صفحه 1 از 1

تست جدیدترین رادار دریایی آرایه‌فازی برد بلند با نام «عصر»

ارسال شده: سه شنبه 12 شهریور 1392, 6:10 pm
توسط babak1985
دریادار غلام‌زاده در جمع خبرنگاران خبر داد
تست جدیدترین رادار دریایی آرایه‌فازی برد بلند با نام «عصر»
رئیس جهاد خودکفایی نیروی دریایی ارتش از تست جدیدترین رادار دریایی آرایه‌فازی بردبلند این نیرو با نام عصر خبر داد.
تصویر
به گزارش خبرنگار دفاعی [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]، امیر دریادار غلام‌زاده رئیس جهاد خودکفایی نیروی دریایی ارتش در حاشیه اولین همایش فناوری‌های نوین دریایی که در نوشهر در حال برگزاری است، با حضور در جمع خبرنگاران از تست جدیدترین رادار دریایی برد بلند آرایه فازی با نام «عصر» خبر داد و گفت: این رادار که به دست متخصصان صنعت دفاعی و نیروی دریایی ساخته شده هم‌اکنون تحت آزمایش است و بر روی برخی ناوهای نیروی دریایی نصب خواهد شد.
غلام‌زاده با اشاره به دستاوردهای جدید موشکی نیز، اظهار داشت: اژدرها و موشک‌های جدید در حال ساخت است و به زودی خبرهای خوشی در خصوص موشک‌های سطح به هوا اعلام خواهد شد.
وی همچنین با اشاره به تغییرات صورت گرفته در موشک‌های پدافند هوایی شناورهای رزمی گفت: با این تغییرات، برد، دقت و نقطه‌زنی موشک‌ها ارتقاء یافته است.
غلام‌زاده همچنین خاطرنشان کرد: ناوشکن سهند سال آینده به بهره‌برداری اولیه خواهد رسید و دماوند و لاوان نیز امسال عملیاتی می‌شوند.

Re: تست جدیدترین رادار دریایی آرایه‌فازی برد بلند با نام «عص

ارسال شده: سه شنبه 12 شهریور 1392, 6:57 pm
توسط shahab313
به نظر من تولید رادارهای ارایه فازی بزرگترین دستاورد نظامی ومهمترین انها خواهد بود و پلی است بسیار حساس برای وارد شدن به نسل بعدی تجهیزات نظامی(اخه مگه میشه چیزی رو ندید ولی با اون مقابله کرد ونسبت انها به صنایع نظامی مانند نسبت چشم است به انسان)