درد مزمن زیر قفسه سینه

در اين بخش مي‌توانيد سوالات مرتبط با پزشکي را مطرح بفرماييد

مدیران انجمن: رونین, Thunderclap, Dr.Akhavan, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 14 بار

درد مزمن زیر قفسه سینه

پست توسط imanbashiri »

سلام ایمان هستم ۳۰ ساله از تهران ۶ ساله بدنسازی سنگین کار میکنم بدون هیچ مکمل و قرص و دارویی فقط بعضی وقتا قلیون میکشم البته بیشتر آخر شب امروز وقتی بیدار شدم درد مزمنی از صبح با منه زیر قفسه سینم سمت چپ یعنی انتهای قفسه سینه . البته قبلا معدم نفخ میکرد که مشابه یه همچین چیزی بود که رفتم دکتر با قرص و دارو خوب شد که خیلی وقته
دیگه نفخ ندارم . ولی این درد خیلی اذیتم میکنه و وقتی خمیازه میکشم بیشتر میشه چند وقت پیش رفتم و یه تست معمولی گرفتن تو لوله فوت کردم گفتند مشکلی نیست. ممنون میشم راهنماییم کنید . و برای آزمایش دقیق ریه باید چکار کنم؟
Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5559 بار

Re: درد مزمن زیر قفسه سینه

پست توسط Present »

دوست عزیز به یک متخصص مراجعه کن ماشاالله تهران هم هستی نه شهرستان که دکتر نباشه ، پس هر چقدر خرج سلامتیت کنی می ارزه ! بهترین روش درمان ، پیشگیریست ولی الان که به دردی دچار شدی دیگه معتلش نکن و برو به متخصص مراجعه کن .
این اعلایم تو بیشتر شبیه سکته بود تا اونجایی که من تجربه دارم ولی از اونجایی که پزشک نیستم نمی تونم نظر بدم بهتره به پزشک مراجعه کنی حدالامکان متخصص داخلی یا قلب و عروق و ... دقیقا منم نمی دونم به چه متخصصی مراجعه کنی ولی در امور سلامتی زیاد به مباحث مطرح شده در اینترنت دلخوش نکن چون غلط و پلوط زیاده توش!!
یک مثال برات می زنم ، خود من دو سال بود صبح ها و شب ها دچار سلفه می شدم و اهم اهم و خارش گلو دکتر عمومی می رفتم سیتریزین می نوشت و می گفت برو ، یکیش برام چرک خشک کن قوی نوشت گفت سینوسات چرک کرده ، یکی گفت بروخنکی بخور و ...
رفتم دکتر متخصص حساسیت با دو روز مصرف داروهاش خوب شدم . صد و پنجاه تومانی پیاده شدم ولی ارزشش رو برای من داشت !!
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)
New Member

پست توسط imanbashiri »

درست میگی منم اصلا مشکل هزینه ندارم فقط نمیدونم پیش کی باید برم چون هم میتونه از قلب باشه . هم میتونه از معده باشه و هم میتونه از ریه باشه :?
New Member

پست توسط imanbashiri »

رفتم پیش متخصص گفت مشکل از گاز معده هست که به زیر پرده دیافراگم فشار میاره و شما احساس درد میکنید قرص داد و از همه جالب تر گفت بعد از هر وعده غذایی عرق بومادران بخورم که فعلا خوب شدم و مشکلی ندارم
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 351 بار
سپاس‌های دریافتی: 1579 بار
تماس:

پست توسط Dr.Akhavan »

شما سعی کن قلیون نکشی -ولی مشکل ریه ندادی چون تست ریه را دادی - ناراحتی شما مربوط به ریه یا قلب نمیشه -
احتمال بیماری گوارشی یا عصبی بیشتر هست -اول به متخصص داخلی مراجعه کن و در صورت عدم بهبودی به فوق تخصص گوارش مراجعه کن
علایمی که شما گفتی مربوط به ریه نیست و ازمایشات و نوار ریه هم گرفته شده -پس خیالت راحت باشه
درد قلبی هم اینطور نیست که الان راحت نشسته باشی و مطلب بخونی - خودش تو را میکشونه به بیمارستان و اورزانس -پس خیالت راحت که قلبی هم نیست -ولی برای چکاپ -نوار قلب بهتره گرفته بشه -برای اینکه خیالت راجت باشه
New Member

پست توسط imanbashiri »

بله دکتر جون ممنون از راهنماییت حتما انجام میدم
ارسال پست

بازگشت به “سوال پزشکي”