سوال در مورد جنگ 8 ساله!!!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با متفرقه درباره نیروی هوایی ايران به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

قفل شده
Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 231 بار
سپاس‌های دریافتی: 1917 بار

Re: سوال در مورد جنگ 8 ساله!!!

پست توسط میهن پرست »

نمیدونم این تایپیک دوباره برای چی بالا اومده.اما حالا که قاره بحث باشه ماهم میزنیم به سیم اخر. :-o
دوست من شما مدام در حال مغلطه و سفسطه و هزار تاکتیک دیگر برای گمراه کردن اعضا هستید.لطفا بحث منطقی داشته باشید.من برای سومین بار میگم شما اومدید میگید ما ژیروسکوپ فانتوم از ژاپن گرفتیم ایا من باید باور کنم شما خبر از تجدید قوای سه باره نیروی هوایی بعث در کمتر از 8 سال رو ندارید.ایا من باید باور کنم که شما نمیدونید که اواکس های امریکایی و عربستانی موقعیت جنگنده های ایرانی رو به رهگیر های عراقی نمیدادن.دوست من گاز های شیمییایی رو کی به عراق فروخت.برادر من ایا ما هم مثل عراق از بیش از 20 کشور دنیا در ارتشمون سرباز داشتیم.کجای دنیا خرید موشک تاو رو با تانک تی 72 برابر میکنند.دوست من ایا خرید اف7 رو میشه با میراژها مقایسه کرد.ایا میشه با فالکروم مقایسه کرد.گفتید موشک اسکاد زمانی که جنگ شهر ها اغاز شد شما به دنیا اومده بودید فکر نمیکنم احتمالا کسی هم نبوده تا براتون تعریف کنه وقتی هر شب موشک های عراقی شهر های ما رو نور باران میکردن در جواب ما فقط تونسیتیم چند موشک اسکاد رو شلیک کنیم.از اون موشک ها یک سری در زمان شاه خریداری شده بود یک سری هماز کره شمالی که تنها متحد واقعی ما بود.
دوست من اینی که میگم نه منته نه افتخار وظیفه پدرم بوده که بره برای ناموس وخاکش بجنگه اما یه سوال دارم تا حالا با یه جانباز موجی زندگی کردی.میدونی وقتی محل دیده بانیشون کشف شد عراقی ها انقدر خمپاره ریختن برای سه نفر که شاید بشه گفت ایرانی ها برای یه عملیات اونقدر اتش نمیریختن.بمب های خردل فرانسوی المانی.شما داری چی رو با چی مقایسه میکنی شرافتت رو قاضی کن کدوم کشور برای ما نفت فروخت.دوست من مگه همین امریکا ناو های ما رو غرق نکرد.مگه شوروی نفتکش های کویتی رو اسکورت نمیکرد.داری از کرم ابریشم صحبت میکنی میدونی کلا چند عدد از این موشک خریداری شد در برابر اگزوست هایی که مثل نقل و نبات کشتی های ما رو میزدن هیچ بود.چند وقت پیش یه مستند میدیدم که ماهواره های امریکایی تو چند عملیات تصاویر حرکت سربازان ایرانی رو هم به عراقی ها داده بودن.جالب بود فرمانده عراقی میگفت ما حتی تعداد سرباز های ایران رو هم میدوستیم.کدوم کشور به ما تصاویر ماهواره ای میداد.

گفتید اسرائیل تامکت های ما رو سر پا نگه داشت.چطور تامکت ها سر پا بودن که اخر جنگ ما 10 تا تامکت عملیاتی هم نداشتیم.سر جمع 30 تا فانتوم هم نمونده بود.برای شما از صمیم قلب متاسفم که ارزش کار سربازای بی نام نشون این خاک و با اراجیف خودتون پایین اوردید من همیشه به سربازای زمون جنگ افتخار میکردم و میکنم که با دست خالی از شرافت از عزت از وطن و ناموسشون دفاع کردن و به شما هم عرض میکنم این بحث چیزی نیست که با حرف های بی ارزشتون به اون خدشه ای وارد کنید .
زمانی که غرب وشرق دست به دست هم دادن تا حکوتی ارمان گرا رو به رهبری امام خمینی سرنگون کنن زمانی که اعراب مفت خور صدام رو سردار قادسیه معرفی کردن تمام قوای خودشون رو جمع کردن تا این مانع بزرگ یعنی ایران بزرگ رو نابود کنن اما ...
حالا بیست سال از اخر جنگ میگذزه و این بار نه خبری از سردار قادسیه هست نه سایر عرب های مفت خور این بار سگ هاری به نام اسرائیل قراره برای امریکا پارس کنه که اون هم اخرین نفس هاشو میکشه.چه شما قبول کنید چه نکنید ایران در برابر کمک هایی که به عراق شد تقریبا هیچ کمکی دریافت نکرد.یا علی مدد
شاید سالهای سال باشد که اتش امپراطوری پارس خاکستر شده باشد.اما روزی فرا خواهد رسید که ز خاکستر ها ققنوس برخیزد و ان هنگام اتش سالهای سال سکوت مردم ایران زبانه خواهد کشید و بار دیگر مردمی از سرزمین پارس از شرق تا چین واز غرب تا دروازه های روم حکمرانی میکنند و تمام دشمنان این مرز وبوم در اتش قهر ایران خواهند سوخت.ان روز نزدیک است...
Colonel I
Colonel I
سپاس‌های ارسالی: 300 بار
سپاس‌های دریافتی: 1161 بار

پست توسط Frogfoot »

دوست من شما مدام در حال مغلطه و سفسطه و هزار تاکتیک دیگر برای گمراه کردن اعضا هستید.لطفا بحث منطقی داشته باشید.

خودتون رو خسته نکنید؛ این بنده خدا برای بحث کردن یا روشن کردن برخی موضوعات اینجا پست ارسال نمیکنه، اگر به پست هایی که ارسال کرده توجه کنید، فقط میخواد یک سری تفکرات متعصبانه و مغرضانه خودش را که پایه و اساس عقلی ندارند، از تریبون این سایت منتشر کنه. اگر دقت کنید، کاری نداره که چه اشکالاتی از استدلال های خنده دارش گرفته میشه، یا در جواب ادعاهایش چه سوالاتی ازش پرسیده میشه، فقط ادعاهای ساده اندیشانه خودش را تکرار میکنه، جالب هم هست که بدون بیان برهانی روشن، یا ارائه سندی معتبر، همه مطالب و ادعاهای خودش را بدیهی میدونه، و ادله دیگران را مشکوک و فاقد اعتبار! از شهدا یاد میکنه، بعد در گفته هایش به همان ها توهین میکنه! آقای چمران، آقای صیاد شیرازی، آقای فکوری، آقای ستاری، آقای علی هاشمی، آقای باقری، وآقایان دیگه ایی که در طول جنگ تحمیلی مسئولیت های بالای نظامی داشتند، طراحان بسیاری از استراتژی ها و عملیات های ایران بودند، و بعد ها شهید شدند، و الان ازشون با احترام یاد میشه، با توجه به صحبت های خوشمزه این کاربر دیگه نباید عنوان شهید داشته باشند، بلکه بهتر هست به عنوان خائنین به مملکت به مردم معرفی بشند!! مدعی میشه که به شکل منطقی و با احترام در حال بحث با سایر کاربران هست، در حالی که در پست هاش شما به دفعات توهین به دیگران و بی توجهی به ادله منطقی و اصرار بر ادعاهای غیر منطقی را می بینید. شما به همین پست آخر ایشون اگر توجه کنید، مواردی از این ساده اندیشی و دیدگاه های مغرضانه و متعصبانه را به وضوح مشاهده می کنید؛ به عنوان مثال:

40 هزارتن 40 هزارتن پول بی زبون مردم ميرفت به جيب چين کمونيست و بعد از اينور به دروغ ميگفتن نه شرقی ....
من نمی دونم کجای دنیا واحد شمارش پول تن هست! 40 هزار تن پول بی زبون یعنی چی؟! یعنی پول هایی را درکیسه ریختند و وزنش به 40 هزار تن رسید، و تحویل چین دادند؟! پول ها چی بودند؟ اسکناس 100 دلاری بودند، یا سکه های 50 سنتی؟
ایشون در همین عبارت بالا دیدگاه مغرضانه و ساده لوحانه خودش را درباره شعار نه شرقی نه غربی بیان میکنه؛ کاپیتالیسم به سر کردگی آمریکا یکی از رقبا و اصلی ترین دشمنان دیدگاه کمونیستی در دنیا بوده و هست؛ اما در حال حاضر، مراودات اقتصادی چین و آمریکا، و به خصوص صادرات چین به آمریکا سر به فلک میزنه! آیا نظام آمریکا کمونیستی شده؟ یا تفکرات کاپیتالیسمی به سمت کمونیسم گرایش پیدا کردند؟! جمهوری اسلامی ایران با کشورهای اروپایی مختلفی، از جمله انگلیس و آلمان و فرانسه ارتباطات دیپلماتیک و اقتصادی داره؛ آیا این ارتباطات به معنی کاپیتالیست شدن نظام جمهوری اسلامی ایران هست؟! آیا ایران در طول جنگ با عراق بابت خرید سلاح از هر کشوری (از جمله چین یا کره شمالی) ذره ایی از اصول جمهوری اسلامی عقب نشینی کرد؟ اگر بابت دریافت کمک از کسی از اعتقادات خودش و اصول خودش عقب نشینی می کرد، می شد گفت که شعار نه شرقی و نه غربی دروغ بود. اما اگر چین یا کره شمالی به خاطر دشمنی مشترک با آمریکا و نظام کاپیتالیستی به ایران سلاح می فروختند، این مشکل جمهوری اسلامی ایران نبود، دروغی هم متوجه جمهوری اسلامی نبود و نیست. شوروی سابق هم در مقطعی پیشنهاد فروش مستقیم سلاح به ایران کرد، البته به شرط حمایت ایران از اشغال افغانستان و خودداری از کمک به مجاهدین افغان، و جمهوری اسلامی زیر بار این درخواست نرفت. پس یا این کاربر با غرض ورزی مطلب بالا را نوشته، یا اساسا خودش هم نمیدونه درباره چی صحبت میکنه، و هدفش صرفا بهانه گیری و غر زدن های عوامانه بوده.

در جای دیگه به صحبت محسن رضایی لینک داده:

"می توانستیم در سال پنجم جنگ، بغداد را فتح کنیم، اگر... "http://www.tabnak.ir/fa/pages/?cid=109788

البته بعد از "اگر" رو ننوشته. محسن رضایی همین صحبت را به تفصیل جای دیگه هم مطرح کرده:
[External Link Removed for Guests]
کاملا واضح و روشن هست که درباره اداره جنگ در کشور دو دیدگاه وجود داشته، یکی دیدگاه دولت وقت، و دیگری دیدگاه فرماندهان جنگ. دولت وقت تمایل به کسب پیروزی در یک عملیات مهم، و گرفتن نتیجه دیپلماتیک از آن، بدون درگیر شدن سراسر کشور در جنگ داشته، و فرماندهان جنگ تمایل به بسیج کلیه امکانات کشور برای انجام یک جنگ تمام عیار. هر کدام از طرفین هم استدلال های خاص خودشان را داشتند. کم اینکه آقای رفیق دوست هم از وجود این اختلاف دیدگاه ها و برخی دلایل آنها صحبت کرده:

مشخص هست که اگر بر فرض نظر فرماندهان جنگ هم تامین می شد، باز تضمین قطعی بر پایان جنگ نبود، و ممکن بود جنگ به همین مدت طول بکشه، یا اتفاقات دیگه ایی بیفته (مثلا دخالت مستقیم آمریکا یا شوروی به شکل گسترده تر برای ممانعت از سقوط صدام توسط جمهوری اسلامی، یا عوامل دیگه).

نظرات این کاربر در این مورد تکرار نظرات آقای منتظری درباره جنگ در سال 67 هست:
"اید بفهمیم اشتباه کرده ایم و بعد بگوییم: خدایا و ای ملت ایران! ما اینجا اشتباه کرده ایم... چقدر در این مدت شعارهایی دادیم که غلط بود و خیلی از آنها ما را در دنیا منزوی کرد و مردم دنیا را به ما بدبین کرد."

و امام خمینی (ره) قاطعانه به اظهار نظر ساده لوحانه ایشون و امثال ایشون جواب دادند:

جنگ ما جنگ حق و باطل بود و تمام شدنى نیست، جنگ ما جنگ فقر و غنا بود، جنگ ما جنگ ایمان و رذالت بود و این جنگ از آدم تا ختم زندگى وجود دارد. چه کوته‏نظرند آنهایى که خیال مى‏کنند چون ما در جبهه به آرمان نهایى نرسیده‏ایم، پس شهادت و رشادت و ایثار و از خودگذشتگى و صلابت بی فایده است! در حالى که صداى اسلامخواهى افریقا از جنگ هشت ساله‌ی ماست، علاقه به اسلام‏شناسى مردم در امریکا و اروپا و آسیا و افریقا یعنى در کل جهان از جنگ هشت ساله‌ی ماست.

من در اینجا از مادران و پدران و خواهران و برادران و همسران و فرزندان شهدا و جانبازان به خاطر تحلیلهاى غلط این روزها رسماً معذرت مى‏خواهم و از خداوند مى‏خواهم مرا در کنار شهداى جنگ تحمیلى بپذیرد. ما در جنگ براى یک لحظه هم نادم و پشیمان از عملکرد خود نیستیم. راستى مگر فراموش کرده‏ایم که ما براى اداى تکلیف جنگیده‏ایم و نتیجه فرع آن بوده است؟ ملت ما تا آن روز که احساس کرد که توان و تکلیف جنگ دارد به وظیفه‌ی خود عمل نمود. و خوشا به حال آنان که تا لحظه‌ی آخر هم تردید ننمودند، آن ساعتى هم که مصلحت بقاى انقلاب را در قبول قطعنامه دید و گردن نهاد، باز به وظیفه‌ی خود عمل کرده است، آیا از اینکه به وظیفه‌ی خود عمل کرده است نگران باشد؟ نباید براى رضایت چند لیبرال خود فروخته در اظهارنظرها و ابراز عقیده‏ها به گونه‏اى غلط عمل کنیم که حزب اللّه‏ عزیز احساس کند جمهورى اسلامى دارد از مواضع اصولى‏اش عدول مى‏کند. تحلیل این مطلب که جمهورى اسلامى ایران چیزى به دست نیاورده و یا ناموفق بوده است، آیا جز به سستى نظام و سلب اعتماد مردم منجر نمى‏شود؟! تأخیر در رسیدن به همه‌ی اهداف دلیل نمى‏شود که ما از اصول خود عدول کنیم. همه‌ی ما مأمور به اداى تکلیف و وظیفه‏ایم نه مأمور به نتیجه. اگر همه‌ی انبیا و معصومین ـ علیهم السلام ـ در زمان و مکان خود مکلف به نتیجه بودند، هرگز نمى‏بایست از فضاى بیشتر از توانایى عمل خود فراتر بروند و سخن بگویند و از اهداف کلى و بلند مدتى که هرگز در حیات ظاهرى آنان جامه‌ی عمل نپوشیده است ذکرى به میان آورند. در حالى که به لطف خداوند بزرگ، ملت ما توانسته است در اکثر زمینه‏هایى که شعار داده است به موفقیت نایل شود. ما شعار سرنگونى رژیم شاه را در عمل نظاره کرده‏ایم، ما شعار آزادى و استقلال را به عمل خود زینت بخشیده‏ایم، ما شعار «مرگ بر امریکا» را در عمل جوانان پرشور و قهرمان و مسلمان در تسخیر لانه‌ی فساد و جاسوسى امریکا تماشا کرده‏ایم، ما همه‌ی شعارهایمان را با عمل محک زده‏ایم. البته معترفیم که در مسیر عمل، موانع زیادى به وجود آمده است که مجبور شده‏ایم روشها و تاکتیک‌ها را عوض نماییم. ما چرا خودمان و ملت و مسئولین کشورمان را دست کم بگیریم و همه‌ی عقل و تدبیر امور را در تفکر دیگران خلاصه کنیم؟

- صحیفه امام - جلد 21 - ص 284.

این کاربر همچنان بر ذکر تعداد کشورهای فروشنده هر گونه ابزار جنگی به ایران تاکید داره، البته بدون توجه به مجموع هزینه خریدهای انجام شده توسط ایران و عراق، و بدون توجه به میزان خریدهای انجام شده، و معمولا بدون توجه به نوع و تاثیر خریدهای انجام شده.

برای ادعاهای خودش که معمولا یا مدعی شده که همه می دانند (به همین بهانه سندی ارائه نکرده)، یا مدعی شده که آمار رسمی جمهوری اسلامی بود ( و باز به همین بهانه سندی منتشر نکرده)!
وقتی صحبت از نوع خریدها میشه، خرید ژیرسکوپ با خرید هواپیما مقایسه میشه، خرید تانک با خرید تاو مقایسه میشه، و خرید F-6 با خرید میراژ، و تناسب قیاس ها کاملا واضح و روشن هست!
وقتی صحبت از ارزش خریدها میشه، و هزینه های جنگ برای دو طرف میشه، ایشون مدعی محرمانه بودن این اطلاعات میشه؛ در حالی که مجامع مختلف بین المللی، و سازمان های مختلف، و کارشناسان مختلف نظامی و اقتصادی بر اساس شاخص ها و آمارهای رسمی و غیر رسمی مختلف به راحتی مقدار این هزینه ها را با تخمین قابل قبولی تعیین کردند و می کنند، به علاوه مسئولین مختلف در گفتگوهای مختلف به این آمار اشاره کردند، و اینها اطلاعات پنهانی نیستند. به عنوان مثال آقای رضایی در لینک گفتگویی که در بالا قرار دادم، صراحتا درباره میزان هزینه های جنگ در طول هشت سال برای ایران صحبت کرده:
ايران در سال 62 فقط 25 ميليارد دلار درآمد نفتي داشته است در حالي كه هر يك سال از جنگ تنها كمتر از 3 ميليارد دلار از كل هزينه‌هاي ارزي كشور را مصرف مي‌كرده است يعني از حدود 100 ميلياد دلار درآمد ارزي 8 ساله كشور، تنها 22 ميليارد دلار خرج جنگ شده است و اين يعني كمتر از
20 درصد و با80 درصد ديگر كشور اداره مي‌شد.

در جای دیگه ایی این کاربر مدعی شده:
درمورد S-300 هم وقتی مردم يک کشور بر اساس رأی آزاد خودشون رئيس جمهوری را سرکار مي آورند که سياستهاش موجب ميشود قراردادی که در زمان رئيس جمهور قبليش به خوبی و خوشی منعقد شده ناگهان از اعتبار سياسی خارج شود ديگه قاعدتاً نبايد اعتراضی داشته باشند.

که بیشتر به جوک شباهت داره! مگه قرارداد بین دو کشور خاله بازی هست، که به صرف روی کار آمدن هر رئیس جمهوری، به خاطر سیاست های آن فرد، قراداد بدون عواقب تعیین شده در قرارداد، توسط یکی از طرفین یک طرفه ملغی بشه؟!!
مهم تر از اون اینکه برخلاف نظر این کاربر و القاء رسانه ایی برخی رسانه های غربی، اعمال فشارها بر ایران ارتباطی به مواضع امروز و دیروز یک رئیس جمهور خاص نداره، کما اینکه در زمان رئیس جمهور قبلی آمریکا تا حد درگیری نظامی گسترده با ایران، و تهدیدات نظامی علنی پیش رفت، یا در دوره رئیس جمهور اسبق، حتی بسیاری از توافقات نظامی بین ایران و روسیه را باطل کرد، و حتی کار به امضاء قرارداد بین روسیه و آمریکا بر سر انتقال جزئیات تکنولوژی های نظامی فروخته شده به ایران رسید! این یک دیدگاه ساده لوحانه هست که تصور کنیم دولت های دشمن جمهوری اسلامی ایران، استراتژی های کلان خود برای غلبه بر ایران بر اساس حضور 4 یا 8 ساله یک فرد در مسند ریاست جمهوری ایران تعیین می کنند.

البته صحبت درباره نظرات این کاربر زیاد هست، ولی از اونجایی که توجهی به بحث ها و اشکالاتی که از نظراتش گرفته شده و میشه نداره، و تمایلی هم به ارائه بحث مستدل و منطقی نداره، ارزش نداره که آدم زیاد روی پاسخگویی به وی وقت صرف کنه؛ اما من از مدیران سایت تقاضا دارم که رفتار این کاربر را بررسی کنند، چون من احساس می کنم این کاربر با توجه به اینکه کاربر تازه واردی هست، و توجهی هم به دلایل و بحث های سایر کاربران نمیکنه، داره از Ranking این سایت برای انتشار یک سری تهمت ها و دروغ ها استفاده میکنه. اگر این کاربر برای خودش سایت مستقلی ایجاد می کرد، شاید یک دهم ترافیکی که الان برای مطالبش فراهم شده، براش فراهم نمیشد! به بسیاری از دست آوردهای این مملکت با ادعاها و استدلال های فاقد منطق توهین کرده، به بسیاری از شهدا توهین کرده، دروغ های بسیاری درباره مملکت مطرح کرده؛ مطالبش هم خیلی مفت و راحت داره با توجه به Ranking سایت توسط موتورهای جستجوی مختلف مثل گوگل، با نام این سایت، ایندکس میشه، و مخاطبانی را جلب میکنه! من خواهش می کنم بررسی کنید، و اگر از سایت سوء استفاده شده، برخورد کنید.
Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1504 بار
سپاس‌های دریافتی: 160 بار

پست توسط Motimann »

Frogfoot نوشته شده:
...یک سری تفکرات متعصبانه و مغرضانه خودش را که پایه و اساس عقلی ندارند... از استدلال های خنده دارش گرفته میشه... فقط ادعاهای ساده اندیشانه خودش را تکرار میکنه،..جالب هم هست به همان ها توهین میکنه!... صحبت های خوشمزه این کاربر... ساده اندیشی و دیدگاه های مغرضانه و متعصبانه... دیدگاه مغرضانه و ساده لوحانه...بهانه گیری و غر زدن های عوامانه بوده...

حالا چرا اينقدر عصبانی شدی؟ جای اين همه توهين که در دستگاه عدل الهی همش به خودت و کسانی که اينجوری تربيت کردنت برميگرده، اگر ميتوانستی با مدرک ثابت کنی که رفيق دوست، محسن رضايی، موسسه صلح سوئد،Military Blance، ..... همشون دروغگو هستند و لشکرهای سپاه همه از بته تجهيز مي شدند و تمام تسليحاتی که در تصاوير و فيلمهای جنگ تحميلی مي بينيم يک سراب است و ... خيلی بيشتر به خودت و همفکرات کمک ميکردی.

40 هزارتن 40 هزارتن پول بی زبون مردم ميرفت به جيب چين کمونيست و بعد از اينور به دروغ ميگفتن نه شرقی ....
من نمی دونم کجای دنیا واحد شمارش پول تن هست! 40 هزار تن پول بی زبون یعنی چی؟! یعنی پول هایی را درکیسه ریختند و وزنش به 40 هزار تن رسید، و تحویل چین دادند؟! پول ها چی بودند؟ اسکناس 100 دلاری بودند، یا سکه های 50 سنتی؟ ا این کاربر با غرض ورزی مطلب ... اساسا خودش هم نمیدونه درباره چی صحبت میکنه، و هدفش صرفا بهانه گیری و غر زدن های عوامانه بوده.
[/quote]
يعنی واقعاً منظور از اون جمله رو نفهميدی که چنين جوابی دادی؟ خيلی جالب است.
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6261 بار
سپاس‌های دریافتی: 11083 بار

پست توسط yasermym »

جناب Motimann

شما پاسخی برای سوالات هیچکدام از دوستان ندارید و تنها صحبت های تکراری و به دور از منطق خودتون رو تکرار می کنید.
بهتره زمانی که حرفی برای گفتن ندارید، سکوت کنید، نه اینکه هر چند مدت یکبار بیاید و تاپیک رو با یک پست تکراری بالا بیارید.
دانستني که تو را اصلاح نکند گمراهي است. حضرت علي (ع)

تصویر

[FONT=tahoma, Verdana, Helvetica, Arial, sans-serif][COLOR=#444444]==================================
دانلود مقاله در
انجمن علمي تامين رايگان مقالات گيگا پيپر
==================================    
Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1504 بار
سپاس‌های دریافتی: 160 بار

پست توسط Motimann »

yasermym نوشته شده:جناب Motimann

شما پاسخی برای سوالات هیچکدام از دوستان ندارید و تنها صحبت های تکراری و به دور از منطق خودتون رو تکرار می کنید.
بهتره زمانی که حرفی برای گفتن ندارید، سکوت کنید، نه اینکه هر چند مدت یکبار بیاید و تاپیک رو با یک پست تکراری بالا بیارید.

[FONT=Times New Roman]اول اينکه آيا من از کسی سؤالی پرسيده ام؟ قرار نيست عده ای بيان فقط توهين کنند و سؤال بپرسند و منتظر جواب باشند.  
 [FONT=Times New Roman]دوم اينکه من هر چند مدت یکبار نیامدم و تاپیک رو با یک پست تکراری بالا بیارم. اين چه طرز صحبت کردن است؟ در هفته گذشته دو مصاحبه جديد از آقايان رضايی و رفيق دوست چاپ شد که هر دو بصورت 100 درصد با آنچه پيش از اين مطرح نموده بودم همخوانی داشت و من آنها به همراه پاسخ به پرسشهای يکی از کاربران مطرح کردم.   [FONT=Times New Roman]

[FONT=Times New Roman]   [FONT=Times New Roman]
 بهتره زمانی که حرفی برای گفتن ندارید، سکوت کنید،.

[FONT=Times New Roman]

[FONT=Times New Roman]والله ادب هم خوب چيزی است. شما و همفکرانتون خودتون در اين تاپيک چه حرفی جز آنچه در کوچه و بازار هم مردم ميگن (چون 24 ساعت از طريق رسانه ها بهشون القا ميشه) برای گفتن داشته ايد؟ دوباره تکرار ميکنم: اگر بتوانید با مدرک (مدرک) ثابت کنید که آقای رفيق دوست، محسن رضايی، موسسه صلح سوئد،Military Blance ..... همشون دروغگو هستند و لشکرهای سپاه همه از بته تجهيز مي شدند و تمام تسليحاتی که در تصاوير و فيلمهای جنگ تحميلی مي بينيم يک سراب است و ... خيلی بيشتربه کاربران کمک مي کرديد.  <o:p></o:p> 
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72642 بار
سپاس‌های دریافتی: 31670 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

با توجه به ارسالهاي مطلقا غير قابل اعتنا، کذب و کاملا مغرضانه اين فرد (  ) از نظر عقلي ادامه اين روند، توهين به شعور خوانندگان و هرز رفتن وقت کاربران هست!

تاپيک قفل شد!
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
قفل شده

بازگشت به “متفرقه درباره نیروی هوایی”