحريم‌ها و محاصره بودن از تمام توان خود استفاده مي‌کرد.

جانشين فرمانده کل ارتش با بيان اينکه دليل پيروزي ما ولايت و ولايت‌مداري بود، اظهار داشت: تا روزي که تاريخ نوشته مي‌شود پيشاني نيروي هوايي ايران روشن است اين نيرو در سال 93 نيز کارنامه درخشاني داشت و در لحظه واقعه که از آن خواستند کار مهمي را انجام داد. پس از آن نيز در رزمايش بزرگ ارتش شرکت کرد.

موسوي ادامه داد: ما براي اينکه جلوي دشمنان بايستيم سلاحش را فراهم مي‌کنيم و اگر بخواهيم ضربه‌اي به آنها بزنيم اسلحه آن را داريم اما عامل اصلي پيروزي ما علي‌رغم ميلياردها هزينه دشمنان در جنگ نرم و رسانه‌اي، ولايتمداري و قدرت نرممان است. اين قدرت است که باعث شده دشمنان جرأت اينکه تصورات نظامي خود را عليه ما اجرايي نکنند حاصل شود.   
منبع: [External Link Removed for Guests]

از دوستان کسی میتونه بگه منظور ایشون از این جمله چیه ؟ (ين نيرو در سال 93 نيز کارنامه درخشاني داشت و در لحظه واقعه که از آن خواستند کار مهمي را انجام داد ) میتونه منظورشون بمباران دائش در تابستان باشه ؟
زندگی همش زنگ تفریح نیست
ساعت بعد حساب داریم ...


[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه درباره نیروی هوایی”