کمک برای پیدا کردن اسم یک فیلم سینمایی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

New Member

Re: کمک برای پیدا کردن اسم یک فیلم سینمایی

پست توسط rasoulbeyrami »

سلام ممنون میشم نام فیلم رو بگید خیلی دوست دارم ببینمش
فکر کنم بخشی کوتاهی از فیلم رو چند سال قبل در اینستا دیدم
قاتلی که وارد خونه مردی شد دقیق یادم نیست ولی فکر کنم قربانی قاچاقچی مواد بود یا داشت مصرف میکرد اسلحه رو گرفت روبروش شروع کرد به التماس کردن و دعا خوندن برای نجات جونش قاتل هم با خونسردی بهش گفت باشه من منتظر می مونم تا خدا بیاد کمکت چند ساعتی گذشت اینم با ترس هی داشت دعا میکرد خدا کمکش کنه ، درنهایت قاتل نشونه رفت سمتش و بهش گفت خدایی نمیاد کمکت یا مثل اینکه خدا سرش خیلی شلوغه برای تو وقت نداره و کارشو ساخت
نمیدونم برای چی ولی به شدت دوست دارم این فیلمو ببینم شاید ۲ یا ۳ سال پیش شایدم بیشتره که اون سکانس رو دیدم ولی یادمه
New Member

پست توسط Elimoon68 »

سلام ببخشید مزاحمتون شدم می خواستم ببینم اسم این فیلم رو می دونید
یه فیلم خارجی بود که زن و شوهر سیاه پوست بودن و عاشق هم بودن خانم وکیل بود شوهرش فکر کنم یا قاضی بود یا دکتر وقتی خانم داشت از سر کار می رفت خونه با یه روح تصادف کرد و بعد خانم رفت شوهرش رو تو خونشون با تبر کشت و اون روح به خانم گفت بره پایین خونش و خانم فهمید شوهرش به زن های زیادی تجاوز می کرده و ازشون فیلم می گرفت و اونا رو به قتل می رسونده و پایین همون خونه که کلبه ای بود دفن می کرده و پایین کلبه پر از جنازه بود و روح به خانم کمک کرد که دوربین رو پیدا کنه
New Member

پست توسط Elimoon68 »

سلام ببخشید مزاحمتون شدم می خواستم ببینم اسم این فیلم رو می دونید
یه فیلم خارجی بود که زن و شوهر سیاه پوست بودن و عاشق هم بودن خانم وکیل بود شوهرش فکر کنم یا قاضی بود یا دکتر وقتی خانم داشت از سر کار می رفت خونه با یه روح تصادف کرد و بعد خانم رفت شوهرش رو تو خونشون با تبر کشت و اون روح به خانم گفت بره پایین خونش و خانم فهمید شوهرش به زن های زیادی تجاوز می کرده و ازشون فیلم می گرفت و اونا رو به قتل می رسونده و پایین همون خونه که کلبه ای بود دفن می کرده و پایین کلبه پر از جنازه بود و روح به خانم کمک کرد که دوربین رو پیدا کنه
Elimoon68 نوشته شده: شنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۱, ۵:۲۲ ب.ظ سلام ببخشید مزاحمتون شدم می خواستم ببینم اسم این فیلم رو می دونید
New Member

پست توسط Elimoon68 »

سلام لطف می کنید راهنمایی کنید می خواستم ببینم اسم این فیلم رو می دونید
یه فیلم خارجی بود که زن و شوهر سیاه پوست بودن و عاشق هم بودن خانم وکیل بود شوهرش فکر کنم یا قاضی بود یا دکتر وقتی خانم داشت از سر کار می رفت خونه با یه روح تصادف کرد و بعد خانم رفت شوهرش رو تو خونشون با تبر کشت و اون روح به خانم گفت بره پایین خونش و خانم فهمید شوهرش به زن های زیادی تجاوز می کرده و ازشون فیلم می گرفته و اونا رو به قتل می رسونده و روح به خانم راهنمایی کرد که دوربین رو پیدا کنه و پایین همون خونشون که کلبه ای بود دفن می کرده و پایین کلبه پر از جنازه بود
New Member

Re: کمک برای پیدا کردن اسم یک سریال

پست توسط Friends »

سلام دوستان
یک قسمت از یه سریال دیدم که اوایل اون نوزاد های شهر ناپدید شدن و ادامه سریال مدتی بعد از اون حادثه رو نشون میداد که بعضی از همسرا از هم جدا شده بودن و شهر وضعیت خوبی نداشت و دچار اعتراض بود . قسمتی از داستان هم حول یه مرد که فکر کنم پلیس بود و همسرش ازش جدا شده بود و یه دختر داشت، می‌گذشت
New Member
سپاس‌های ارسالی: 27 بار

پست توسط آرلینگتون »

Petrichor نوشته شده: پنج‌شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۹, ۱۲:۵۹ ب.ظ من این فیلمو خیلی وقته پیش از تلویزون دیدم،سالشو یادم نیست اما فیلمش ساخت کشورهای اسیایی بود و به احتمال قوی چین.داستان در مورد دو گروه بود که در واقع دشمن هم بودن و هر کدوم از اعضای هر دو گروه ویژگی های خاصی داشتن.یکی شون هر ضربه که میخورد بدنش ترمیم میشد و نمیمرد،یکی نفسش سمی بود و یکی دختری بود که با چشماش قادر بود کسیو بکشه که شخصیت اصلی همین دختر بود، در انتهای فیلم کسی که عاشقش بود رو به خاطر اینکه در گروه مخالفشون بود کشت و کلا همه ی اعضای این گروه ها مردند به جز این اخرین صحنه ها دختره میره پیش پادشاه کشور و صحبت میکنن و پادشاه هم میگه تا زمانی که امثال تو زندگی کنن جهان روی ارامشو نمیبینه بنابراین دختره چشماشو کور کرد و گوشه نشین شد و تمام.لطفا اگه میدونید اسم فیلمشو بگید چون از هر طریق دنبالش گشتم به در بسته خوردم
نام فیلم شینوبی محصول 2005 ژاپن
New Member

پست توسط آرلینگتون »

. , درود برشما . نام فیلم شماره ۳ که درخواست کردید . زبان اصلی به مدت یک ساعت و سی سه دقیقه در یوتیوب . The ozone layer vanishes directed by feng xiaoning محصول 1990 منبع کافه کلاسیک میباشد . سپاس از شما و ادمین کافه کلاسیک و سنترال کلوپ
آخرین ويرايش توسط 1 on آرلینگتون, ويرايش شده در 0.
New Member

پست توسط آرلینگتون »

sayeh.84 نوشته شده: جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹, ۹:۵۷ ب.ظ با سلام.
بنده به دنبال سه فیلم هستم که هر کاری کردم نتوانستم پیدا کنم.

۱. در این فیلم یک سری شخصیت های کارتونی در کنار انسان های واقعی البته به صورت مخفیانه زندگی میکنند. فکر کنم می خواهند خانه ای که شخصیت های کارتونی هم در آن زندگی میکنند تخریب کنن. شخصیت های کارتونی وارد یک حالت خلسه میشن و همش تکرار میکنن ما اجازه نمیدیم که در ان زمان یک طوفان ایجاد میشه. این صحنه ها در ذهنم مانده
۲. فیلمی هست که یک پسر فک کنم در یک برنامه جادوگری شرکت میکنه و بعدش قدرت ذهنی پیدا میکنه.در اخر فیلم با قدرت ذهنش جلوی یک فاجعه انفجار رو میگیره! این صحنه هایی هست که در ذهنم مانده
۳. در مورد فیلمی هست که از یک قطار یک سری مواد سمی نشت میکنه و دنیا با این کار در حال تمام شدن هست. بعد شخصیت فیلم میره که قطار رو منفجر کنه که سگش خودشو فدا میکنه و قطار رو منفجر میکنه.
اگر هر کدام از این فیلم ها در خاطرتون هست ممنون میشم اسمشو بگید.
نام فیلم شماره ۳ . The ozone layer vanishes directed by feng xiaoning 1990 در یوتیوب به مدت یک ساعت و سی سه دقیقه .طبق قوانین ، نقل از کاربر آرلینگتون ، کاربر سایت کافه کلاسیک . سپاس از دوستان و اساتید سایت کافه کلاسیک . سنترال کلوب
New Member

پست توسط آرلینگتون »

bamn, نام فیلم شماره ۳ که گمشده شما هم هست . The ozone layer vanishes directed by feng xiaoning 1990 .در یوتیوب به مدت یک ساعت و سی وسه دقیقه زبان اصلی . طبق قوانین ، نقل از آرلینگتون کاربر سایت کافه کلاسیک . سپاس از دوستان و اساتید و ادمین سایت کافه کلاسیک و سنترال کلوب
New Member

پست توسط آرلینگتون »

Abbassa9 نوشته شده: سه‌شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹, ۱۲:۴۵ ق.ظ سلام اگه میتونه لطفا کمک کنه.یه فیلم بود که دو تا پسر بچه بودن یه دستگاهی
پیدا که همه کاری میتونست بکنه از متوقف کردن زمان تا کارای دیگه.زبان دستگاه لاتین بود که اون دوتا پسر سر کلاس ورزش نرفتن و بجاش رفتن زبان لاتین کار کردن و تونستن راش بندازن.و...
از برنامه کودک و نوجوانم پخش شد دهه ۷۰
دوست خوب شاید منظور شما ، سریال Bernard s Watch محصول 1997 باشد .طبق قوانین ، نقل از آرلینگتون کاربر سایت کافه کلاسیک باسپاس از ادمین و اساتید سایت کافه کلاسیک و سنترال کلوب
New Member

پست توسط آرلینگتون »

hmn_bhr نوشته شده: چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹, ۷:۵۶ ب.ظ من فیلمی رو چند سال پیش از شبکه 3 دیدم و موضوعش این بود که یک مرد زندانی به جایی منتقل میشه و پزشکان روی مغز اون یک آزمایش انجام میدن که حافظه اش کاملا پاک میشه و جایگزین حافظه یک مرد خانواده دار دیگری میشه و دلیل این آزمایش این بوده که دولت به یک سری اطلاعات از اون مرد خانواده دار نیاز داشته که دیگه نمیتونسته بهش دسترسی داشته باشه و این آزمایش رو انجام بده. اون مرد یک زن و یک دختر کوچک داشته و در آخر فیلم یک موشک کروز فعال میشه ولی مرد زندانی جوری برنامه ریزی اش میکنه که هدف موشک کسی هستش که اون رو شلیک کرده و به طرف شلیک کننده اش که فکر کنم مردی درون بالگرد یا هواپیما بود برخورد میکنه. در آخرهم فکر کنم مرد زندانی میره و با همون مادر و دختر زندگی میکنه
لطفا اگر اسمش رو میدونید بهم بگید 
دوست خوب شاید منظور شما ، فیلم مجرم Criminal محصول 2016 با بازی کوین کاستنر باشد . نقل از آرلینگتون کاربر سایت کافه کلاسیک . سپاس از مدیر و اساتید کافه کلاسیک و سنترال کلوب
New Member

پست توسط آرلینگتون »

Nariman11111 نوشته شده: شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹, ۱۲:۴۳ ق.ظ داستان فیلم درباره کسیه که سوار هواپیما میشه ولی خواب میبینه که قراره منفجر بشه برای همین از هواپیما به همراه چند نفر دیگه پیاده میشه بعدش اون هواپیما منفجر میشه و همه مسافرا میمیرن اون چند نفرم تو سرنوشتشون مرگ بوده برای همین اتفاقایی میو فته که باعث مرگ اونا بشه....
شاید منظور شما دوست خوب مجموعه فیلم های مقصد نهایی Final Destination باشه . نقل از کافه کلاسیک . با سپاس
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”