کمک برای پیدا کردن اسم یک فیلم سینمایی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

New Member

Re: کمک برای پیدا کردن اسم یک فیلم سینمایی

پست توسط mosi13568 »

با سلام خدمت دوستان عزیز من دنبال ی فیلم با موضوع مار میگردم ک توش ی مار داخل ی شیشه مربا رو روایت میکنه ک اتفاقی از دست ی مرده میفته و با شکسته شدن شیشه مار با هر بار خوردن بزرگ و بزرگ تر میشه آخرشم طرف برا کشتن ماره مجبور میشه بره تو شکمش کسی اسم این فیلمو میدونه لطفا راهنماییم کنید.باتشکر
New Member

پست توسط panda yalda »

دختری یه کیف رو پیدا میکنه وقتی میبره به صاحبش پس بده میبینه خونه صاحب کیف پر از کیف مشابه هست
New Member

پست توسط Parisa_gh »

:D اگ اسم این فیلم میدونید بهم بگید
قبلا فیلمی دیدم داخل ماهواره و اسمش یادم نیس . درباره زن و مردی بود که داخل یه بازی مسابقاتی دچار احساسات شدید میشن (s.e.x)میشن . ینی بازی کاری باهاشون میکنه که یجورایی به هم علاقه پیدا کنن و دقیقا یادم نیس چی پشت بدنشون بود
New Member

پست توسط panda yalda »

panda yalda نوشته شده: چهارشنبه ۴ فروردین ۱۴۰۰, ۶:۰۸ ب.ظ دختری یه کیف رو پیدا میکنه وقتی میبره به صاحبش پس بده میبینه خونه صاحب کیف پر از کیف مشابه هست
New Member

پست توسط Axelan »

Petrichor نوشته شده: پنج‌شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۹, ۱۲:۵۹ ب.ظهر
Shinobi (2005)
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4757 بار
سپاس‌های دریافتی: 7053 بار

پست توسط bamn »

farrokh65 نوشته شده: سه‌شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۹, ۹:۱۹ ب.ظ سلام. سایت کینگ مووی خیلی خوبه و مرجع کاملی هست برای پیدا کردن فیلم پیشنهاد میکنم که یک سر به کینگ مووی بزنید و از مدیرانش بپرسید. همچنین  هم سایت کاملی هست.
با سلام .
اگر بنا بر معرفی سایت های دانلود باشد بنده شخصاً سایت دوستی ها را ترجیح می دهم! ولی همیشه سعی کنید تا حد امکان از سایت های رسمی و قانونی استفاده کنید .

شادی روح پدرم و همه درگذشتگان

صلوات

Major I
Major I
نمایه کاربر
محل اقامت: ایران، از خلیج همیشه فارس تا دریای خزر
سپاس‌های ارسالی: 3381 بار
سپاس‌های دریافتی: 1794 بار

پست توسط hermes_PERSIAN »

سلام به دوستان
همين الان شبكه نمايش در حال پخش فيلم شينوبي است
خليج فارس = الخليج الفارسي = Persian Gulf = Persischer Golf = golfe Persique = Περσικός κόλπος = Перси́дский зали́в = الخلیج الفارسی الی الابد
جمال عبدالناصر: کنا سنعمل: حتی یمتد العربی من المحیط الاطلسی الی خلیج الفارسی
New Member

پست توسط Melika.rf »

سلام
من بچه بودم تقریبا سال ۱۳۸۸اینا بود تو یکی از شبکه های ماهواره یا روبیکس یا ریور یادم نمیاد یه سریالی نشون میداد کارتونی بود توش یه زن چاق بود که پری میشد بعداظهرا هم نشونش میدا خیلیییی دنبالش گشتم اما نمیتونم پیداش کنم خواهششش میکنم اگه کسی چیزی میدونه بگه🙏🙏
New Member

پست توسط Wampum »

سلام خیلی دنبال این فیلم میگردم.
یه شخصی به بیماری پیدا می کنه بعد با پرونده یه بیملری اشنا میشه که ان شخص تونسته بیماری خودش رو درمان کنه بعد میره سراغ اون مرد و اونم بهش میگه باید بری فلان کشور پیش فلان استاد
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 15 بار

پست توسط sara74 »

سلام دوستان. این فیلمو توی برنامه کودک نشون میداد  و داستانش تخیلی بود فقط یه صحنه اش یادمه که فک کنم چند تا بچه یه تخم طلایی رو گذاشتن داخل یه قفس جادویی بعد قفس چرخید و تخم بزرگ شد
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4757 بار
سپاس‌های دریافتی: 7053 بار

پست توسط bamn »

sara74 نوشته شده: سه‌شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰, ۱۰:۵۴ ب.ظ سلام دوستان. این فیلمو توی برنامه کودک نشون میداد  و داستانش تخیلی بود فقط یه صحنه اش یادمه که فک کنم چند تا بچه یه تخم طلایی رو گذاشتن داخل یه قفس جادویی بعد قفس چرخید و تخم بزرگ شد
با سلام .

این سکانس را بنده هم به یاد دارم . اما تا جایی که خاطرم هست این برنامه یک فیلم تلوزیونی اروپایی بود و بازیگر شناخته شده ایی هم نداشت برای همین بدون داشتن اطلاعات بیشتر ، پیدا کردن نام آن تقریباً غیرممکن است .
شادی روح پدرم و همه درگذشتگان

صلوات

New Member

پست توسط فاطیماااا »

سلام لطفاکمکم کنیدچندروزه درگیر پیداکردنشم ی فیلم سینمایی خاجی بود یه پسرپولداربود که توکشتی شخصیش تفریح میکرد ی خدمتکاروانداخت تواب نفرین خدمتکاره گرفت شبش خودشم افتادتودریاو فراموشی گرفته بود دختره خدمتکاره توروزنامه دیدطرفوشناخت وتصمیم به انتقام گرفت رفت گفت من زنشم وبردش خونه کلی اذیتش میکرد وسه تابچه هم داشت فک کنم توروخدا بگین اسمه فیلمش چی بوده 😭😭😭😭😭
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”