گیر در بازی hawx

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با متفرقه درباره نیروی هوایی ايران به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
محل اقامت: جمهوری اسلامی ایران
سپاس‌های ارسالی: 4180 بار
سپاس‌های دریافتی: 22794 بار
تماس:

Re: گیر در بازی hawx

پست توسط Sami 1993 »

در هاکس 1 هست.
این مرحله بعد از مرحله ای است که در کانال به همراه 2 فروند میگ 33 باید از ناوگان دریایی خودی دربرابر دشمن حفاظت بشه .

این مرحله که من توش گیر کردم در کارائیپ ( Caribbean Sea ) و اسم مرحله مثل اینکه stiletto هست .
جت استاندارد و پیشنهادی بازی برای عبور از این مرحله F-14A هست .
New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 59 بار

پست توسط tomcat85 »

در این مرحله رادار شما به علت موشک های سام غیر فعال میشه و باید دنبال صدا بگردید تا هدف ها رو بزنید هر وقت باید به صدا و علامت های سبز روی تصویر دقت کنید تا اهداف بزنید. بعد از اونهم باید مانع رسیدن بمب افکن ها بشید که با امدن میراژ های دشمن کمی سخت و لی سعی کنید برای زدن موشک های سم از موشک دور برد هدایت راداری استفاده کنید و برای زدن میراژ های بعد از قرار گرفتن در موقعیت خوب از موشک همزمان چهارتایی استفاده کنید. چند برا سعی کنید کم کم یاد میگیرد به نظر من این مرحله یکی از سخت ترین مراحل هاکس. فقط سعی کنیداهداف اصلی که ستاره دارن بزنید بعد سراغ اهداف فرعی برید.
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران-فرودگاه مهرآباد-منطقه يکم هوايي
سپاس‌های ارسالی: 2750 بار
سپاس‌های دریافتی: 7452 بار
تماس:

پست توسط DJ Dani »

آقا جان.
اولش فکر کردم که همون مرحله ای گیر کردی که خودم اذیت شدم ، بعدش یادم افتاد ، اون مرحله خودم F-14 رو برداشتم ، از سر ناچاری ، انشاالله به اون مرحله هم میرسی!
تصویر
من این بازی رو اولش که اومد ، برای PS3 گرفتم و بازی کردم ، رفتم ، سیو بازی رو ببینم ، دیدم پاک شده ، ولی با سرچ تو نت فهمیدم یک مرحله قبل از اونجایی هستم که خودت هستی و مرحله رو دوباره رفتم!
به هرحال ، توی هربازی هواپیمایی سعی کن F-15 برداری ، اما اینجا همین F-14 خوبه.
بازی که شروع میشه ، وارد منطقه دریای کارائیب میشی ، هیچی نیست ، اما در وسط صفحه یک نقطه قرمز هست که سیگنال میگیره ، با نزدیک شدن به جزایر رو به روت ، این سیگنال به صورت ممتد افزایش پیدا میکنه ، تا اینکه دائما میزنه و با نگه داشتن در اون سمت ، نهایت یه BECON TRANSFER ظاهر میشه که میزنیش ، بعد میری به سمت دیگه جزیره ای که زدی و دومی رو میزنی ، بعد بازهم با توجه به سیگنال ها ، دنبال میکنی و روی یک جزیره دیگه یکی میزنی تا اینکه بازدن سومی ، مناطقی که توسط سایت های موشکی SAM محافظت میشه بازمیشه ، با این تفاوت که در محدوده برد کم رادارت می تونی ببینی و رادار رو نمیتونی بازش کنی ، حالا به سمت سایت ها میری ، موشکی ها شبیه اسپارو هست و راداریه ، انتخاب میکنی و روی هدف از فاصله دور قفل میکنی ، دقت کن نزدیک سایت SAM بری هدف قرار میگیری ، با قفل ، شلیک میکنی و سایت هدفگیری موشک جنگنده رو تا آخرین لحظه روی TARGET نگه میداری ، به این ترتیب از فاصله ایمن هدف رو میزنی ، با این حال بازم دریافت کننده سیگنالت فعاله و میخواد BECON هارو بزنی ، ولی نیازی نیست ، از بین محوطه های قرمز پرواز کن و تا میتونی سایت ها رو بزن تا اینکه زمانت تموم میشه ، حالا بهت یک محوطه راداری میده که خیلی حفاظت شده هست ، اینجا هم با موشک راداریت اول سایت SAM رو میزنی و بعد میری سروقت ضد هوایی و بعدش رادار.
حالا یک تعداد B-52 میاد و رادارت باز میشه و کل محوطه های زرد داخل نقشه ات ، سایت های SAM هست که باید سکوها رو در مسیر این بمب افکن ها بزنی ، بعد هواپیماهای میراژ هم میاد ، باید کاری کنی که نه در معرض سام قرار بگریرند نه میراژ.
دقیقا اینجا حس خلبانان تامکت خودمون که با یک عالمه هدف درگیر میشدن رو حس میکنی و همین طوری که جلوتر سایت ها رو میزنی و با انهدام میراژ های 2000 مسیر رو باز میکنی ، بمب افکن ها پشتت میان تا آخرش که هدف بمبارون میشه و مرحله تمام.
راستی.
اگر هم زبانت خوب هست ، اين گزينه رو سرچ کن:
Tom Clancy's HAWX Walkthrough
این یعنی راهنمای قدم به قدم یا استراتژی بازی ، توضیحات رو میاره ، البته اگه سایت رو بتونی باز کنی و ف ی ل نباشه...
خوش باشی.
:razz:
New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط Roozi tomcat »

سلام دوستای عزیز.زیاد هاکس بازی کردم چ انلاین چه تکی.خوشحال می شم بتونم کمک کنم.اگر کسی از دوستا در مورد کرک هاکس 2 اطلاعی داره ی خبری بهمون بدهتصویر
New Member
سپاس‌های دریافتی: 59 بار

پست توسط tomcat85 »

خبری از کرک هاکس 2 نیست البته یوبی سافت قفل DRM خودشو برای بازی های بعد هاکس مثل گوست ریکان و اساسن کرید غیر فعال کرد. یک کرک توسط اسکیدرو عرضه شده که بعد از مرحله یک بازی هنگ می کنه. کلا هاکس 2 بخاطر قفل آنلاین فروش خوبی نداشت و دیگه کم کم داره فراموش میشه هاکس دو آنچنان هم بازی دندان گیری نیست فقط کمی واقعی تر شده و جنگ افزار ها و جزئیات فنی هواپیما ها و تعدد مراحب بهتر شده اما از نظر گرافیک و گیم پلی زودازش خسته میشید و به پای هاکس 1 و حتی ایس کامبت جدید نمی رسه. در حال حاضر سرورها هاکس دو کاملا متروک شده و خیلی کم برای بازی کسی آنلاین میشه. به نظرماگه کمی صبر کنید پچ آفلای بازی از سوی خود یوبی عرضه میشه . مثل بازی جی تی ای که الان آفلای و مجانی قابل بازیه. البته تا جایی که اطلاع دارم سال 2013 یوبی سافت قصد داره با عرضه هاکس 3 بهترین بازی جنگ آوری هوایی رو عرضه کنه و هر سال دراین مورد از بازی خورهای بازی و نظر جویی می کنه و نظراتشونو در بازی پیاده می کنه. مثلا سال پیش قصد اف 14 رو از بازی حذف کنن که بعد پست جنجالی که گذاتشم مجبور شدن حداقل مدل ای که اختیار ایران در بازی استفاده کنن اما از مدل سوپر تامکت دی خبری نیست ولی تا دلتون بخواد به اف 15 اف 16 رسیدن حتی مسخرش اینجاست که اف 14 از نظر سرعت و مانور پذیری از میگ 21 و میراژ اف 1 ضعیف تر درست کردن که هنوز انگیزشون از این کار نفهمیدم! حتی بعد از این که دیدن یوز ها خودشون اسکین هواپیما ها رو کرک می کنن و می سازن دست بکار شدن و اسکین نیروهای هوایی ارتش های دنیا رو در بازی بکار بردن و بخشی هم به عنوان دی ال سی به فروش رسوندن!
یادم یکی نظراتم که در هاکس 2 عملی شد اصرار بر وجود موشک فینیکس بود که بجای مختص کردن اون برای تامکت د رهواپیما های دیگه هم ازش استفاده کردن!

امیدوارم یوبی سافت حرفم گوش بده و برای تامکت یک بازگشت با شکوه و قدرتمند بسازن
البته یوبی سافت نسبت به شرکت های دیگه بخاطر داشتن چنتا برنامه نویس و گرافیست ایرانی هوای ایران داره و
هم در هاکس یک و هم دو عمدا از اسم خلیج فارس در تریلر ها و پشت نویس کاور خلاصه بازی استفاده کردن :)

هاکس 3 احتمالا بر روی پلت فورم جدید پلی استیشن و ایکس باکس 720 عرضه میشه و برای بازی در پی سی باید از گرافیک بالایی برخورداره.
Major I
Major I
سپاس‌های ارسالی: 2456 بار
سپاس‌های دریافتی: 3097 بار

پست توسط mm1990 »

با عرض سلام من در مرحله 21 این بازی که حدود 40000متر باید در دره پرواز کنی سپس با LAlt هدف را پیدا و منهدم کنی گیر کرده ام چون پس از انجام ماموریت اعلام میکنه که ماموریت با موفقیت انجام شد سچس از از مراحل خارج شده و دیگر گزینه continue خاموش میشود درحالیکه هنوز چند هواپیما lock isj. سوال اینه آیا بازی تموم شده؟؟؟
New Member

پست توسط oqba »

DR.MILAD نوشته شده:با عرض سلام من در مرحله 21 این بازی که حدود 40000متر باید در دره پرواز کنی سپس با LAlt هدف را پیدا و منهدم کنی گیر کرده ام چون پس از انجام ماموریت اعلام میکنه که ماموریت با موفقیت انجام شد سچس از از مراحل خارج شده و دیگر گزینه continue خاموش میشود درحالیکه هنوز چند هواپیما lock isj. سوال اینه آیا بازی تموم شده؟؟؟

سلام منم سوال این دوستمون واسم همون موقع که داشتم بازیش میکردم هم بود الانم هست بازی تموم میشه اینجا یا نه لطفا خبره ها راهنمایی کنن!!
کشته مرده ی این بازیم تا جایی که بعد از مدتها انتظار که از کرک نسخه 2 (HAWX 2) ناامید شدم رفتم سریالشو خریدم :دی
دوستان اگه بازیای دیگه ای هم ازین سبک سراغ دارن معرفی کنن یک دنیا ممنونشون خواهم بود میمیرم واسه ی این سبک :دیتصویر
راستی HAWX 3 دقیقا قراره کی منتشر بشه؟؟
ببخشید زیاد سوال پرسیدم
New Member

پست توسط banje »

در بازي haw 2 اون قسمت كه شبه وبا رادرا ميرن هر چي ميرم وميزنم هواپيما باز ميگه زمان تمامه.. و نميشه چطوري اون قسمت ادامه بدم؟
New Member
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2 بار

پست توسط gorg313 »

سلام به همه

منم تو یه مرحله گیر کردم نزدیک 10 تا دیش ماهو[External Link Removed for Guests]ره ای هستش

طبق اعلان بازی میرم میزنم منهدم میشن

ولی سه ت[External Link Removed for Guests] که می ترکه یا بازی هنگ میکنه یا هم از اول استارت میخوره

ممنون میشم کمک کنید

Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3114 بار
سپاس‌های دریافتی: 233 بار

پست توسط roh »

gorg313 نوشته شده: سلام به همه

منم تو یه مرحله گیر کردم نزدیک 10 تا دیش ماهو[External Link Removed for Guests]ره ای هستش

طبق اعلان بازی میرم میزنم منهدم میشن

ولی سه ت[External Link Removed for Guests] که می ترکه یا بازی هنگ میکنه یا هم از اول استارت میخوره

ممنون میشم کمک کنید

تنها سه تا از این دیش ها رو باید بزنی بقیه باید سالم بمونند.
من این که کدوم دیش ها رو بزنم رو به روش آزمون وخظا رفتم یعنی هی امتحان کردم. و فهمیدیم کدوم 3تا از ده تا رو بزنم.
New Member
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 2 بار

پست توسط gorg313 »

من پس از سپری کردن چندین مرحله

د[External Link Removed for Guests] یک بخش با هجوم چندین هو[External Link Removed for Guests]پیما ،هلیکوپتر [External Link Removed for Guests]اشین زمینی روبه [External Link Removed for Guests]و شدم که به هجوم حمله به یک منطقه شدن
سخت نمیدونم چکار کنم یه منطقه ممنوعه هم دارن ممنون میشم راهنمایی کنید

یاعلی(ع)
Major I
Major I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3114 بار
سپاس‌های دریافتی: 233 بار

پست توسط roh »

gorg313 نوشته شده:من پس از سپری کردن چندین مرحله

د[External Link Removed for Guests] یک بخش با هجوم چندین هو[External Link Removed for Guests]پیما ،هلیکوپتر [External Link Removed for Guests]اشین زمینی روبه [External Link Removed for Guests]و شدم که به هجوم حمله به یک منطقه شدن
سخت نمیدونم چکار کنم یه منطقه ممنوعه هم دارن ممنون میشم راهنمایی کنید

یاعلی(ع)

آها مرحله ای که در شهر مسکو هست و باید کرملین رو از هجوم دشمن نجات بدی.
1-اولا سعی کن که تانک های اطراف محدوده رو کامل بزنی
2-هلیکوپترها رو هم سریع بزن.قدرت هایندها زیاده سریع احتمال سقوط منطقه هست.
3-هواپیماها رو هم سریع بزن بگذار زمان بگذره
4-اون قدر تانک می آد که نمی تونی کاری کنی خوب بهت دستور داده می شه که پل ها رو بزنی و تنها راه نجات منطقه و ورود تانک ها است.پس با Precision Bomb یا Precision Missiles پل ها رو نابود کن.با مسلسل هم می شه ولی سخته.
5-اگه مهمات تموم شد حالا هرجایی می تونی فرود بیای(کرملین) و دوباره سلاح بگیری
6-بعد از این باید وارد منطقه ی پرواز ممنوع بشی که رنگ قرمز داره مثل سوختگیری هوایی از وسطش رد شو و حواست باشه که از روی مسیرهای مجازی خارج نشی چون منهدم می شی.
7-بعد از این باید به نبرد بمب افکن های Tu-160و Tu-95 بری که کار چندان سختی نیست.
موفق باشی یک مرحله مونده به مرحله ی آخر.
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه درباره نیروی هوایی”