انتشار خاطرات"فضل‌الله جاويدنيا"از سرنگوني20جنگنده ارتش صدام

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با متفرقه درباره نیروی هوایی ايران به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22101 بار

انتشار خاطرات"فضل‌الله جاويدنيا"از سرنگوني20جنگنده ارتش صدام

پست توسط sinaset »

انتشار خاطرات "فضل‌الله جاويدنيا" از سرنگوني 20 جنگنده ارتش صدام
مجموعه خاطرات اميرسرتيپ خلبان فضل‌الله جاويدنيا از دوران جنگ و سرنگوني بيش از 20 جنگنده ارتش متجاوز صدام، در كتابي با عنوان "نبرد در آسمان" گردآوري شده و در آينده‌اي نزديك توسط نشر عماد و با حمايت بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع‌مقدس چاپ خواهد شد.
 تصویر  فضل الله جاویدنیا 
فضل‌الله جاويدنيا در گفت‌وگو با خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)، درباره محتواي اين اثر اظهار داشت: من در تمامي عمليات‌هاي نيروي هوايي ارتش در طول دوران دفاع‌مقدس حضور داشته‌ام و چگونگي درگيري‌ها و سرنگوني‌ هواپيماهاي ارتش متجاوز صدام توسط خودم را در كتاب "نبرد در آسمان" شرح داده‌‌ام.
وي ادامه داد: اين اثر را بر اساس دست‌نوشته‌هاي پراكنده‌ام‌ از دوران جنگ تحميلي عراق عليه ايران نوشته‌‌ و ادبيات آن را به گو‌نه‌اي انتخاب كرده‌ام كه براي دانشجويان نهاجا و مخاطبان عام نيز كاربرد و استفاده داشته باشد.
اين خلبان هواپيماي "F14" تصريح كرد: بيش از 20 جنگنده ارتش متجاوز صدام را در عمليات‌هاي مختلف منهدم كرده‌‌ام. بيشتر تصميمات من براي حمله به آن‌ها در لحظه گرفته مي‌شد و همين نكته، كتاب "نبرد در آسمان" را خواندني كرده است.
فضل‌الله جاويدنيا در پايان يادآور شد: اين كتاب، در آينده‌اي نزديك توسط نشر عماد و با حمايت بنياد حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع‌مقدس چاپ خواهد شد.
تاكنون كتاب‌هاي متعددي درباره حماسه‌هاي خلبانان و شهداي نيروي هوايي ارتش در دوران دفاع‌‌مقدس منتشر شده كه از جمله آن‌ها مي‌توان به "اع‍ج‍وب‍ه‌ ق‍رن‌: م‍ج‍م‍وع‍ه‌ خ‍اطرات‌ م‍روری‌ ب‍ر زن‍دگ‍ی‌ ش‍ه‍ی‍د س‍رل‍ش‍ك‍ر خ‍ل‍ب‍ان‌ م‍ص‍طف‍ی‌ اردس‍ت‍ان‍ی"‌، "پ‍اک‍ب‍ازان‌ ع‍رص‍ه‌ ع‍ش‍ق"، "ان‍ت‍خ‍اب‍ی‌ دی‍گ‍ر"، "از تبار آسمان" و "ب‍ر ب‍ل‍ن‍دای‌ س‍پ‍ه‍ر: ب‍راس‍اس‌ خ‍اطرات‌ خ‍ل‍ب‍ان‍ان‌ ن‍ی‍روی‌ ه‍وای‍ی‌ ارت‍ش‌" اشاره كرد.

منبع خبرگزاری کتاب ایران
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.
Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 231 بار
سپاس‌های دریافتی: 1917 بار

Re: انتشار خاطرات"فضل‌الله جاويدنيا"از سرنگوني20جنگنده ارتش

پست توسط میهن پرست »

کتابی خواندنی خواهد بود.از همین الان منتظر این کتاب خواهیم بود.
شاید سالهای سال باشد که اتش امپراطوری پارس خاکستر شده باشد.اما روزی فرا خواهد رسید که ز خاکستر ها ققنوس برخیزد و ان هنگام اتش سالهای سال سکوت مردم ایران زبانه خواهد کشید و بار دیگر مردمی از سرزمین پارس از شرق تا چین واز غرب تا دروازه های روم حکمرانی میکنند و تمام دشمنان این مرز وبوم در اتش قهر ایران خواهند سوخت.ان روز نزدیک است...
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2612 بار
سپاس‌های دریافتی: 5559 بار
تماس:

پست توسط moh-597 »

سلام :razz:

انشاالله که دوستان بعداز انتشار و خوندن کتاب مطالب زیادی درباره ناگفته های نبردهای هوایی اف 14 های ایران در یابند .

و البته کمی و کاستی اونرو (در نوع نگارش) بر من ببخشند

انشاالله تا پایان هفته منتشر می شود

یاعلی
پاينده باد ايران زنده باد ايراني

وبلاگ من
[External Link Removed for Guests]

صفحه اینستاگرام
Commander
Commander
نمایه کاربر
محل اقامت: ارومیه
سپاس‌های ارسالی: 12684 بار
سپاس‌های دریافتی: 11776 بار
تماس:

پست توسط kayvan6079 »

محمد جان

تبریک بنده را به نمایندگی از مدیران هوافضا و تمامی علاقمندان پذیرا باش

بی صبرانه منتظر کتابت هستم

موفق باشی
حقيقت را بدانيد تا رها شويد؛ دانش قدرت است! زيرا به شما اجازه تصميم گيري آگاهانه بر اساس حقايق هستي را مي دهد، نه بر اساس باورهاي گاها اشتباه شما!
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 445 بار
سپاس‌های دریافتی: 129 بار

پست توسط An225 »

جناب moh-597
سلام علیکم
لطفاً امکانی رو مهیا کنید تا بچه های خوب سایت بتونند به صورت پستی این کتاب رو خریداری کنند.
«اكنون شهيدان مرده‌اند، و ما مرده ‌ها زنده هستيم. شهيدان سخنشان را گفتند، و ما كرها مخاطبشان هستيم.» دكتر علي شريعتي
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2612 بار
سپاس‌های دریافتی: 5559 بار
تماس:

پست توسط moh-597 »

ممنون از لطف همه شما

این کتای حاصل 9 ماه مصاحبه تا دی ماه 88 هست و بعد از انتخاب ناشر اخذ مجوزها و کار بر روی طرح جلد که یک کار استثنایی سه بعدی می باشد الان آماده عرضه به بازار هست

دوست خوبم شهرام جانفشان در مصاحبه این کار با من یار و همراه بودند که انشالله موقع معرفی کتاب سیر مشکلاتی رو که برای به ثمر نشستن این اثر داشتم رو ذکر می کنم
پاينده باد ايران زنده باد ايراني

وبلاگ من

صفحه اینستاگرام
Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 231 بار
سپاس‌های دریافتی: 1917 بار

پست توسط میهن پرست »

دوست عزیز تبریک بنده رو هم پذیرا باشید.مطمئنا با نگارش کتاب به دست شما که از مسائل نظامی مطلع هستید خواندن این کتاب بسیار لذت بخش تر خواهد شد.انشالله خیلی از علامت سوال هامون درباره ی نبرد تامکت ها حل خواهد شد.
شاید سالهای سال باشد که اتش امپراطوری پارس خاکستر شده باشد.اما روزی فرا خواهد رسید که ز خاکستر ها ققنوس برخیزد و ان هنگام اتش سالهای سال سکوت مردم ایران زبانه خواهد کشید و بار دیگر مردمی از سرزمین پارس از شرق تا چین واز غرب تا دروازه های روم حکمرانی میکنند و تمام دشمنان این مرز وبوم در اتش قهر ایران خواهند سوخت.ان روز نزدیک است...
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: همشهری فضل الله جاوید نیا
سپاس‌های ارسالی: 2466 بار
سپاس‌های دریافتی: 8401 بار

پست توسط javadfakoori »

میگم امروز 5 شنبه س دیگه! این کتاب نمی خواد منتشر بشه؟؟؟
راستی خرید پستی چی شد؟
توی شهر های دیگه به جز تهران هم منتشر میشه؟؟؟
از کجا ها میشه خریدش؟
ای آنکه دیده دوخته ای بر خلیج فارس این لقمه با شکمبه ی توسازگار نیست
زیرا درون آب زلالش بدون شک ماهی ست, پا برهنه سوسمار نیست

آسمان اصفهان
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه درباره نیروی هوایی”