مشاهده من از يک مانور نظامي

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با متفرقه درباره نیروی هوایی ايران به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 361 بار
سپاس‌های دریافتی: 833 بار

پست توسط renger »

لارنس. 7,
من خيلي وقت که ميام اينجا و سر ميزنم . تو خيلي از بحث ها هم شرکت داشتم و الان به دليل مشغله نميتونم زياد بيام.
با شناختي که از بچه ها دارم ميدونم که حرف بي خود نميزنن و فرق بين هواپيماي نظامي با مسافربري به خوبي تشخيص ميدن. ولي تو چند پستي که شما از زمان عضويتتون تو اين سايت دادين چيزي جز تيکه انداختن مسخره کردن نديدم. در ضمن شما که با هيچکي دوست نيستين لطف کنين تو بحث ها هم شرکت نکنين چون اينجا همه با هم دوستن :-o
Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 50 بار

پست توسط لارنس. 7 »

renger!

قابل توجه همه ( حالا فرض کنید دوستان) من تو هیچ کدوم از پست هام حرف بی خود نزدم! من زنده ام و شما هم هستید نشان بدید که کدوم پست؟ ایا گفتن به شخصی که غلط املایی داره یا دادن یک نظر در مورد یک هواپیمای نظامی یا اینکه راهنمایی کنم که فلان هواپیما مسافری بوده و ...

ایا اینها مسخره کردن هست؟ آیا شما فکر میکنید که من یه بیکار الاف هستم؟ باید عرض کنم که خیر!

من این مدت فقط به بهانه بازدید و محک زدن سایت و توانایی های سایت( به پیشنهاد دوستم) دارم پست میدوم که از این به بعد میبینید که لارنس با همه شما فرق میکنه و البته کمی هم از شما بالاتره! ولی هنوز هم میگم من با کسی اینجا دوست نیستم !
اما احترام همه رو نگه خواهم داشت فکر میکنم که منظورم رو دقیق بیان کرده باشم.
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه درباره نیروی هوایی”