جستجوی نام فیلم

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 1
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵, ۱:۰۸ ق.ظ
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

جستجوی نام فیلم

پست توسط abasali1352 »

سلام من دنبال اسم یه فیلم تخیلیم . یه دکتر که اعصاب دستش دچار مشکل شده و از نظر خودش قابل درمان نیس، بطور اتفاقی با یک سرهنگ که قبلامریضش بوده و او از درمانش قطع امید کرده مواجه میشه و میبینه او درمان شده، سرهنگ میگه به چین پیش یه شخص که اسمش ریش سفیده رفته و او رو درمان کرده واو به چین میره و میبینه ریش سفید یه زنه که روح اونو از جسمش جدا میکنه و تجربیات عجیبی براش اتفاق میفته و ..
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3535
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۴۰ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 4751 بار
سپاس‌های دریافتی: 7044 بار

Re: جستجوی نام فیلم

پست توسط bamn »

abasali1352 نوشته شده:سلام من دنبال اسم یه فیلم تخیلیم . یه دکتر که اعصاب دستش دچار مشکل شده و از نظر خودش قابل درمان نیس، بطور اتفاقی با یک سرهنگ که قبلامریضش بوده و او از درمانش قطع امید کرده مواجه میشه و میبینه او درمان شده، سرهنگ میگه به چین پیش یه شخص که اسمش ریش سفیده رفته و او رو درمان کرده واو به چین میره و میبینه ریش سفید یه زنه که روح اونو از جسمش جدا میکنه و تجربیات عجیبی براش اتفاق میفته و ..


  شما مبارک .

این فیلم که خیلی جدید و معروف است ، با یکی-دو دقیقه جستجو به نتیجه می رسیدید!

 
   مورد نظر شما " دکتر استرنج " (Doctor Strange) می باشد محصول 2016 آمریکا به کارگردانی اسکات درینکوس و بازی بندیکت کمبریج ، تیلدا سوئینتون ، چیوتل اجفورد و مدس میکلسن . قهرمان اصلی این فیلم یعنی کاراکتر دکتر استرنج از ابرقهرمانان معروف مارول کامیک است که طبق اعلام مسئولان مارول و والت دیزنی ، در فیلم های " ثور : راگناروک " و " انتقامجویان : نبرد بی پایان " هم حضور خواهد داشت .   
شادی روح پدرم و همه درگذشتگان

صلوات


ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”