مقايسه بين نيروي هوايي مصر با ايران

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با متفرقه درباره نیروی هوایی ايران به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72642 بار
سپاس‌های دریافتی: 31670 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

Danial_cartio جان
مدرکي براي اثبات پدر موشکي ايران بودن کره شمالي داريد؟
در غير اين صورت زياد به اين شايعات توجه نکنيد :shock:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: يه گوشه كنار شيراز
سپاس‌های ارسالی: 1817 بار
سپاس‌های دریافتی: 2632 بار
تماس:

پست توسط esijoon »

mehdi جون دمت گرم.اينم جواب danial.
راست ميگه ها.هركي تو يه كاري كمك كرد ميشه پدر اون علم؟ :-x :x
اگر به اين عكس دقت كنيد منظور پست قبلي من رو ميفهميد
[External Link Removed for Guests]
تصویر
ما از الست طایفه ای سینه خسته ایم...........ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم
امروز اگر که سینه و زنجیر می زنیم..............فردا به عشق مهدیه فاطمه شمشیر می زنیم
از ما بترس،طایفه ای پر اراده ایم...................ما مثل کوه پشت علی ایستاده ایم
از ما بترس، شیعه ی سرسخت حیدریم..........جان برکفان جبهه ی فتوای رهبریم
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: نزد خدايگان افسار گسيخته
سپاس‌های دریافتی: 12 بار

پست توسط arash_slayer »

دوستان توجه کنيد ديگر زمان ياري گرفتن ايران از کره شمالي به سر امده است و اينک کره ايي ها براي کسب مهارت و اموزشهاي تکميلي به ايران مي ايند :P
او دوم دسامبر به دار اويخته شد
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8 بار
سپاس‌های دریافتی: 67 بار
تماس:

پست توسط torabi89 »

دوستان توجه کنيد ديگر زمان ياري گرفتن ايران از کره شمالي به سر امده است و اينک کره ايي ها براي کسب مهارت و اموزشهاي تکميلي به ايران مي ايند

اگه اينطوره چرا ما هنوز از لحاظ موشکي از کره شمالي عقبيم ؟ :-x
شايد اونايي که شما ميگي براي آموزش دادن به ما ميان؟ :?
اگر علم در ثريا باشد مردماني از سرزمين پارس به آن خواهند رسيد. پيامبر اکرم (ص)
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: نزد خدايگان افسار گسيخته
سپاس‌های دریافتی: 12 بار

پست توسط arash_slayer »

البته که انها براي اموزش ديدن در زمينه موشکي به ايران نمي ايند چرا که انها زير چتر از ما بهتران هستند ولي در موارد ديگر حتي در حال حاضر تعداد زيادي کار اموزان کره ايي در ايران هستند.
او دوم دسامبر به دار اويخته شد
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: Mir Space Station
سپاس‌های دریافتی: 3 بار
تماس:

پست توسط Danial_cartio »

ای بابا منظور من تو کلاس موشکهای دور برد بود نه مثلآ فاتح 110 که 100% کار خودمونه + روسیه و مقداری هم برادرای چینی البته تو تکنولوژی موشک های برد کوتاه ما دارای چندین پدر هستیم و هنوز زوده بگیم خود کفا شدیم :-)
درسته که کارا طراحی واسم گذاری رو 100% خودمون انجام می دیم ولی نمی دونم چرا آخر کار کپی در میاد :? اگه شما تو سپاه آشنا دارین میشه ازش بپرسی یه موشک که حداقل 50% کاراشا خودمون انجام دادیم نام ببره ؟

حالا در بیاین بگین این مونافقه این ضد ایرانیه این داره دانشمندا ایرانو زیر سوال می بره :lol:
در ضمن کره شمالی تا آمریکا 6000 km فاصله داره نه مثل ما 11000km
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط esijoon »

اگه شما تو سپاه آشنا دارین میشه ازش بپرسی یه موشک که حداقل 50% کاراشا خودمون انجام دادیم نام ببره ؟

سر خوب من كه نگفتم فرمانده موشكي سپاه از اشناهامون هست.در ضمن من از سپاه زياد دل خوشي ندارم.پدر من هم ارتشي هست.من فقط گفتم فرمانده اين بنده خدا تو يه رزمايش بهش اينطوري گفته.
حالا در بیاین بگین این مونافقه این ضد ایرانیه این داره دانشمندا ایرانو زیر سوال می بره

در ضمن دوست عزيز كسي با گفتن نظرش منافق نميشه.حتي اگر نظرش انتقاد باشه.
راستي شما اصلا به عكسي كه پست كرده بودم نگاه كردي.؟
تصویر
امروز اگر که سینه و زنجیر می زنیم..............فردا به عشق مهدیه فاطمه شمشیر می زنیم
از ما بترس،طایفه ای پر اراده ایم...................ما مثل کوه پشت علی ایستاده ایم
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72642 بار
سپاس‌های دریافتی: 31670 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

Danial_cartio جان
هر کسي از ديگري کمکي گرفت و يا تبادلي با هم داشتند، پدر يکديگر ميشن؟ :eek:
در هر صورت کسي ادعاي خودکفايي کامل و 100% نميکنه، اما استفاده از اين واژه (پدر ....) هم يک توهين بزرگ هست
در مورد شباهت هم هر طور که حساب کنيد مثلا يک موشک نميتونه مربعي باشه، يک پلاتفورم ثابت داره، اما سيستمها،تکنولوژي ها و مواد به کار رفته در اون تفاوت داره، برام وافعا جالبه تا ايران چيزي ميسازه سريع يه مشابه (مثلا) براش پيدا ميشه، حالا اگر اين مشابه 1/4 قابليت‌هاي نوع ساخته شده در ايران رو داشته باشه و جالب‌تر از اون اينه که ما خودمون هم به جاي قدرداني از اون ميشينيم و اونها رو مورد تمسخر قرار ميديم، واقعا زشت نيست؟ حداقل اتفاقي که افتاده اينه که ما چيزي به دست آورديم که لاقل يکي از دستهاي دراز به سمت بيگانگان رو کم کرده و در هر صورت چه کپي، چه خلق و چه شبيه، در کشور خودمون داره توليد ميشه و ميتونيم به اون اميدوار باشيم
موضوع ديگري هم در گفتار اهميت زيادي داره، ميشه هر موضوع رو به روشهاي مختلفي بيان کرد، از ديد يک دوست و موافق، از ديد يک مخالف، از ديد يک مسخره کننده، از ديد ....
پس لحن کلام هم در القاي موضوعات نقش مهمي داره که غير قابل انکاره
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: مازندران
سپاس‌های ارسالی: 6679 بار
سپاس‌های دریافتی: 5422 بار

پست توسط airplane »

اگر علم در ثريا باشد مردماني از سرزمين پارس به آن خواهند رسيد. پيامب
مگه خودتون اينو نميگيد.
در ضمن شما ها از کجا اينقدر مطمعن هستيد که ساخت موشکهاي ايراني 100% يا کمتر با کمک ديگران است.مگه شما فرمانده اطلا عات عمليات سپاه هستيد
حد اقل يه به احتمال زياد تو اول جملتون بياريد. :razz:
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود

برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید

[External Link Removed for Guests]

[COLOR=#000000]تا چند زنم بروی [COLOR=#0070c0]دریاها خشت بیزار شدم ز بت‌پرستان  

خیام که گفت دوزخی خواهد بود که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8 بار
سپاس‌های دریافتی: 67 بار
تماس:

پست توسط torabi89 »

اگر علم در ثريا باشد مردماني از سرزمين پارس به آن خواهند رسيد.

دوست عزيز من به اين جمله اعتقاد دارم و قبولش دارم و ايرانيا تا حالا اين رو ثابت کردن
اما خوب دوست عزيز بعضي از مسائل به وقت نياز دارن ايران هنوز از ساخت موشک هاي بالستيک برد بلند دوره ساخت چنين موشکي به تکنولوژي بالايي نياز داره که فکر نکنم ايران چنين تکنولوژي رو در اختيار داشته باشه

و همچنين در حال حاضر موشک هاي ايران همه از موشک هاي کره اي اکرايني و روسي و ....کپي برداري ميشن و اکثر موشک ها (اگر بگيم همشون هم خيلي بيراه نگفتيم ) نمونه بهينه سازي شده اين موشک ها هستن

بنظر من اغراق کردن در اينجور مسائل به ضرر خودمون هستش ! :D
اگر علم در ثريا باشد مردماني از سرزمين پارس به آن خواهند رسيد. پيامبر اکرم (ص)
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: Mir Space Station
سپاس‌های دریافتی: 3 بار
تماس:

پست توسط Danial_cartio »

Mahdi1944 عزیزم :
منظور از پدر پایه گذار یک علم هست که افراد دیگری اونو دنبال و به نتیجه می رسونن :x
مثل پدر علم فیزیک ایران یا پدر علم ریاضیات و .....
اما در کل با توجه به اینکه مصر روابط خوبی با امریکا و اسرائیل داره احتمالآ از نظر جنگ افزار و تجهیزات سبک از ما بهتر هست.
ویه نظریه دیکه اینه که مصر به هر حال یه کشور عربی هست و اعراب هم دشمن اسرائیل (منظور مردم هستند نه دولت)
واین امکان وجود داره که هر لحظه حکومت عوض بشه و نتیجه عکس بشه واینو اسرائیل و امریکا خوب میدونن که نباید جنگ افزار های بدرد بخور رو به این کشور بدن پس از نظر نظامی ممکنه نیروی هوایی قوی تری نصبت به ما داشته باشه ولی از نظر نیروی دریایی و زمینی هیچ حرفی برای گفتن نداره. (البته با 200 یا 300 F-16 A,B بدرد نخور نمی شه گفت که نیروی هوایی قوی هست)

تا چند سال آینده هم که کم کم پروژه های نظامی و سفارشات آماده بشن هیچ کشوری به اندازی ایران قوی نخواهد بود
و بهتره ایران رو با کشور های اروپایی از نظر نظامی بسنجن :shock:
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط esijoon »

با تشكر از مهدي جون و دانيال.
ولي ميشه يكي در مورد اون عكسي كه پست كرده بودم يه نظري بده و بگه منظور از عكس چيه.ايا حقيقت داره؟
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه درباره نیروی هوایی”