بهترين و مناسب ترين لاستيك براي پارس elx

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث فنی و تخصصی مرتبط با خودرو و وسايل نقليه بحث و تبادل نظر کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster

بهترين و مناسب ترين لاستيك براي پارس elx

پست توسط farzad_sh_2020 »

سلام .

من مي خواستم لاستيكم را عوض كنم .

لاستيك خود ماشين كه فابريك هست 195/60/15 هست . مي خوام 205/60/15 بندازم .

بين اينكه چه ماركي را انتخاب كنم موندم . لاستيكي مي خوام كه نرم باشه . تو سرعت بالا آج هاش صدا ندهد . كيفيت خيلي برام مهم هست . توي پيچ هم كم نياره .

ميشلن و پيرلي اگه اشتباه نكنم و يوكوهما بين چيزايي كه ديدم بهتر از بقيه بودن .

حالا بهم گفتن كه ميشلن اگه تو خاكي بري حتي 1بار تمام گل هاش داخلش تيكه در مياد و حتي نشونم داد چندتا دسته دوم را .

پيرلي هيچ اطلاعاتي ندارم ازش اگر لطف كنيد بگيد .

يوكوهما هم ديدم كه گفت ژاپن هست و با ميشلن تو يك رده هست اما مشكل گل ميشلن را ندارد .

راهنمايي كنيد لطفاً .
بهترين سايت براي دانلود

[External Link Removed for Guests]
Novice Poster
Novice Poster

يكي راهنمايي كنه لطفاً . دارم ميرم مسافرت بايد زود بخرم لاستيك .
بهترين سايت براي دانلود

Novice Poster
Novice Poster

آخرش رفتم kumho خريدم . چسبندگيش عالي هست با سرعت 70 تا پيچ نود ( دور ميدان كوچك كه ميشه نود درجه )(اگه بچه شيراز باشي منظورم 4راه چنچنه هست ) پيچيدم يك ذره هم سر نخورد . ترمزم قوي تر شده البته لاستيك قبليم صاف بود و زود ABS عمل مي كرد ولي الان به اين راحتي ها نميره ABS . شتاب ماشينم بيشتر شده چون كامل مي چسبه به زمين و درجا نمي زنه وقتي 1 را پر مي كنم . لاستيك قبليم چون خشك بود (Good year ) تا زماني كه دنده 2 نمي رفتم اگه پر گاز مي رفتم درجا ميزد . از نظر نرمي هم خيلي نرمتر شده . فردا ميرم تو جاده و اطلاعات ججاده هم ميدم بهتون .

سايز لاستيك : 205 \60 \ 15

قيمت : جفتي 150.000 تومان .

دماي درج شده روي لاستيك : A هر لاستيكي ديدم همين بود .

ميزان سايندگي لاستيك : 340 در اين مورد خوب بود ولي فالكن 360 و ميشلن 400 بود كه هرچه بالاتر باشه نشون ميده ديرتر صاف ميشه .

ميزان سختي لاستيك در برابر ضربه و عبور در جاده خاكي : AA كه اين مورد عالي بود و حتي ميشلن هم A بود .

سوالي بود بپرسيد .
بهترين سايت براي دانلود

New Member

پست توسط علی مختاری 2195 »

کاشکی michelin میخر یدی
New Member

داداش فاق ۶۵ رو سرعت شتاب تاثیر داره؟

پست توسط ali57589 »

farzad_sh_2020 نوشته شده: یک‌شنبه ۶ مرداد ۱۳۸۷, ۸:۱۰ ب.ظ آخرش رفتم kumho خريدم . چسبندگيش عالي هست با سرعت 70 تا پيچ نود ( دور ميدان كوچك كه ميشه نود درجه )(اگه بچه شيراز باشي منظورم 4راه چنچنه هست ) پيچيدم يك ذره هم سر نخورد . ترمزم قوي تر شده البته لاستيك قبليم صاف بود و زود ABS عمل مي كرد ولي الان به اين راحتي ها نميره ABS . شتاب ماشينم بيشتر شده چون كامل مي چسبه به زمين و درجا نمي زنه وقتي 1 را پر مي كنم . لاستيك قبليم چون خشك بود (Good year ) تا زماني كه دنده 2 نمي رفتم اگه پر گاز مي رفتم درجا ميزد . از نظر نرمي هم خيلي نرمتر شده . فردا ميرم تو جاده و اطلاعات ججاده هم ميدم بهتون .

سايز لاستيك : 205 \60 \ 15

قيمت : جفتي 150.000 تومان .

دماي درج شده روي لاستيك : A هر لاستيكي ديدم همين بود .

ميزان سايندگي لاستيك : 340 در اين مورد خوب بود ولي فالكن 360 و ميشلن 400 بود كه هرچه بالاتر باشه نشون ميده ديرتر صاف ميشه .

ميزان سختي لاستيك در برابر ضربه و عبور در جاده خاكي : AA كه اين مورد عالي بود و حتي ميشلن هم A بود .

سوالي بود بپرسيد .
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6699 بار
سپاس‌های دریافتی: 12093 بار
تماس:

Re: بهترين و مناسب ترين لاستيك براي پارس elx

پست توسط Mohammad 1985 »

کوموهو زود صاف میشه ولی نرم و خیلی خوبه هانکوک بهتر بود میشلن هم عالیه برند اول لاستیک دنیاست و در موردش چرت گفتن پیرلی هم جز برندهای تاپ دنیا و ایتالیایی هست یوکوهاما هم لاستیک معروف ژاپنی هست
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6699 بار
سپاس‌های دریافتی: 12093 بار
تماس:

Re: بهترين و مناسب ترين لاستيك براي پارس elx

پست توسط Mohammad 1985 »

در کل لاستیک ایرانی در برابر لاستیک های خارجی حرفی برای گفتن نداره وقتی تعویض میکنید میفهمید چقدر فرق دارن
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون
ارسال پست

بازگشت به “مباحث فنی و تخصصی خودرو”