واقعیت در مورد نیروی هوایی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با متفرقه درباره نیروی هوایی ايران به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های دریافتی: 223 بار

Re: واقعیت در مورد نیروی هوایی

پست توسط conarmis »

aria12001 خان گل گلاب 110 تا هواپیما خریدیم ؟ 110 تا شیلتر را کجا ساختند تو کدوم پایگاه ؟ 110 تا شیلتر تو چه مساحتی جا میشه ؟ انبارهای زیر زمینی برای قطعات و اسلحه ها کجاست که نه دژبانی داره نه ساختمانی نه نگهبانی نه پرسنلی نه .............؟ 110 تا هواپیمای تک نفره یا دو نفره آموزشی شما اگر 2 برابر هم خلبان داشته باشند 220 تا خلبان ما کجا آموزش دیدن؟ ورودی دانشکده شهید ستاری چند نفره ؟ با بونانزا بعد PC7 پریدن بعد اکتیو شدن گردان شکاری ؟ سیمولاتورش کجاست ؟ شبها پرواز میکنن یا روزای ابری ؟ خدا وکیلی یه چیزی گفتی که گینس که هیچ یه کتاب جدا باید برای شما صفحه آرایی کنند آخه برادر من این جا که ما یه اسم مستعار بیشتر نداریم که جای فخر فروشی و منم منم نیست . منبع موثق؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جالبه این آمریکای خر 2 تا موتور پکیده مسافربری میخواهند به ما بدهند میفهمند اینهمه هواپیما و تجهیزات اومد نفهمید بابا استتاررررررررررررررررر پاشو عزیزم پاشو مدرست دیر شد
Furious Poster
Furious Poster
سپاس‌های ارسالی: 3003 بار
سپاس‌های دریافتی: 602 بار

پست توسط chad »

درباره وجود میگ31باید این را عرض کنم که در زمان ریاست جمهوری خاتمی یک نمایشگاه نظامی در مصلاح تهدان برگزار شده بود که در ان روسها هم شرکت داشتند و با خود میگ31 و سوخو 27 به این نمایشگاه اورده بودند و در کنار هواپیماهای ما ارایش داده بودند.من عکس این جنگنده های حاضر در نمایشگاه رو فکر کنم در همین انجمن دیدم.خلاصه میکنم شایعاتی که در مورد حضور این جنگنده ها در ایران راه افتاه فکر کنم ناشی از دیدن این جنگنده ها در ایران و در نمایشگاه بوده و فکر کردند چون در کنار جنگنده های ماهستند پس برای نیروی هوایی هستند.
Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

پست توسط Sami 1993 »

زمان دولت اصلاحات نبوده و در اوایل دهه 70 بوده است که جنگنده های مذکور در راه رفتن به یکی از نمایشگاهای کشورهای عربی توقفی کوتاه در این نمایشگاه ( فکر نکنم مکانش هم مصلی بوده باشه)داشته اند. البته در آن زمان ( در انجمن خوندم ) به علت خرید فنسر و فالکروم توسط نهاجا، این دو جنگنده بیشتر از su-27 و mig-31 تماشاچی داشته اند .

همینطور باز می گم که این تعداد کفاف ما رو نمی ده .
New Member
سپاس‌های ارسالی: 32 بار
سپاس‌های دریافتی: 21 بار

پست توسط mohamadmahdi »

conarmis نوشته شده:aria12001 خان گل گلاب 110 تا هواپیما خریدیم ؟ 110 تا شیلتر را کجا ساختند تو کدوم پایگاه ؟ 110 تا شیلتر تو چه مساحتی جا میشه ؟ انبارهای زیر زمینی برای قطعات و اسلحه ها کجاست که نه دژبانی داره نه ساختمانی نه نگهبانی نه پرسنلی نه .............؟ 110 تا هواپیمای تک نفره یا دو نفره آموزشی شما اگر 2 برابر هم خلبان داشته باشند 220 تا خلبان ما کجا آموزش دیدن؟ ورودی دانشکده شهید ستاری چند نفره ؟ با بونانزا بعد PC7 پریدن بعد اکتیو شدن گردان شکاری ؟ سیمولاتورش کجاست ؟ شبها پرواز میکنن یا روزای ابری ؟ خدا وکیلی یه چیزی گفتی که گینس که هیچ یه کتاب جدا باید برای شما صفحه آرایی کنند آخه برادر من این جا که ما یه اسم مستعار بیشتر نداریم که جای فخر فروشی و منم منم نیست . منبع موثق؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جالبه این آمریکای خر 2 تا موتور پکیده مسافربری میخواهند به ما بدهند میفهمند اینهمه هواپیما و تجهیزات اومد نفهمید بابا استتاررررررررررررررررر پاشو عزیزم پاشو مدرست دیر شد

اولا ما تو جنگ حدود 150 فروند هواپیما از دست دادیم یا اوراق کردیم در نتیجه 150 تا آشیونه خالی میشن جدید ساختارم فعلا فاکتور میگیرم
ثانیا اخبار مربوط به این خریدا هم بیشتر از گزارش های اطلاعاتی و رسانه های امریکایی و صهیونیستی گرفته شده
مقاومت کنید تا قدرتمند شوید.
New Member
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

پست توسط shahab 206 »

mohamadmahdi نوشته شده:
conarmis نوشته شده:aria12001 خان گل گلاب 110 تا هواپیما خریدیم ؟ 110 تا شیلتر را کجا ساختند تو کدوم پایگاه ؟ 110 تا شیلتر تو چه مساحتی جا میشه ؟ انبارهای زیر زمینی برای قطعات و اسلحه ها کجاست که نه دژبانی داره نه ساختمانی نه نگهبانی نه پرسنلی نه .............؟ 110 تا هواپیمای تک نفره یا دو نفره آموزشی شما اگر 2 برابر هم خلبان داشته باشند 220 تا خلبان ما کجا آموزش دیدن؟ ورودی دانشکده شهید ستاری چند نفره ؟ با بونانزا بعد PC7 پریدن بعد اکتیو شدن گردان شکاری ؟ سیمولاتورش کجاست ؟ شبها پرواز میکنن یا روزای ابری ؟ خدا وکیلی یه چیزی گفتی که گینس که هیچ یه کتاب جدا باید برای شما صفحه آرایی کنند آخه برادر من این جا که ما یه اسم مستعار بیشتر نداریم که جای فخر فروشی و منم منم نیست . منبع موثق؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جالبه این آمریکای خر 2 تا موتور پکیده مسافربری میخواهند به ما بدهند میفهمند اینهمه هواپیما و تجهیزات اومد نفهمید بابا استتاررررررررررررررررر پاشو عزیزم پاشو مدرست دیر شد

اولا ما تو جنگ حدود 150 فروند هواپیما از دست دادیم یا اوراق کردیم در نتیجه 150 تا آشیونه خالی میشن جدید ساختارم فعلا فاکتور میگیرم
ثانیا اخبار مربوط به این خریدا هم بیشتر از گزارش های اطلاعاتی و رسانه های امریکایی و صهیونیستی گرفته شده

سلام
این مورد تایید میشه منم لینکشو تو این تاپیک کداشتم

topic-t84159-24.html
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه درباره نیروی هوایی”