ارتقاي ميگ-29 هاي ايران به سطح بي ام توسط بلاروس

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با متفرقه درباره نیروی هوایی ايران به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
-
سپاس‌های دریافتی: 11 بار
تماس:

پست توسط GOLDEN CROWN »

طبق گزارشات یکی از مجلات روسی یکی از دلایل سفر رئیس جمهور ایران به بلاروس بهینه سازی میگ-29 های ایران به سطح بی ام در پی تهدیدات متحدین لیه این کشور که روز به روز جدی تر میشود توسط صنایع هوافضای قدرتمند بلاروس میباشد.این مجله گزارش داده که اگر ایران دارای سوخو -27 باشد با توجه به روابط گرم بین دو کشور این سوخو ها هم به سطج بی ام ارتقا میابند.
دیگه کارمون به جایی کشیده که به جای امریکا و انگلیس و فرانسه باید بلاروس جنگنده هامون رو ارتقا بده........
این مقاتله نشان گر اوج دروغ گویی مجله صنایع هوایی مبنی بر ارتقا میگها به سطح اس ام تی هست.با 25 فروند میگ-29 میخوان اسمان یک کشور را در مقابل ده ها دشمن قسم خورده با هزاران جنگنده فوق پیشرفته نگه دارن!!!!
فکر کنم تمامی بنیان گذاران نیروی هوایی شاهنشاهی وقتی اینها رو میشنیدند همه خود شون سکته میزدند نیازی به اعدام نبود.... :grin:

میگ-29 بی ام بهینه سازی شده توسط بلاروس

[External Link Removed for Guests]

کابین میگ-29 بی ام ارتقا داده شده توسط بلاروس

سوخو-27 یو بی ام

دوستان توجه کنند ارم نیروی هوایی این کشور تقریبا همان ارم قدیمی شوروی هست و با روسیه اشتباه نگیرند.
دوستان میتونندبا این جنگنده در سایت [External Link Removed for Guests] اشنا شوند. البته سایت به زبان روسی هست.
کورش تو نخواب که ملتت در خواب است ، آرامگه ات غرقه به زير آب است ، اينبار نه بيگانه که دشمن ز خود است ، صد ننگ به ما که روح تو بيتاب است
Major
Major
سپاس‌های ارسالی: 50 بار
سپاس‌های دریافتی: 181 بار

پست توسط zector »

استاندارد بی ام بهتره یا اس تی ام ؟
ضمنا" یک چیز دیگر هم هست چون بلاروس 200 فروند میگ 29 دارد که انگار قرار است مقدار زیادی از آنها را به کشور ثالث بفروشد ؟
همچنین شنیده بودم که ترکمنستان هم در حدود 200 فروند میگ 23 دارد که می خواهد تعداد زیادی از آنها را به کشور ثالث بفروشد ؟
-
تماس:

سلام دوست عزیزم

پست توسط GOLDEN CROWN »

دوست من مشکل ما عمقي هست.نيروي هوايي ما از رده عملياتي به ميزان 95 درصد خارج ميباشد.....
در سال 2007 به جاي خريد اف-22 بريم ميگ-23 دهه 1970 رو بخريم....ميگ-23 هايي که الان تو اوکراين بيشتر از 800 فروندشون حدود 20 ساله داره خاک ميخوره....
کورش تو نخواب که ملتت در خواب است ، آرامگه ات غرقه به زير آب است ، اينبار نه بيگانه که دشمن ز خود است ، صد ننگ به ما که روح تو بيتاب است
-
تماس:

پست توسط GOLDEN CROWN »

رتقا به مدل اس ام تي ده ها برابر بهتر و عمقي تر از مدل بي ام هست.اگه ايران بتونه 150 فروند ميگ-29 بخره و به سطح او وي تي ارتقا بده شايد بتونيم 70 درصد در مقابل متحدين مقاومت کنيم.......ولي ديگه زمان تمام شد......
اندکي صبر سحر نزديک است.......
Major
Major

پست توسط zector »

ببخشید دوست عزیز
شما اصلا" از جواب دادن به سوالات طفره می روی و همه اش آیه یاس می خونی.
-
تماس:

پست توسط GOLDEN CROWN »

دوست خوبم:
خوب منم جوابتون رو دادم.
ما اگر 100 فروند ديگه هم ميگ-29 بخريم هيچ به درد نميخوره.....نميخوره....نميخوره....
ميگ-23 هم که گفتم.....ايه ياس هم نميخونم واقعيت رو دارم ميگم...ميخواي علمي برات ثابت کنم؟
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8 بار
سپاس‌های دریافتی: 257 بار

پست توسط Saeid12345 »

GOLDEN CROWN,
فکر کنم شما استخدام شديد تا جنگ رواني عليه کشور ايجاد کنيد؟! از کشور فرار کردي رفتي پس ديگه ايراني حساب نميشي و به شما ربطي ندارد که ما چه ميکنيم. خوشمان بيايد جنگنده ميخريم يا توليد ميکنيم و ... هر کاري کنيم به افرادي که از کشور رفته اند اصلا مربوط نيست. منو ياد کارتون گاليور ميندازي! من ميدونم ما نميتونيم!
Major
Major

پست توسط zector »

گلدن_کراون

پس راه حل را چه می فرمایید ؟
آیا باید بمیریم ؟
Major II
Major II
نمایه کاربر

Re: ارتقاي ميگ-29 هاي ايران به سطح بي ام توسط بلاروس

پست توسط Deep Impact »

GOLDEN CROWN نوشته شده:دوستان توجه کنند ارم نیروی هوایی این کشور تقریبا همان ارم قدیمی شوروی هست و با روسیه اشتباه نگیرند.
دوستان میتونندبا این جنگنده در سایت [External Link Removed for Guests] اشنا شوند. البته سایت به زبان روسی هست.

نه . اين سايت قسمت زبان انگليسي هم داره. راستي مجله صنايع هوائي از قول منايع رسمي اعلام نكرده بود. اونا حتي قابليتهاي صاعقه رو هم به نقل از منايع خارجي نوشتن.
به هر حال از اطلاع رسانيت ممنون ( طرفدار هم كه كم نداري :D )
Major
Major

پست توسط zector »

این سایت مطالبش بعضا" خیلی قدیمی است و اعتمادی به آن نیست.
Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط Deep Impact »

zector نوشته شده:این سایت مطالبش بعضا" خیلی قدیمی است و اعتمادی به آن نیست.

اكثر سايتهاي روسي همينطورن. چه برسه به سلاحهاشون.
تو همين سايت خودمون يه جائي هست كه ادرس سايتهاي شركتهاي روسي و امريكائيو زده .. نگا كن چه تفاوتي بين غرب و شرق حتي تو طراحي سايت هست .. ديگه مسائل بعدش بماند...
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 7 بار
سپاس‌های دریافتی: 71 بار

پست توسط Ahmad6644 »

اولا از همه من چند جا دنبال اين مدلي كه گفتي BM گشتم اما چنين مدلي پيدا نكردم

دوما ميگ 29 هاي ايران به سطح SMT ارتقاء داده شدن ( فكر ، يه دو سه سالي ازش مي‌گذره )
  ازل مهر علي را به من آموخته اند ****** تا ابد نيز دلم دست به دامان علي‌ 
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه درباره نیروی هوایی”