بدلكاران ايران آمادگي هرگونه اكشن بالاتر از كبري 11 را دارند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2132
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵, ۱۲:۵۱ ق.ظ
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1980 بار
سپاس‌های دریافتی: 6841 بار
تماس:

بدلكاران ايران آمادگي هرگونه اكشن بالاتر از كبري 11 را دارند

پست توسط Mr.Amirhessam »

خبرگزاري فارس: «پيمان ابدي»، سرپرست گروه بدلكاران ايران گفت: اعضاي تيم من آمادگي هرگونه اكشن بالاتر از كبري 11 را دارند.

«پيمان ابدي» سرپرست گروه بدلكاران ايران كه در خبرگزاري فارس حضور داشت به خبرنگار فارس درباره فعاليت‌هايش در ايران گفت: بيشتر از شش ماه است كه به ايران آمده‌ام و آموزش بدلكاري مي‌دهم. اما اگر به تازگي شنيده مي‌شود كه آمدم و يك كارهاي را انجام مي‌دهم دليل اصلي‌اش اين بود كه نمي‌خواستم به عنوان يك بدلكار فقط براي كارگردان‌ها كار كنم. بلكه مي‌خواستم اصول،قوانين و فرهنگ حرفه بدلكاري را ارائه و توسعه بدهم. براي آشنايي و آموزش آنچه خودم در آلمان آموختم زماني لازم بود.
وي ادامه داد: وقتي آمادگي بچه‌هاي تيم را ديدم آن موقع لازم ديدم كه گروه را تشكيل بدهم و اعلام وجود كنيم و كارهايي را هم انجام دهيم. گروه ما بچه‌هاي سالم و خوبي هستند كه همگي ايراني هستند و دو نفر از اعضاي گروه من در آلمان همراهم آمدند.
«ابدي» به آمادگي گروه بدلكاران اشاره كرد و گفت: بچه‌هاي تيم من آمادگي هرگونه اكشن بالاتر از كبري 11 را دارند. فقط تنها چيزي كه هست اين است كه كارگردان‌هاي سينما اين آمادگي را ندارند ولي مردم اين آمادگي‌اش را پيدا كردند.
«ابدي» درباره ارتباط‌ش با انجمن بدلكاران خانه سينما گفت: من با مدير اين گروه آشنا شدم و برايشان ارزش زيادي قايل هستم.من ايشان را قلبا حمايت و كمك مي‌كنم. با توجه به صحبت‌هايي كه كرديم قرار شد اگر كاري بود و از من برآمد براي اين گروه حتما انجام ‌دهم. سعي آقاي فتحي اين است كه بتوانم آبروي چندين و چندساله آن را حفظ كنم و آن ارزش‌هايي كه برايشان در اين 25 سال قايل نشدند بازگردانم.
وي ادامه داد: سعي‌ام اين است كه با انگيزه‌اي كه بوجود مي‌آورم نشان دهم كه شغل بدلكاري چه قدر مهم است.
«ابدي» درباره سينماي ايران گفت: سينماي ايران بيشتر از يك هنرپيشه به انگيزه احتياج دارد. چون فيلم‌هاي ايراني انگيزه ندارند و اين را به عنوان يك بدلكار و لگدخورده نمي‌گويم.من دكتر روانشناس هستم و از تيم ملي شيرجه آلمان آمده‌ام و 7 سال است كه به طور حرفه‌اي فيلم‌هاي سينمايي خيلي خوبي را كار كردم و اگر اين را مي‌گويم چون تاريخ سينماي ايران رو به افول است به جاي اينكه رشد كند. در حاليكه در هر جاي دنيا فيلم‌هاي اكشن سهم بزرگي در رشد سينما دارد و حتي اگر آن فيلم عاطفي باشد اگر اكشن نداشته باشد انگيزه ندارد.
وي ادامه داد: سينماي ايران سينماي خوبي است و كارگردان‌هاي و هنرپيشه‌هاي خوبي دارند.به ندرت در كشورهاي ديگر مي‌بينيد كه كارگردان بتواند اشك مخاطب را در بياورد و هنرپيشه‌هاي ما خيلي راحت اين كار را مي‌كنند ولي تا كي مي‌خواهيم اين فيلم‌هاي عاطفي و مشكلات خانوادگي را نشان بدهيم و در مورد جامعه فيلم درست كنيم.
وي به تاثير مثبت بدلكاري اشاره كرد و گفت: بدلكاري درست حسنش اين است كه جوان‌هاي ما خودشان را مي‌توانند در پيست‌هايي كه برايشان در نظر گرفته مي‌شود يا تشكيلات گروه ما خودشان را تخليه كنند و در اتوبان‌هاي شهري ويراژ ندهند.اينها مشكلات جامعه هستند. اين وظيفه سينماي ايران است كه با درست كردن فيلم‌هاي اكشن نشان دهد كه يك تصادف چه طور بوجود مي‌آيد كه جوان‌ها كمتر به سمت حركات عجيب بروند.
سرپرست گروه بدلكاران ايران گفت: الآن در خيابان‌ها همه بدلكار هستند در هر صورت فكر مي‌كنيم جامعه ما نياز دارد كه اولا فيلم‌ها انگيزه بيشتري داشته باشند و از مسايل خانوادگي بيرون بيايند و هدف من ايجاد شغل جديد است و افرادي كه هيجان كارهاي متبحرانه دارند اين انگيزه را جلوي دوربين بياورند. من يك نفر هستم و نمي‌توانم همه جاي ايران كار كنم اگر در 4-5 فيلم كار كنيم در كارگردان‌هاي ديگر هم انگيزه‌ بوجود مي‌آيد و دنبال اين قضيه مي‌آيند.
زنده باد بهار...
هر کس به دنبال معنای این جمله است،این فایل را [External Link Removed for Guests] کند...
به امید ظهور مهدی صاحب الزمان،پایان یافتن زمستان دنیا و شروع بهار انسانیت...
"
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”