صفحه 1 از 1

دانلود کلیه بازی‌های پرندگان خشمگین برای آندروید

ارسال شده: شنبه 8 مرداد 1390, 3:37 am
توسط senator215
با آمدن اولین نسخه از بازی Angry Birds که در ایران با نام پرندگان خشمگین نیز شناخته می‌شود، طیف عظیمی از کاربران مشتاق تجربه کردن شکل و شیوه نوین و داستان جالب این بازی شدند. این بازی به اندازه‌ای سر و صدا کرد و تا حدی جذاب شد که حتی بعضی‌ها را مجبور کرد تا بخاطر آن به سراغ خرید گوشی‌ها و تبلت‌های قابل اجرای انگری بردز بروند!

تا کنون ۳ مجموعه مجزا از این بازی برای پلتفرم‌های مختلف به بازار عرضه شده است. Angry Birds، Angry Birds Seasons و Angry Birds Rio. در این مطلب ما هر سه نسخه بازی را به طور اختصار به شما معرفی می‌کنیم و لینک مستقیم آخرین نسخه آن‌ها را برای دریافت در اختیارتان قرار می‌دهیم. ضمن این‌که برای دنبال کردن مطالب وبلاگ ایران اپس می‌توانید عضو فید ما شوید.۱. Angry Birds


تصویر


این نسخه، اولین سری از بازی پرندگان خشمگین است که به مرور، به‌روز رسانی شده و مرحله‌های جدیدی به آن افروده می‌شود. هدف کلی شما در این بازی، استفاده از پرندگان و پَرت کردن آن‌ها روی سر خوک‌هاست تا آن‌ها شکست داده شوند! فیزیک، منطق، استفاده صحیح از زاویه و خیلی موارد دیگر در موفقیت شما در این بازی تاثیر گذار هستند. با نصب این نسخه می‌توانید از ۲۵۵ مرحله مختلف آن لذت ببرید. توضیحات کامل این برنامه را می‌توانید در ایران اپس بخوانید :

Please Login or Register, to see this code

(دانلود Angry Birds با لینک مستقیم) :

Please Login or Register, to see this code


۲. Angry Birds Seasons


تصویر


بعد از موفقیت سری اول از مجموعه پرندگان خشمگین، شرکت Rovio تصمیم گرفت تا مجموعه جدیدی از این بازی را به مناسبت فصل‌ها و اتفاقات خاصی مانند هالووین تولید نماید. سری جدید این بازی نیز با استقبال بسیار خوبی مواجه شد. در این بازی، مجموعه‌های مختلفی با موضوعیت‌های متنوع و خاص وجود دارند؛ ۱۱۰ مرحله برای سرگرم کردن شما! (دانلود Angry Birds Seasons با لینک مستقیم) :

Please Login or Register, to see this code

۳. Angry Birds Rio


تصویر


ریو، آخرین نسخه از سری بازی‌های انگری بردز است. در این بازی هدف شما نجات پرندگان از قفس‌هایی است که در آن‌ها گیر افتاده‌اند و خبری از خوک‌ها نیست! بر اساس همین بازی، انیمیشنی نیز با همین نام ساخته شده است. برای هر ۱۲۰ مرحله این بازی باید جداگانه فکر کنید و پرنده‌های خود را با جهت درستی روی قفس‌ها پرتاب نمایید. این بازی بین ۱۰ تا ۵۰ میلیون کاربر در سراسر دنیا دارد! (دانلود Angry Birds Rio با لینک مستقیم) :

Please Login or Register, to see this code